Радостта ми е голяма, ще съм Септемврийска мама!

  • 13 758
  • 291
  •   1
Отговори
# 240
Ники. ,направо със сълзи съм се смяла преди минута,като четох историята ти за долното бутче,грижливо сложено в огромен плик JoyАма сте и вие едни скициииии JoyТова с прозорците си е направо терор и честно да ти кажа,аз май не познавам мъж,който да извърши такова геройство PeaceНаправо му се прекланям на човека,евала на такива мъже   bouquetУдарила си джакпота с такова чудо на природата Peace
Бу, и аз съм забелязала,че като кажеш на един мъж да вземе еди какво си,той никога няма да се сети да вземе и още нещо към това-просто не са ефективни в това отношение.Няма да помислят дали има салфетки например,или тоалетна хартия/ама и аз се сетих за какво Joy/....Такива са си,марсианци,кво да ги правиш newsm78
Валка,и аз цял живот си патя от голямата уста-не умея да мълча или да броя до 10,преди да изплюя поредната простотия в яда си.Както Ники казва,направо си прося боя често-често CrazyМоичкият вече ми е свикнал на латино темперамента и казва,че за него няма да има изненади като поведенчески промени вследствие бременността JoyГоркият ми той Heart Eyes
Мечтание ,следващия път вземи бъдещия татко заедно с теб на преглед при доки Peace

# 241
  • Испания и Стара Загора
  • Мнения: 1 036
Като гледам не съм само аз толкова изнервена.Незнам кога ще отмине този период,но е много гадно.Мъжа ми се чуди вече с какво да ми угоди и аз все съм недоволна и все ще намеря за нещо да се ядосам. CryКарам се постоянно,че и на Алекс викам.Направо съм ужасна. #Cussing out
Бу добре дошла в отбора HugМоя мъж пък е точно обратното.Ако го пратя да купи 2 неща от магазина той ще се върне с 2 торби. Rolling EyesЗа това предпочитам аз да си пазаря. Grinning
Лека вечер на всички.И до утре Hug

# 242
  • София
  • Мнения: 6 011
Цвета, и аз имах такива терзания едно време как ще си стоя вкъщи три години той да ме издържа.
Сега се оказа, че ще са поне 5-6 години де, но аз съм много активен и независим човек и идеята ми се струваше абсурдна. Хубавото е, че човек се променя и сега се чувствам прекрасно, че не работя и ме издържа.  Mr. Green
И той осъзна предимставата на жената вкъщи - вечер у дома е чисто, топло, детето е спокойно и щастливо, постоянно са му сготвени любимите неща.
Сега за да тръгна на работа ще трябва да се разправям с него, отсега идеята го стресира и вече е планивал трето дете, но аз ще си помисля.

Бу, и аз обичам да пазарувам бавно и спокойно, да си чета, да сравнявам. Списъка го правя за мъжа ми когато ще го пращам сам и въпреки това пак ми звъни по 100 пъти.

# 243
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
Ники и аз ги отрих тия предимства и с такова нежелание започнах работа, не е истина. Всичките ми познати ме бъзикаха, че нарочно ще забременея, само и само да съм си дОма Mr. Green То взе, че така стана Joy Ще се гради кариера след 3 години най-рано явно
Аз отивам да се трупясвам, че утре сме с дребната в къщи и ще ми трябват здрави нерви

# 244
Ники,отсега усещам,че по отношение на психическата нагласа,че ще ме издържа някой друг известно време,ще си ми много,ама много полезна HugОт дълги години не съм висяла на врата на никой и сега ми е много трудно да се примиря с идеята,че ще моля някого за пари ThinkingСвикнала съм и аз да бъда самостоятелна и адски независима-работила съм дълги години в чужбина и съм вадила хубави пари,които са ми давали страхотно самочувствие по отношение на мъжете.Моичкият все ме успокоява и ми казва,че има време за всичко и че дори може да ми хареса,но на мен доста често ми се случва нощно време да не мога да заспя от мислене ooooh!Голяма съм патка понякога.Така и не се научих да използвам мъжете по предназначение  newsm78Така че,отсега те предупреждавам,че май често ще ти искам опора и съвет BlushОт постовете ти тук съдя за теб,че си доста стабилен и уравновесен човек,а моят темперамент има нужда от такива хора,за да ми охлаждат страстите отвреме-навреме Sick

# 245
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 841
И той осъзна предимставата на жената вкъщи - вечер у дома е чисто, топло, детето е спокойно и щастливо, постоянно са му сготвени любимите неща.

Коя е тази жена и колко взима на час? Laughing


...
Яжте шоколад - борете нервите с ендорфини.

# 246
  • София
  • Мнения: 6 011
Аз.  bowuu
Цената според зависи - не му излизам много скъпо като се замисля. А, и прозорци не мия, както се разбра.
Веднъж в седмицата е достатъчно да ме изведе някъде, за дрехи не съм много претенциозна откакто чукнах стоте, пък и каквото и да облека все си изглеждам еднакво - аман от тези криви огледала.
Засмяна, винаги си добре дошла!  Hug

# 247
  • Мнения: 56
Бубара,  добре дошла при нас, радвам се за успешното инвитро .
Бу, благодарение на теб и другите майчета в кърмаческия кърмя успешно вече 1г и1месец -за което благодаря сърдечно  Hug
Момичета чета и се смея . Че то май всички мъже пазаруват еднакво
.
 ...а като има списък, влиза в магазина и от вратата почва да ме юрка: "На мисия, на мисия! Само по списъка. Няма да се бавим сега и да ходим по щандовете!"
  това все едно аз съм го писала .  Laughing
 

# 248
  • Мнения: 314
Eeee,много нови мами!Добре дошли при нас! Hug Hug
Бу:много се радвам че си сред нас и ще си бременеем заедно. Mr. Green

Виждам мъжете обсъждате.Моят е същия като на Бу,кара само по списък и препуска с количката из магазина.Много ме е яд да пазарувам с него.Сега откакто си имам кола си ходя сама,спокойно и дълго си се шматкам,ама избягвам да съм с детето,че става още по-сложно.
Като гледам не съм само аз толкова изнервена.Незнам кога ще отмине този период,но е много гадно.Мъжа ми се чуди вече с какво да ми угоди и аз все съм недоволна и все ще намеря за нещо да се ядосам. CryКарам се постоянно,че и на Алекс викам.Направо съм ужасна. #Cussing out
Май всички сме така.Аз вече себе си сама не мога да понасям.Лошото е ,че този период ще ми мине чак няколко месеца след раждането.Поне предния път беше така.Мда,ужасна съм,всички и всичко ме дразнят.Абе даже сутрин като се събуди и ме целуне за добро утро и откачам! ShockedЗа повече интимности нямам настроение, нито желание. Rolling Eyes

....и шоколад не ми се яде...отидоха ми нервите Rolling Eyes

# 249
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 841
...гледам, всички отчетни са с еднакъв набор в първия пост  Thinking Вие (ама честно!) четете ли всички линкове там? Или (като мен) скролвате до съществената част?


Дишайте дълбоко и се оводнявайте добре, на който не му се яде шоколад и е хормонално нестабилен. И да не помага, не вреди.

# 250
  • където има любов
  • Мнения: 307
Добро утро и от мен!Все по -трудно ми е да ставам сутрин и да приготвям Алекс за градина,тази сутрин отново сме закъснели.На скъпия не мога да разчитам,той е най -трудния със ставането.Надига се се едва ,когато детето е със шал шапка и ръкавици и чака до врата...Незная как ще се оправят,когато се роди бебо.
Относно "мъжкото " пазаруване,освен че кара сама по списък ,ми звъни по няколко пъти с въпроси от сорта :"Лютеница-каква?,Сирене на коя фирма?"Е то си има защо ,аз съм една претенция,нямам угодия,честно да си призная
Ники,възхищавам ти се за желанието да си стоиш вкъщи-мен хич не ме свърта.Вчера се шегувахме с мъжа ,че в магазина ни е уютно,имаме си кът за гости,та и на бебо ще му е добре на диванчето там,а и ателието ми е в същата сграда,така че въпроса е решен.

# 251
  • където има любов
  • Мнения: 307
Момичета,какво кафе и по колко пиете?На мен ужасно много ми се пие,преди не съм изпитвала такава нужда от кафе.Сутрин изпивам една голяяяма чаша шварц,но следобед отново ми се пие и си посвъбвам от това на мъжа.Та се замислям дали да не мина на безкофеиново вече.

# 252
Добро утро на всички ранобуднииииии kyllmg kaffeetrmker_2
Аз днес съм за похвала направо-излюпих се в 8,00 #Shocked
Чифлигарова ,аз питах моя доки относно кафето и той ми каза,че ако нямам проблеми с високо кръвно,спокойно мога да си пия сутрешното кафенце PeaceЗа безкофеиновото ми каза,че за бременни е по-опасно от кофеиновото дори #CrazyНямам идея защо.Само ми спомена,че всички тези заместители на това или онова са десетократно по-вредни за бъдещите майчета.Така че,спокойно си пий кафенцето и не се притеснявай излишно.Аз всяка сутрин си правя една огроооомна купа капучино с много мляко.Не мога да се откажа от кафето-помага ходенето в тоалетна и наистина ми действа ободряващо.

# 253
  • Испания и Стара Загора
  • Мнения: 1 036
Добро утро и от мен,
аз пия по едно кафе сутрин,не повече.Но е малко силничко,че иначе много ми пада кръвното.И аз съм чувала ,че безкофеиновото е по-опасно,но незнам защо.
Ето ви по едно от мен


Бу,мерси за съвета за шоколада.Снощи го пробвах и наистина дейтсва Peace

# 254
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 841
Все по-трудно ми е да ставам сутрин

Все по-рано почвам да ставам сутрин и това е изключително досадно.
Миналото лято се будех в 5!, което просто не е човешко. Тези дни плавно почвам да се будя все по-рано и докато допреди 3-4 седмици едва отлепях в 8, днес в 6 бях съвършено будна. Нямам никакво желание да ставам толкова рано.

Пия кафе с повече мляко, по принцип го пия така. Сутрин задължително, следобед взех да пропускам. Предната бременност след първите няколко седмици намалих и после съвсем спрях кафето, защото не ми се пиеше; сега пак натам отиват работите, все по-малко ми се пие.

Общи условия

Активация на акаунт