Модно ли е да си с по-млад мъж?

  • 5 715
  • 67
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 878
Виж сега, ако ще е млад и аз трябва да го уча на занаят  Mr. Green, не бих желала да съм  в крак с модата.
Но ако е млад и можещ - това вече е друга работа! Party

Та в този ред на мисли, а честита ти придобивка!  bouquet

Да ти кажа, те младите в днешно време са по-отворени от старите! От лични наблюдения го казвам Peace

# 46
  • Мнения: 3 416
Айде бе стига сте укорявали жената,съвсем в реда на нещата си е. Откъде да знаем на мъжа и как му се отразяват тия седем години рутина вече,ами ако и той си има връзка?
Към авторката-хич да не ти пука,гледай си кефа,само не допускай като тинейджърка да хлътваш,щото е ясно,че младежа едва ли знае какво иска,по-скоро му е интересно. И че е на раб.място също е кофти Naughty

# 47
  • Мнения: 7 723
...И че е на раб.място също е кофти Naughty
...колегите, ако разберат, може да му излезе прякор "Бабоеб"... Thinking
Като нищо!

# 48
  • Мнения: 2 401
Някой чел ли е книгата "Всяка добра жена заслужава любовник" или нещо такова беше. Всеки път като видя подобна тема се сещам за нея..
Мацко, дето си в кюпа, втрещи ме  твърдението, че не е възможно мъж да се влюби в по-възрастна и тия злокобни предупреждения.  Съжалявам, че при теб е завършило зле, но това не значи, че всички такива връзки са обречени и гадни.
Мацката просто трябва да действа много разумно. И да не си губи акъла заради пустите пеперудки.

# 49
  • Мнения: 301
как така за какво??? всяка жена трябва да има един мъж, който да я облича/обикновено законен съпруг/ и един /поне!!!/, който да я съблича  Flutter Flutter Flutter

да се хвана здраво за моя си мъж значи  hahaha
той направо 3 в 1 го раздава - облича ме, събличаме и дете даже ми направи  Joy

дотук разбрах, че някои коледни партита предизвикват пеперуди в стомаха или корема (по избор)  Whistling

# 50
  • Мнения: 1 878
...И че е на раб.място също е кофти Naughty
...колегите, ако разберат, може да му излезе прякор "Бабоеб"... Thinking
Като нищо!

Ееее, стига, деее! Само 6 години им е разликата!

# 51
  • Мнения: 7 723
...И че е на раб.място също е кофти Naughty
...колегите, ако разберат, може да му излезе прякор "Бабоеб"... Thinking
Като нищо!

Ееее, стига, деее! Само 6 години им е разликата!
Хубаво, де!
Това го обясни на колегите Wink

# 52
  • Мнения: 817
...И че е на раб.място също е кофти Naughty
...колегите, ако разберат, може да му излезе прякор "Бабоеб"... Thinking
Като нищо!

За това е добре да се залага на опитния по възрастен мъж   Joy

# 53
  • Мнения: 7 474
Някой чел ли е книгата "Всяка добра жена заслужава любовник" или нещо такова беше. Всеки път като видя подобна тема се сещам за нея..





Ми така е Crazy, не заслужава само да се разчуе  Whistling


# 54
  • Мнения: 24 467
Скръндзи такива, младите неопитни мъже значи кучета ги яли! Имате щерки, замислете се!

# 55
  • Мнения: 2 471
Много ще ме пита щерката, какво мисля по въпроса. Колкото аз съм питала майка си за гаджетата ми.

# 56
 Laughing Hug Laughing Hug
Искренно ме развеселихте момичета и ми приповдигнахте настроението
Много съм ви благодарна и са съветите и за критиките
Hug
Странното е че на работното място са го знаели- само чакаха да се случи наистиа....не ме притеснява че може да се стигне до ушите на мъжа ми- просто няма начин....а за панталоните...скоро ще съм в друг офис и може би това ме направи толкова смела....
Абе ако е за кратко и мъжът и не разбере, какво толкова Peace Нали я прави щастлива в момента, че и бракът и върви по-добре.


А то младото си е младо!
Hug

# 57
Цитат
Мацко, дето си в кюпа, втрещи ме  твърдението, че не е възможно мъж да се влюби в по-възрастна и тия злокобни предупреждения.  Съжалявам, че при теб е завършило зле, но това не значи, че всички такива връзки са обречени и гадни

 Значи нищо не си разбрала!
Исках малко да я отрезвя. Естествено, че един млад мъж може да се влюби в една по-възрастна жена, на 30, на 40 или на 50.
Говоря от личен опит, когато нещо ти липсва в семейството, не трябва да търсиш решението му извън него.
В момента, има пеперуди, а после? Нали не мислиш, че едно свободно момче ще бъде вечно с нея да и носи това, което и липсва в семейството?
Не съм против, не я съдя, беше ми много хубаво в началото, красив и надарен  Blush и много умен. Да прави каквото и се прави, но да не се привързва. Но възможно ли е това???
В началото е рай, после става ад. По на- различни причини - дали сме се привързали много, дали гузната съвест ни изяжда, дали мъжът ни не е разбрал. Има сто неща, които после ни ще карат да си мислим - само ако някой ме беше казал, какво ме чака. И това е в 99%.


# 58
Има една книга на Ъруин Шоу - "Луси Краун"

Въпреки, че там историята с младежа е в самото начало на книгата, много интересно се проследява, как един мимолетен летен флирт, преобръща живота с главата надолу, на 3-ма човека, даже на 4, ако сложим и младото момче  Wink.
Прочетете го, много интересен роман.

# 59
  • Мнения: 5 468
Нали не мислиш, че наистина е влюбен в теб? Това, че си женена е много удобно, просто си му потребна в момента. После като те захвърли, няма да можеш и гък да кажеш. Той няма да бъде виновен, ти си женена, а той не може да си пропилява младостта.
Ами то пък не е нужно да се жени за него. Рано или късно любовните връзки приключват. Бракове, съжителства... всичко приключва, бе хора. Един ден любовта си отива.
Що да не е влюбен в нея?

Общи условия

Активация на акаунт