С новички мъници се попълват ФЕВРУАРСКИТЕ редици

  • 12 016
  • 288
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 1 121
Честита дъщеричка на мама Дорабела! Да е жива и здрава!!!

Ние сме ок-2 в 1, признаци за раждане засега нямам Laughing само минавам да видя дали още едно бебенце не е решило да се появи днес, ама явно не е Wink Лека нощ и дано уикенда ни донесе само добри новини!

# 271
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 781
Червеношийка,радвам се за теб  Hug Др.Христов е добър избор,в добри ръце си  Peace
4erveno6iika Радвам се, че и ти си при др. Христов в НиаМед. Абе чудя се този човек, кога спи  newsm78 всяка сутрин минава на визитация, в родилна зала, на кабинет, колкото пъти отида - той все в там  newsm78
На 26 съм на преглед при него...
 smile3524
Ами Бетунга,той там живее,ходи по чехлички в клиниката  Joy

# 272
  • Мнения: 69
Добро утро , пухкавелки - бременелки !


В понеделник влизам в патологията в Шейново и там ще съм до раждането , което не се знае кога ще е .
Ако някоя мама реши да ражда през това време или я приемат за наблюдение , може да си запише телефона ми и да ми звънне да се видим !Ако изкарам до термина , направо ще се побъркам две седмици там #Crazy

Много късмет днес на Рися ! Praynig

# 273
  • София
  • Мнения: 2 508

В сряда за първи път ше ми мерят тоновете ,бихте ли ми казали горе долу колко време продължава това, че днес от 5 мин. лежане по гръб щях да умра от болки в кръста ,а какво ли ще е ако се наложи да лежа по-вече.
не искам да те разочаровам но ще ти се наложи мила отиде половин час всякак да не е и повече

k.penkova, TONITA 6,

Не е задължително да лежиш! На мен ми мерят тоновете седнала. Няма никакъв проблем. На мен също ми прилошава половин час легнала. Просто помоли да си седнала.

# 274
  • Мнения: 263

 Добро утро, тиквички!  Grinning

 Честито на най-новите притежателки на титлата "МАМА" - Дорабела и ммтомова !!! Надявам се всичко е минало бързо и леко! Хайде дано и Рися се похвали с подобни новини днес  Praynig
 
 Вижте какво хубаво слънчице е пекнало навън, как да не си напрви човек една разходка  newsm52 Аз съм в забележително настроение днес, дано да успея да го запазя. Удивително, ама колкото по-наближава СрядаТА по не ме е страх... Явно просто нямам търпение да си видя произведението на изкуството   newsm32
 
 Тонита, гледам в сряда и ти ще си в Плевен за запис на тонове, дано ти да си ми добрата фея вестителка  babydust7

 Остана само да ви предложа от закуската си днес, а тя е ЕКЛЕРИ:
 

 Весел и щастлив ден на всички бъдещи и настоящи мами!  Hug

 

# 275
  • Мнения: 1 796
Добро утро Hug

Краси, стискам ти палци, сигурна съм, че ако се налага ще издържиш и повече от 2 седмици, важното е резултатът да е здрав и пухкав  Hug

Днес ще стискаме палци и на Рися Praynig

Мартеничка, еклерите изглеждат мнооооого апетитно Mr. Green

# 276
  • Мнения: 15
Добро утро бремелинки и нови маминки!

Днес кафето и закуската са от мен, моля, моля!

  и



Ние сме си 2 в 1. Дано да устискаме до 02 февруари, когато сме на преглед, за да определим датата на секциото.

МНОГО БЕБЕНЦА ИМА В НАШИТЕ РЕДИЧКИ! ТОЛКОВА СА СЛАДКИ И БЕЗЗАЩИТНИ, ИСКАМ ДА ГИ НАМАЧКАМ И НАЦЕЛУВАМ ВСИЧКИТЕ!

ЧЕСТИТО НА ВСИЧКИ МАМИ, ДА СА ВИ ЖИВИ И  ЗДРАВИ БЕБЧЕТАТА, МНОГО ДА ВИ СЛУШКАТ И ОБИЧКАТ, САМО РАДОСТ В КЪЩАТА ВИ ДА НОСЯТ!

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ПАТЕРИЦИ И НА ВСИЧКИ ЩАСТЛИВИ РОЖДЕННИЧКИ!ПОЖЕЛАВАМ ВИ ЗДРАВЕ, ЩАСТИЕ И СЛАДКИ ЗДРАВИ БЕБЧЕТА

МОМИЧЕТА, СЪЖАЛЯВАМ ЧЕ СЪМ ТОЛКОВА ЛАКОНИЧНА И НЕ ЧЕСТИТЯ ПООТДЕЛНО, НО НЕ СЪМ ЧЕЛА ТЕМАТА, ЗАЩОТО ИМАХ ДОСТА РАБОТА, ТА САМО ВЛЕЗНАХ ДА ВИ ПОЗДРАВЯ И ДА ИЗКАЖА РАДОСТТА СИ ОТ ТОВА ЧЕ БЕБЧЕТАТА НИ СА ДОБРЕ И СЕ УВЕЛИЧАВАТ И СЕГА СЕ ВРЪЩАМ НАЗАД!

ХАЙДЕ МИЛИЧКИ - ДРЪЖТЕ СЕ!
МНОГО МИНА, МЪНИЧКО ОСТАНА ДОКАТО НА БЕБЧЕ ПУФКАФКО И СЛАДКО ДА ПЕЕ МАМА СЛАДКО, СЛАДКО!

# 277
  • Мнения: 242
Добро утро и от мен Hug

Ние и днес се събудихме в комплект...Брей,не им се излиза на малките разбойници..Предпочитат да тормозят мама от вътре Mr. Green
Докато не съм забравила...има предложение за заглавие.Малко е дълго,но в момента само това измислих:
Февруарските бременелки чакат своите пухкавелки.Някои вече се кърмят успешно,а други броят дните до срещата.
Ако ви харесва-ок,ако не-пак ок.Давайте предложения,защото трябва да пускам новата тема съвсем скоро Hug
Мартеничка от тия еклери ми потекоха лигите ooooh!

Сега ставам,за да правя закуска на тати,а по-късно ще се включа пак за разни дебати Mr. Green Днес ме е избило на поезия ми се струва Joy

bibi_iv съвсем без да искаш си измислила заглавие за новата тема...
МНОГО МИНА, МЪНИЧКО ОСТАНА ДОКАТО НА ФЕВРУАРЧЕ ПУХКАВКО И СЛАДКО ДА ПЕЕ МАМА СЛАДКО, СЛАДКО!
Лекичко го промених,но иначе смисъла си е същия...

# 278
  • Мнения: 24
Добро утро и от мен! Закуската ми хареса много ще се възползвам  Peace. за заглавието на новата тема съм - за и за двата варианта. Да ви се похваля нощес съм поспала добре почти като пън. А и както каза Мартеничка се очертава страхотно време дано и с всичко останало през деня да е така.
Фокси любима влезе ли в 9-я че почваш да ме притесняваш вече да не вземеш да преносиш  Joy
Чао за сега отивам да надникна какво има из кухнята.

# 279
  • Мнения: 242
Добро утро и от мен! Закуската ми хареса много ще се възползвам  Peace. за заглавието на новата тема съм - за и за двата варианта. Да ви се похваля нощес съм поспала добре почти като пън. А и както каза Мартеничка се очертава страхотно време дано и с всичко останало през деня да е така.
Фокси любима влезе ли в 9-я че почваш да ме притесняваш вече да не вземеш да преносиш  Joy
Чао за сега отивам да надникна какво има из кухнята.
Калинче,линийката си ми е там,но иначе влизам в деветия точно след 2 дни...Даже смятам да намаля Гинипрала малко,че както е тръгнало мога да си изкарам така до края,а някак вече не ми се ще...много взе да ми тежи всичко....

# 280
  • Мнения: 173
Добро утро, момичета! Дано днес бебевалежът продължи - денят е хубав, слънчев, пожелавам много здрави и хубави бебета  Peace

Сутринта станахме да си направих закусчица, че от снощи една закуска ми се върти в главата (няма да пиша каква, да не му се прияде на някой), дори съпругът ми реши да я направи той, а аз само се въртях в кухнята  Joy, ама така се наядох че не мога да дишам, ама пуста лакомия  Blush

Елфита, леглото ни ще е до стена и предпочитам да е по-уплътнено, на Бебо да му е топло, отделно с обиколниците леглото изглежда по-уютно и забавно, а и както каза ти, като порасне мъника да омекотява ударите  Peace Klawi, как така не се сваля решетката, на снимката е показано да се сваля, нали става уж на детско легло след това, и защото ти е да я сваляш в началото, че да изкарваш бебето през решетките, това не го разбрах  newsm78

Какво ли е станало с Тифани - да не се е появило първото бг американче?

# 281
  • Мнения: 69
Къде го видяхте това слънце бе мацки  Sad
При нас е едно мрачно , все едно всеки момент ще завали Confused

# 282
  • Мнения: 173
Хехехе, Красикоко и тук току що се скри слънцето  Joy

# 283
  • София
  • Мнения: 83
Добро утро мамчета!
Днес нещо не ми е ден,а имам доста работа по пазаруването за бебчо.Дайте идея какво да пия за кашлица.Този сироп Стодал става ли?

Момичетата със секцио поне знаят кога ще се появи бебока.А тези които раждат нормално всеки ден са в очакване.Това чакане ме побърква  Rolling Eyes
Точно такива еклерчета имам в хладилника.Много са вкусни.
Какво направихте за закуска?
За сега лек ден от мен!  Hug

# 284
  • Мнения: 592
Честито на новите мами    bouquet само прекрасни моменти пожелавам със сладките бебоци   bouquet
Хайде и ние да се отчетем, че сме все още 2в1. Сутринта станах и си направих конска доза кафенце, че кратуната ми ще се пръсне. Тази вечер както и последните няколко само глупости сънувам - все или са ми изтекли водите, или тапата ми паднала и съм се усетила късно или силни контракции или не знам си какво... Хормоналното ми въображение наистина се е развихрило стабилно - явно всичко е заради това чакане и стоене в напрежение, но нищо не може да се направи - търпение му е майката Simple Smile
Сега мисля да се пооправя и да звъня на мойта дружка да отиваме на кафенце. Пожелавам приятен ден милички и да се пазите многоооо   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт