Попово-6

  • 19 245
  • 286
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 1 364
Диде, благодаря за кафето и закуската Grinning
До вторник ако нямаш превод ще проверя какво става.
Оказа се, че повечето преводи дето са били миналият месец на 3, сега ще са на 10,02.
По късно ще ти пиша на лични.

За сега чаоооо

# 121
  • Мнения: 16
така е ,да.На 10 идват мойте парички .Оказа се ,че са се забавили от фирмата ,не от НОИ .Краси,пак ти благодаря за информацията   bouquet

# 122
  • Мнения: 111
Здравейте:)
Днес се размазахме от разходка , ма то голяма жега бее 21 градуса беше  Rolling Eyes
Красе, ми ти като си отпуска защо не вземете да ни погостувате  newsm78 Ми така де няма само ние да ви досаждаме  Grinning
Ели , пък ти нещо ми се губиш в скайпа Simple Smile Не можем да се засечем Simple Smile Как са Аксел и Инеската?
Малко снимков материал от днес :






# 123
  • Мнения: 1 364
Нуше, благодаря за поканата, но ще оставим за лятото. Другата седмица го дават дъждове.
Ходили сте на страхотната площадка Laughing Там многоооооооооо ми харесва, разраснало ли се е?
На лято освен на плаж, в Морската градина ще ни заведете и там Laughing
И тук беше топло. Ние до 3 ч. изкарахме на село на една маса в градината.
Алекс гони котетата на комшиите, кара тротинетка, игра в пясъка, направихме голям букет от кокичета.
Дано и утре да се задържи така, че  да може да кара колело като отидем на рожден ден на свекъра.
За сега чао отивам да вечерям.

# 124
  • Мнения: 523
А бе , я малко повече инфо за какво точно става въпрос ? Какви пари от НОИ и не знам си още какво ? Какво къде и защо трябва да се подава ? Всички ли имат право на такива праи и колко са точно тея пари ? Мааааааааааалко повечко инфо , мами , ако може де .

# 125
  • Мнения: 1 364
Заре, става въпрос за майчинството. От 2007 г. майчинството и болничните се превеждат от НОИ. Но за да изплати НОИ каквото и да било, работодателя трябва да подаде информация към НАП, че даденото лице е осигурено и да подаде болничният лист или дадена молба-декларация /за майчинство/ в НОИ.
Ако те интересува нещо повече питаи.

# 126
  • Мнения: 686
А бе , я малко повече инфо за какво точно става въпрос ? Какви пари от НОИ и не знам си още какво ? Какво къде и защо трябва да се подава ? Всички ли имат право на такива праи и колко са точно тея пари ? Мааааааааааалко повечко инфо , мами , ако може де .
hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha
Де са редиш ма булка,твоите деца са големи вече.Стигат ти 70 лв. детски от НОИ,друго не ти требе Whistling

# 127
  • Мнения: 523
Какви 70 лв детски бе ? Детските не са ли 50 лв - демек по 25 лв на дете ? Леле , аз май хич не съм в час с тея неща , а  ?

# 128
  • Мнения: 1 364
Детските се изплащат от социалните. От 1 януари 2009 г. вече са по 35 лв. на дете. За втора или за близнаци нямам представа.

# 129
  • Мнения: 0
Олееееееееееее тук пари ли се раздават пращайте насам.
Заре ти наистина си изостанала с новините .
Аз тъкмо изпратих зверчето да спи с баща си и седнах да си почина малко.
Днес ходихме на разходка в центъра времето беше супер.След обяд си поспах с Преслава малко и сега ще будувам.
Хайде лека вечер на всички

# 130
  • Мнения: 1 364
Тани, може да си правим компания..и ние с Алекс спахме до 6,30 ч. Laughing
Тя още не е легнала, с Христо  гледат някакъв филм по телевизора.
Аз отивам да простирам и пак ще седна пред компютъра.

# 131
  • Popovo
  • Мнения: 571
Добро утро, хайде всички по списък да пият кафе, да няма отсъстващи, че ще пиша черни точки  Mr. Green



Моето зверче кога ли ще спи, всяка сутрин съм ей така  smile3507.

# 132
  • Мнения: 686
И аз съм така Кокетка!Когали ще си поспим и ние? Tired

# 133
  • Мнения: 523
Ще спите , като ви пораснат малко бебетата  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
То и аз този момент чакам де , ама да видим кога ще дойде  newsm78

# 134
  • Мнения: 1 364
Добро утро и от мен!
Аз станах преди малко, а Алекс още спи Grinning


Момичета имам нужда от помощ.
От няколко дни качвам филми да се теглят/от Замунда, от Арена/ чрез програмата  mTorrent.  Теглят се без проблем, но от мен други потребители немогат да  теглят.
Рейтинга пада на всеки 24 ч. Според мен съм натиснала нещо Embarassed
Дано сте разбрали какво обяснявам и да можете да помогнете.


 отивам да пия кафе
лек ден на всички

Общи условия

Активация на акаунт