Кой къде ще летува през лято 2009 - да обменим мнения и идеи?

  • 16 760
  • 150
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 6 999
Проблемът с руснаците съм го решила, като си избирам хотели, за които няма никаква информация в руските сайтове Simple Smile А и в трип адвайсър си пише, ако хотелът е широкопосещаван от руснаци.

Много благодаря - смятам да се възползвам от ценния ти съвет.   bouquet
Турция ми харесва, на детето също. Септември, когато не е толкова горещо.

# 31
  • Мнения: 746
доволните от Турция къде и с коя агенция сте били?
аз мисля нещо за септември, тъй като преди това за съжаление едва ли ще мога  ooooh!
Ние пътуваме с Географски свят, които работат заедно с Ориент 99. Доволни сме, това което се включва в ценитее налице и не сме имали проблеми до сега. Надявам се тази година отново с тях да бъдем.
Ако не ни "мине котка път" ще сме в Турция!!! Предпочитам да пътувам с TEZ TOUR.


благодаря! ще проверя какви са офертите!

# 32
  • Мнения: 485
Нашите планове са юни - на море в Турция с децата/чакам да изкарат офертите/, юли - Барселона с половинката /имаме самолетни билети и запазен апартамент/ и септември - Гърция, пак с децата. Българското черноморие съм го отписала поне за десет години.

# 33
  • Мнения: 200
Първо в България от там няма мърдане ,трябва да уважим родата. След това в Тайланд.

# 34
  • София
  • Мнения: 1 826
Записвам се да следя темата. Миналата година бяхме с децата в х.Мирамар в Приморско, страшно много ни хареса и децата искат и тази година пак там. А на него попаднахме случайно, като платихме на visit.bg за хотел Барсело Бийч в Приморско и 2 седмици преди да заминем, ни казаха, че хотела няма да бъде отворен тази година и ни върнаха парите, се разрових из форума и най-ми хареса Мирамар  Grinning.
Та се колебаем между Барсело и Мирамар  Thinking

Мирамар не е ли в Обзор? newsm78 newsm78

# 35
  • София
  • Мнения: 5 258
Записвам се да следя темата. Миналата година бяхме с децата в х.Мирамар в Приморско, страшно много ни хареса и децата искат и тази година пак там. А на него попаднахме случайно, като платихме на visit.bg за хотел Барсело Бийч в Приморско и 2 седмици преди да заминем, ни казаха, че хотела няма да бъде отворен тази година и ни върнаха парите, се разрових из форума и най-ми хареса Мирамар  Grinning.
Та се колебаем между Барсело и Мирамар  Thinking

Мирамар не е ли в Обзор? newsm78 newsm78

Да Мирамар е в Обзор 4 звезди.. И аз съм чувала добри отзиви за него  Peace

Тази година идея за морето ни е да си наемем къща в Гърция  Flutter Ако някой има инфо и познава или е бил миналата година, ще съм благодарна да препоръча и да даде малко координати Simple Smile

  bouquet

# 36
  • Мнения: 674
Записвам се да следя темата. Миналата година бяхме с децата в х.Мирамар в Приморско, страшно много ни хареса и децата искат и тази година пак там. А на него попаднахме случайно, като платихме на visit.bg за хотел Барсело Бийч в Приморско и 2 седмици преди да заминем, ни казаха, че хотела няма да бъде отворен тази година и ни върнаха парите, се разрових из форума и най-ми хареса Мирамар  Grinning.
Та се колебаем между Барсело и Мирамар  Thinking

Мирамар не е ли в Обзор? newsm78 newsm78

Да Мирамар е в Обзор 4 звезди.. И аз съм чувала добри отзиви за него  Peace Но тази година идея за морето ни е да си наемем къща в Гърция  Flutter Ако някой има инфо и познава или е бил миналата година, ще съм благодарна да препоръча и да даде малко координати Simple Smile

  bouquet

Скъпо е къща в Гърция пък и ако е хубава става..

# 37
  • Мнения: 580
Разбира се, че е в Обзор, ама като няма кой да мисли вместо мен ...smile3555

# 38
  • София
  • Мнения: 6 999
А какво значение има с коя агенция се пътува до Турция?  newsm78
Самолета е един, автобуса/микробуса за трансфер е подобен да другите, само хотелите са различни, но те не зависят ни най-малко от тур. агенция.

# 39
  • София
  • Мнения: 7 995
Има значение дотолкова, доколкото агенцията има коректни отношения с въпросния хотел или приемната турска агенция. Недай си Боже да има неразбории, тогава оказва влияние агенцията. Като цяло Турция е много популярна дестинация, но и досега се случват издънки, май последно за някакви туристи в Кушадасъ бях слушала, на Вени Тур.

# 40
  • София - Бургас
  • Мнения: 2 193
Ние живеем в Бургас, имаме къща в Ахтопол, та така, ще съчетаваме курортите...
Може и до Анталия да идем, ще видим, освен това ползваме доста плреференциални цени от Караджъ турс, нищо общо с обявените в сайта, та най - вероятно ще се възползваме от офертата Wink

# 41
  • София
  • Мнения: 6 999
...Недай си Боже да има неразбории...

Какви могат да са тези неразбории? Моля за обяснение, защото наистина не са ми ясни.  newsm78  Две години си купувам пакети през една и съща тур. агенция, които са от друга, има турска агенция насреща и ... все едно и също е. Даже не знам с коя агенция бяхме. Peace Но не ми се ще да имам проблеми в бъдеще.

# 42
  • Мнения: 11 747
Isa , миналата година, септември, туристите на Вени Тур бяха 'помолени' да напуснат хотела няколко часа след настаняването си, защото БГ агенцията се оказа не била плащала за групите си от няколко месеца. Така спаха няколко дни по градинките в Кушадасъ, защото и транспортната фирма отказа да ги върне в БГ, тъй като и те не бяха получили пари за услугата, която предоставят. Хората, се оказа, повечето нямаха пари, за път наобратно, тъй като са смятали, че са си платили пакета - път, храна, нощувки.
Намесиха се полиция, консулства, телевизии и накрая Вени тур все още работи и продължава да изпраща туристи насам-натам извън БГ.

# 43
  • София
  • Мнения: 6 999
Пина, сега разбирам - мерси за изяснението   bouquet

# 44
  • София
  • Мнения: 7 995
Вече са ти отговорили. Най-честият проблем е неплащане от българска страна или някакви парични спорове между агенциите. То имаше няколко такива случая, за които се сещам, на които се даде гласност през годините - Мейкомс и туристи в Дубай, Он травел и Тунис и Вени Турс и Кушадасъ.

Общи условия

Активация на акаунт