С новички мъници се попълват ФЕВРУАРСКИТЕ редици

  • 12 037
  • 288
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 69
И аз цял ден се ослушвам за второто ни бебче , ама нъцки !
Дано само всичко да е наред с мама и бебо  Praynig

Рися , всичко ще бъде ОК  thumbsup



# 256
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 784
здравейте и от мен ,
Рися,много късмет и стиснати палци имаш от мен ,всичко ще е ок ,ще видиш  Peace Praynig
Днес бях на док,нямам грам разкритие,май ще си дочакам датата за секциото  Peace
Днес след обед сънувах Уондъртеди,че ражда ама в нашата частна клиника (в Ст.Загора) и ми се обажда майка й да ми съобщи новината,а после се чухме и с нея,ама неще да ми каже размерите на бебо от суеверие  newsm78 Joy
Аз пък знам ,че секциото се прави със спинална упойка или пълна разбира се  Peace
И аз се чудя какво стана с ммтомова,но ако не е взела на някоя от нас телефона да ни съощи май ще научим за бебчо чак като ги изпишат  Hug
Какво ли стана с Тифани?  Praynig

# 257
  • София
  • Мнения: 23
И мене ме е страх,много даже,ама се правя на луда и избягвам изобщо въпроса за страха...Правя се на мъж и така ми е по-добре отколкото излишно да си вкарвам нерви.То неизвадено бебе няма,както беше писала cutesmallcat, мисля newsm78 така че don't worry,be happy!!!
newsm10
И аз се опитвам така да мисля. Засега успявам, ама ще видим другата седмица като наближи  Mr. Green

# 258
  • Мнения: 2
И днес деня е озарен от радостни вести за новородени февруарчета !!!

ЧЕСТИТА ДЪЩЕРИЧКА НА  ДОРАБЕЛА! Да е жива и здрава малката Ралица и да расте много щастлива и спокойна за радост на мама и тати!


ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН Инесита! Пожелавам ти здраве, много любов и щастие и благополучно раждане !!!  newsm59

Тони, много се радвам за вас, че Криско най-после си е вкъщи да му се радвате и да си го гушкате по всяко време, това е прекрасно  Hug ! Да расте все така здравичък и силен  newsm32

Тифани, Рися стискам ви палци всичко да е наред  fingerscrossed много късмет и успех

ще чакаме новини от вас в най-скоро време.

Надявам се всичко да е минало добре с Mmotova, дано да получим скоро радостна вест и от нея !

Последна редакция: пт, 23 яну 2009, 21:41 от nejno_cvete

# 259
  • Мнения: 24
 Joy hahaha zabche къде ме прати чак в Ст. Загора  Mr. Green милото ще се озори докато ме закара до там  newsm47

Да ни е честито новото бебче на мама Дорабела да и е живо и здрави и много да я радва   bouquet
Айде и другото запланувано за днес да се рзкрива  Grinning

Рися Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed за утре Само няма се плашиш newsm47 newsm10

# 260
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 784
Joy hahaha zabche къде ме прати чак в Ст. Загора  Mr. Green милото ще се озори докато ме закара до там  newsm47
Ами де да знам,а бе луда работа ,напоследък само ей такива работи сънувам  newsm78 Joy
Фокси,днес в Ст.Загора изписваха близнаци,големи сладури бяха,момченца,голяма еуфория беше в болницата ,веднага се сетих за теб  Hug

# 261
  • Мнения: 86
Ламтурниче мерси, че се сещаш за мен Hug  bouquet .аз не мога да смогна да прочета, понеже не ми се иска да се застоявам вкъщи.хваща ме и мен шубето Simple Smile
иначе съм добре.ходихме в окръжна.срещнах се с д-р Папазов,гледа ме на видеозон,скоро бебето няма да се ражда според него.видях родилното и всичко ми стана мн реално.поизплаших се, н о се надявам всичко да е наред.
Честито на новите майчета!да са им живи и здрави мъниците и много да ги радват!
Честито и на рожденничките!Леко раждане и само хубави неща занапред!
не се притеснявайте за мен,чета в повечето случаи.по-рядко пиша
леко раждане на всички които скоро им предстои
  bouquet Hug

# 262
  • Мнения: 67
честита радост на дорабела
Рися късмет утре всичко ще мине добре.
 Инесита bdbaloni най сладкото и здраво бебче ,когато му доиде времето.
Ако може някоя мама да ми сложи дата за планово секцио за 03.02 във Втора клинична база гр. Плевен.Бебчо е приблизително 4200 и на доктора не му се рискува с нормално раждане.
В сряда за първи път ше ми мерят тоновете ,бихте ли ми казали горе долу колко време продължава това, че днес от 5 мин. лежане по гръб щях да умра от болки в кръста ,а какво ли ще е ако се наложи да лежа по-вече.

# 263
  • Мнения: 24

В сряда за първи път ше ми мерят тоновете ,бихте ли ми казали горе долу колко време продължава това, че днес от 5 мин. лежане по гръб щях да умра от болки в кръста ,а какво ли ще е ако се наложи да лежа по-вече.
не искам да те разочаровам но ще ти се наложи мила отиде половин час всякак да не е и повече

# 264
  • Мнения: 649
Рися утре всички сме с теб. Леко и безпроблемно да мине раждането и бързо да се възстановиш

 Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed

# 265
  • Мнения: 67
К. Пенкова  Hug ами ще се лежи какво да се прави.

# 266
  • Мнения: 0
Цитат на: TONITA 6 в Петък, 23 Януари 2009, 22:12

В сряда за първи път ше ми мерят тоновете ,бихте ли ми казали горе долу колко време продължава това, че днес от 5 мин. лежане по гръб щях да умра от болки в кръста ,а какво ли ще е ако се наложи да лежа по-вече.





Защо не им кажеш, че ти е кофти да лежиш по гръб. Тоновете, доколкото знам могат да се мерят и легнала настрани. Мен при едното мерене ме питаха дали ми става лошо по гръб и предложиха да се обърна наляво.

# 267
  • Sofia
  • Мнения: 2 500
Тонита, можеш спокойно да си лежиш и настрани. Аз също не мога по гръб и всеки път си лягам на една страна. Само им кажи, че някои искат още от начало да си на една страна, докато ти слагат коланите. Peace

Какво ли стана с ммтомова? newsm78 Надявам се всичко да е ок, а просто в суматохата да е забравила да си запише някой телефон от нашите!  Wink Grinning

Вики, страхотна снимка!!! Ама страшна е!  bouquet  bouquet Hug Няма да се плашиш! Всичко ще е наред с бебо и с теб! Не забравяй в каква бяла държава си все пак! Ще се погрижат по възможно най-добрия начин и раждането ще ти остане страхотен спомен! Peace

# 268
  • Мнения: 192
Здравейте пак от мен. Първо да честитя на Инесита рождения ден, че предния път съм пропуснала. Мила Инесита,  newsm59 , желая ти много щастие, късмет, здраве, леко раждане и скоро да гушкаш едно пухкаво бебче!
Тони, много се радвам, че вече сте си тримата с Криско заедно у дома. Най-после!!! Голямо геройче се оказа това детенце, пу - пу, да не му е уроки!  Grinning

Аз да се отчета - днес ходихме с милото да се срещна за пръв път с д-ра, при който ще раждам ( реших в крайна сметка да е друг, а не този, при когото ходех до сега). Та той е този същия д-р Христов от частната клиника НиаМед, при когото днес е раждала ММТомова. Та понеже доста почакахме преди да ни приемат и идваха разни хора за свиждане на някоя си Мария, аз предположих, че става въпрос за нашата съфорумка. От регистратурата казаха, че тя била още в реанимацията, но явно раждането е минало успешно, защото хората се качиха да я видят. Това е което мога да кажа (ако става въпрос за същото момиче де), дано Томова не ми се разсърди за тази информация, която пускам. То малко като клюка се получи, ама........ Embarassed, не е с лоши чувства. Просто знам, че всички чакат с нетърпение да разберат как са тя и бебчето, дано наистина всичко с тях е ОК.   Praynig

А иначе при мен нещата са си нормално. С д-р Христов говорихме за нормално раждане, освен ако не дай Боже нещо се обърка накрая. Обясни ми на дълго и на широко всичко около раждане, анестезии и т.н. Прегледа ме набързо на видеозона и каза, че според размерите на бебко съвсем нормално може да се роди, въпреки, че има още около месец до края и да се обадя отново към 12.02 за преглед. Аз си мисля КАК ЧАК ДО 12.02  Rolling Eyes , на мен ми се ще да сме се излюпили до тогава! Та така. Иначе каза, че като отивам да раждам трябва да си нося само нощница, хавлия, чехли и четка+паста за зъби. Нищо друго, нищо за бебето( освен някакви дрешки за изписването). Всичко си осигуряват от клиниката, което е много удобно, ще си спестя приготвянето на чанти и багажи. Имало меню, от което си избираш храната за следващия ден, в коридорите имало автомати с минерална вода, не било хубаво да се носи храна от къщи (не, че съм мислела да си нося). Мисля, че повече клиники в България трябва да вземат пример за обслужването.
Рися - дано утре всичко мине като по вода  Praynig , мисли позитивно и се опитай да тръгнеш утре към болницата не със страх, а с радост, че най-после ще се срещнеш с детенцето си! Hug

Много дълго стана. Спирам вече  Embarassed. Лека нощ и  Hug на всички!

# 269
  • Мнения: 40
4erveno6iika Радвам се, че и ти си при др. Христов в НиаМед. Абе чудя се този човек, кога спи  newsm78 всяка сутрин минава на визитация, в родилна зала, на кабинет, колкото пъти отида - той все в там  newsm78
На 26 съм на преглед при него...
 smile3524

Общи условия

Активация на акаунт