Попово-6

  • 19 226
  • 286
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 16
за зъболекар мога да предложа съседката си -Ванчето Трифонова.

# 181
  • Мнения: 111
Красе, мога да ти препоръчам горещо Ники Савов и съпругата му работи с деца  Hug Водих Ванко като беше на 3 и нещо .И двамата са страхотни ,имат такт да предразполагат деца Simple Smile   Hands Thumbsup Светла и тя там води Никола Simple Smile

# 182
  • Popovo
  • Мнения: 571
Колкото  зъболекари, толкова и мнения можеш да чуеш, ама аз този Савов хич не го обичам  Close
4 часа зъб ми вади, накрая каза:" уморих се, не мога да го извадя "и ме прати да си ходя. Три дни по късно Шиваров ми извади останалото от зъба.

# 183
  • Мнения: 1 364
А в скайп има възможност да пратиш любовно видео -послание на любимия  Heart Eyes


Някой ще се възползва ли? Laughing

Аз пратих вече:) То се записваш и го пращаш на пощата му,не е нещо всеки да го гледа Simple Smile

страхотно Hug

# 184
  • Мнения: 1 364
Разбира се, че всеки ще има предпочитан зъболекар, доктор и т.н.
Повечето зъболекари ги познавам....мен ме интересува кой работи с деца.
Моята ми препоръча Динева, но идея си нямам коя е.

# 185
  • Мнения: 0
Аз също много съм доволна от Савов.Но мнения различни ,но все пак си мисля,че той е от най-добрите .Аз понеже много се страхувам от зъболекари ми го препоръчаха и останах много доволна smile3521

# 186
  • Мнения: 523
Абе я оставете тая работа . И най - добрият да е  - мен си ме е страх и толкова !!!

# 187
  • Мнения: 686
Абе я оставете тая работа . И най - добрият да е  - мен си ме е страх и толкова !!!
Нали-ти предпочиташ да родиш,но не и да отидеш на зъболекар Mr. Green.

# 188
  • Мнения: 143
Абе я оставете тая работа . И най - добрият да е  - мен си ме е страх и толкова !!!
Нали-ти предпочиташ да родиш,но не и да отидеш на зъболекар Mr. Green.
hahaha

# 189
  • Попово
  • Мнения: 687
д-р Спасова е детски зъболекар, работи до Масленна, а кабинета на д-р Динева е до бар "Тива"
при първата ходя аз, а при втората мъжо, доволен е

# 190
  • Мнения: 523
Я честит празник на всички !!!Който каквото празнува - да се учвства поздравен !!!  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet
Абе я оставете тая работа . И най - добрият да е  - мен си ме е страх и толкова !!!
Нали-ти предпочиташ да родиш,но не и да отидеш на зъболекар Mr. Green.

Хахахахахахахаха Joy Joy Joy

# 191
  • Мнения: 111


Добро утро, момичета . Днес аз ще сервирам кафенцето Wink
Честит Свети Валентин! Много любов и щастливи мигове с вашите половинки!   loveuuu


# 192
  • Мнения: 82
Добро утро!Не обичам канела в кафето,ама като си го сложила....Честито и от мен на всички влюбени ,да са цял живот влюбени и обичани!

# 193
  • Мнения: 111
atera , айде сега и притенцийки  Mr. Green не обичала канела  Grinning
Вие на Иван Неделчев ли ще празнувате сватбата? А кои ще са ви кръстниковци?

# 194
  • Мнения: 1 364
ЧЕСТИТИ  ПРАЗНИЦИ И ОТ МЕН Laughing

НА ВЛЮБЕНИТЕ, ВИНАГИ ДА ОБИЧАТЕ И ДА СТЕ ОБИЧАНИ Heart Eyes Two Hearts txtloves

ТЕЗИ, КОЙТО ПРАЗНУВАТ ТРИФОН ЗАРЕЗАН....НАЗДРАВЕ beer3 beer3 beer3

ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА ВСИЧКИ ИМЕННИЦИ baloni baloni baloni

Как е днес настроението? С какво изненадахте половинките си...или те ви изненадаха?

Мила, получи ли се изненадата с видеото?

Ние вчера ходихме на ресторант "Рокси",Рязареният Лъв.
Заведението е много хубаво и наистина става за форумски срещи.
Стана страхотен купон. Имаше 5 двойки, който се състезаваха за почивка в Троянския балкан.
Трябваше да връзват вратовръзки, да пеят  песни, да играят валс, тонго.... голям смях.
Едната двойка бяха англичани. Те се отказаха на вторият кръг, защото песните и танците бяха български Grinning
Артистът, който ни разсмиваше беше Николай Кипчев - Кипчони. Успя да ме разсмее до сълзи Laughing
Бяхме седнали на една маса, там също пускаше по някой майтап. Много готин и приказлив човек.
Имаше гости и от Шуменският театър.

На Алекс й беше много интересно, танцува, игра хора, като види хората, че се смеят на някой виц и тя се смее Laughing
Изненада ме колко нещо изяде.
И както си поспа следобяд, до 12 ч неможахме да си тръгнем.

Нещо подобно мислят да правят за Осми март, но в Дома на Културата.

За днес освен бисквитените сърчица, имаме мини тортичка от "Алекса", със свещичка  txtloves

За сега чао. Отивам да видя Алекс какво прави, че в един лиген с вода пускаше хартиени лодки.

Много настроение и любов  Two Hearts  Two Hearts  Kissing Heart

Последна редакция: сб, 14 фев 2009, 13:44 от КАЛИЯ

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт