Отчет на набор 2003 - 42!

  • 14 766
  • 292
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 250
Здравейте на всички! Скоро не съм писала, на работа само чета и ако ми остане време вечер от вкъщи пиша. Та като сте отворили темата за предучилищна, ние си оставаме в градината, но миналата седмица малко се поразтревожих относно новите правила за прием в детските градини / за Варна/. Нашият кмет е решил, че трябва да се подават документи всяка година /не само за новоприетите деца / и така варианта да не се класираш за предучилищна м.септември не е изключен. Притеснението ми идва от това, че вече не попадаме в района на това детско заведение, а ако трябва да го записвам в училище, то трябва да го направя  сега/ т.е. да чакам септември е много късно/. Но все пак има надежда - формуляра с правилата, с които трябваше да се запознаем ние родителите, изчезна и се чакало ново разпореждане. За мен това е лудост, дете посещавало детска градина до III група, да не може да остане и за последната година.

Аз съм "За" поздравите, но май е по-разумно да е в календара.

# 256
  • Мнения: 14 133
Ели, Роси не е честно да  нарочват така децата ви "черни овце".   Naughty
Трябва да имат подход към всички деца.
Аз имам въпрос около карантините в групата за шарка и подобни. Могат ли да ми направят проблем да ми го вземат утре на градина, след като има шарка в групата му.  newsm78
Сашо упорито повтаря "онози", вместо "онзи", въпреки близо тригодишните поравки от наша страна.  hahaha

# 257
  • Мнения: 343
Чиби и Криси казва "кото"  или "куту" вместо "като", също "хиликопер" вместо "хеликоптер". Joy

# 258
  • Мнения: 3 042
Привет!
Чиби, ако не е бил контактен няма да го приемат. Ако настояваш ще го пренасочат към друга група. Каква шарка има - варицела? Карантината е 21 дни.

# 259
  • Мнения: 14 133
Привет!
Чиби, ако не е бил контактен няма да го приемат. Ако настояваш ще го пренасочат към друга група. Каква шарка има - варицела? Карантината е 21 дни.
И това ме устройва. Да, мисля, че е варицела.

# 260
  • Мнения: 3 042
Аз забравих да те питам дали е карал варицела. Ако е карал - вземат го без проблем. Иначе - или вкъщи, или в друга група.

# 261
  • Мнения: 14 133
Не, не е карал никаква шарка. Ще постои, докато свърши карантината в някоя друга група, няма друг изход.

Последна редакция: ср, 04 фев 2009, 08:56 от chibi

# 262
  • Мнения: 530
Здравейте!
На Габи най често използваната грешна дума е "фтичка" вместо птичка.
От 2-3 дниГаби не иска да си спи в леглото стах я че някой ще влезе през прозореца.Престана и да се храни.Незнам къде се е изплашила.Днес като я взема от градина ще я водя да и леят куршум дано да мине от това.
А днес тръгна с голямо вълнение на градина защото щели да свирят на "голямото пиано"Голямо желание има да се научи да свири на пиано .Аз пък да си призная не харесвам пианото но щом има желание няма да я спирам.
Лек ден.

# 263
  • Мнения: 14 133
Яна, чудесно, че Габи я влече музикален инструмент. Успех!!!  Peace

# 264
  • Мнения: 367
Чиби ние редовно казвахме "ях" вместо "ядох",и други такива.Това ще отмине! HugА ,за шарката ,в момента май вилнее скарлатина и карантината е 10 дни,но незнам при вас може да е варицела.Ако не е бил контактен,по-добре да не ходи,ако толкова държиш да изкара тази варицела-ще я изкара не се притеснявай,зорлем не го пращай,а дали има групи от здрави деца та да го дадеш при тях,те трябва да са преболедували или да са минали карантината,ако са били в контакт.Но смятам че никой не може да те принуди да го пуснеш на детска ако се притесняваш,че може да се зарази.Дано да ви се размине! Peace
Яна и Ани иска да свири и то точно на пиано,явно това и се вижда най-интересно.Иска да я водя на уроци!!!! #CrazyПробвай я Габи,може пък това да и хареса!!!!  bouquet

# 265
  • Мнения: 14 133
Честно казано, за съжаление, нямам гледач на разположение. Sad Майка ми не е в състояние да го гледа повече от 1-2 дни.  Иначе, бих го задържала вкъщи.

# 266
  • Мнения: 23 107
Моя син ях,спих,ти къде бя,все още си ги ползва,както и много други.Много смешно говори това дете./нали ви писах на предната страница бисерите му от вчера/

Последна редакция: ср, 04 фев 2009, 09:47 от ДесиХ2

# 267
  • Мнения: 2 125
Моя ях,спих,ти къде бя,все още си ги ползва,както и много други.Много смешно говори това дете.

Абсолютно същото е и при нас положението с времената  Laughing.

# 268
  • Мнения: 1 437
Тук не беше споделяла. Горкото детенце мамино какво е преживяло.  Cry Нали е по-добре?  Heart Eyes Прегръдка и на двама ви!
Рядко пиша тук, повече чета.
Ники е по - добре.Още не иска да излиза от къщи , но мисля че се притеснява от лепенките , които слагаме върху белезите.Всичко ще премине с времето.

# 269
  • София
  • Мнения: 7 673
Тук не беше споделяла. Горкото детенце мамино какво е преживяло.  Cry Нали е по-добре?  Heart Eyes Прегръдка и на двама ви!
Всичко ще премине с времето.
Е, това е най-важното!!! Много се радвам!  Hug

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт