Отчет на набор 2003 - 42!

  • 14 741
  • 292
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 530
Етиа страхотни новини за очичките.
Мамче къде се загуби.
Габи вчера се похвали че започнали да репетират за празника на мама.Снощи пя една песен цяла вечер.

Последна редакция: чт, 05 фев 2009, 11:29 от yanakr

# 286
  • Мнения: 14 133
Етиа, радвам се, че са по-добре очичките на детенце.  Heart Eyes
Вчера на контролния преглед всичко мино супер. Дробчетата на Сашко са се изчистили. Hug
Днес е на градина. Взеха го в друга група от крилото. Само дето се притеснявах излишно, заради карантината за варицела.
Лек ден и по-малко болести на връстничетата и семействата им!!!  Heart Eyes  bouquet

# 287
  • Мнения: 3 211
Габи вече репетират от 1-2 седмици за тържеството за Баба Марта.
Избрали я за Пенда, т.е. главна роля, но голяма драма беше, че можело да не я изберат, чак се уплаших от нея. Ами, ако наистина не я бяха избрали ooooh! Не ми харесва това желание всичко най-хубаво да получава. Много е егоистично, надявам се, че с появата на бебето, ще се притъпи този егоизъм. Сега няма да й обръщам внимание, смятам да стане постепенно и от само себе си.

# 288
  • Бу-у-урга-а-ас
  • Мнения: 2 708
Включвам се, за да ви кажа, че в МакДоналдс към детското меню има трансформери от филмчето. Много са готини и са лесни за трансформация. Обещали сме на Кристиян да съберем всичките. За девойките има някакви лилаво-розови чудеса.

# 289
  • Мнения: 22 924
Включвам се, за да ви кажа, че в МакДоналдс към детското меню има трансформери от филмчето. Много са готини и са лесни за трансформация. Обещали сме на Кристиян да съберем всичките. За девойките има някакви лилаво-розови чудеса.
Ние имаме вече един,утре ще ходим за поредния,много са сладки,наистина ,играчките.

# 290
  • София
  • Мнения: 15 222
Етиа, много добра новина е това за очичките! Много се радвам за детенцето.  Hug
И ние го имаме първия трансформър. Иво ме праща всеки ден да ходя в Макдоналдс да проверявам за нов.  Simple Smile Най-после да попадна на трансформър, който и аз мога да трансформирам.  Mr. Green

Нашето тържество ще е тип "осмомартенско".
Иво има да учи едно стихче, обаче още не сме го подхванали. Като се прибера вечер-само ми е до стихчета. Много са ми натоварени последните две седмици и предпочитам да си играем, че и аз да почина малко. Ама ще го научим, де.

Аз смятам Иво да кара предучилищната в градината.
В началото на годината се бях зачела нещо из нета за училища-да избирам къде ще го записвам, но доникъде не го докарах избирането. Много ме изкушава 20-то училище, но не сме му в района. Ще го мисля.....

# 291
  • Мнения: 687
Включвам се, за да ви кажа, че в МакДоналдс към детското меню има трансформери от филмчето. Много са готини и са лесни за трансформация. Обещали сме на Кристиян да съберем всичките. За девойките има някакви лилаво-розови чудеса.

Ние пък отдавна я имаме тази колекция Wink Тук даже бяха 8 трансформера, при вас явно пускат орязана версия Laughing

При нас предучилищната ще е в училище /той и сега си е на "училище"/. Странното е, че тази година не спят, защото той ходи само то 1 до 4 след обяд и имам изцяло занимания. За сметка на това, догодина ще е цял ден и щели да спят ooooh! Нямам идея как ще стане това, но предполагам ще има вариант за неспящи деца като моето Simple Smile
Радвам се, че тук не им дават такъв зор да учат от сега и заниманията им са изцяло в игрова форма. Съответно Румен е супер доволен и ходи с удоволствие Simple Smile

Тук осми март не го тачат, но пък другата седмица ще имаме парти за Св. Валентин Laughing Е, децата няма да изнасят програма, но път ще се натанцуват и забавляват на воля Party

# 292
  • Мнения: 4 967
И на мен ми поръчаха трансформър. Аз дори спорих с него, че не са от МакДоналдс. Косьо го видял у брат ми, но аз реших, че е от събора в нашето село онзи ден. Явно детето ми пак е разбрало повече от мен Confused.
Нашето тържество е по случай 8-март и ще бъде на 5-ти. Питах Косето какво учат за него - той отказа да ми каже, било изненада! Joy

Заповядайте в новата темичка - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=369758.0

Последна редакция: чт, 05 фев 2009, 11:36 от Betty L.

Общи условия

Активация на акаунт