С новички мъници се попълват ФЕВРУАРСКИТЕ редици

  • 11 984
  • 288
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 30

И ние сме както викате 2 в 1,ама при нас цял месец има още!
Чакаме новини от Рися!Да се похвали с най-прекрасния подарък.
Закуската е страхотна,но Мартеничке,ще ми развалиш диетата от сутринта Laughing
Ларакрофт,,толкова добре те разбирам за чакането,особено като гледаш как всеки ден се излюпват нови и нови бебчовци и така на теб ти се иска по-скоро да си гушнеш своето! Hug Hug Hug
От вчера бебката е нещо..много мързелива,почти не мърда...та се чудя да се притеснявам или да не се притеснявам newsm78Помръдва,ама рядко...И пак ми се засилиха контракциите,но вечер и през ноща коремът е твърд много продължително време.А през ноща вс като се събудя и коремът все е на камък.Някъде бях чела,че честите контракции притискат бебето и пречат да диша нормално...дали е вярно.
За слънцето ,тук е толкова слънчево и топло,че вече не си представям да има пак сняг и студ.Парното не сме палили от дни и климатик почти не пускаме Party
Приятен и весел ден!

# 286
  • Мнения: 192
Червеношийка,радвам се за теб  Hug Др.Христов е добър избор,в добри ръце си  Peace
4erveno6iika Радвам се, че и ти си при др. Христов в НиаМед. Абе чудя се този човек, кога спи  newsm78 всяка сутрин минава на визитация, в родилна зала, на кабинет, колкото пъти отида - той все в там  newsm78
На 26 съм на преглед при него...
 smile3524
Ами Бетунга,той там живее,ходи по чехлички в клиниката  Joy

 Ама той човека наистина живеел отсреща, поне така каза вчера. Аз се изненадах, понеже с голямата му дъщеря се познаваме от едно време и знам, че живееха на друго място, но явно сега са се преместили за по-удобно там в съседния блок. Но определено и аз си мисля, че е постоянно в клиниката. Много е отдаден на професията си smile3521

# 287
  • Мнения: 242
Днес май не сме от много активните.Но то е нормално,де..Почивен,хубав,топъл ден /поне според думите ви,защото аз слънце не съм помирисвала от един месец почти Tired/...
Пускам НОВАТА ТЕМА,защото смятам да се паркирам на леглото и да зяпам безцелно и мързеливо ТВ... Пък и беби нещо много ми се въртят в корема и може да не им е удобно...Да взема да легна,че да не стане белята Mr. Green

# 288
  • Мнения: 62
Честита дъщеричка на мама Дорабела! Да е жива и здрава!!!

Общи условия

Активация на акаунт