Радостта ми е голяма, ще съм Септемврийска мама!

  • 13 739
  • 291
  •   1
Отговори
# 285
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 828
алекс99, ето няколко линка от Библиотеката на кърмаческия, които могат да са ти интересни:
    
Кърмене по време на бременност и кърмене в тандем
Безопасно ли е да продължавам да кърмя, докато съм бременна?
Кърмене по време на бременност
Можеш да опиташ някои от идеите в статиите, а ако не проработят, тогава да мислиш варианти Simple Smile

# 286
  • Мнения: 70
Здравейте момичета,
аз се моткам още, ама да взема да се запиша, че ще дойде скоро новата тема.
Имам момиченце на 9 години, момченце на 1 годинка и сега пак съм бременна. Терминът ми е на 4 септември.
Малко неочаквано дойде това бебче, но решихме да си го задържим, макар че аз още се притеснявам как ще се справя с две бебета. То сега не ми е много лесно, малкия прохожда, мъчат го зъби, а аз съм уморена и ми се спи.
Ходих на доктор само да потвърди бременността, сега трябва да ида да чуем сърчицето и да ми пусне изследвания, но все не остава време.
С малкото мишле се кърмим и гърдите ме болят ужасно, не знам до къде ще изкараме, а не ми се иска да го отбивам. Надявам се Бу да даде някакво инфо по въпроса или ако има писано вече ще търся да чета.
Ще се включвам когато мога, макар да не съм много активна напоследък.

Приятен ден на всички.


Брво мила!!! Честито и всичко да мине нормално и безпроблемно.    bouquet

# 287
Брееееееееееей че много сте писали бе PartyЕдва ви ичетох-нямам търпение Flutter
alex99 ,един голям  bouquet от мен по повод смелостта,която проявяваш с две деца,едното от които си е бебе още HugЛеко и красиво бременеене ти пожелавам,изпълнено с много любов!!!
Gala79 ,аз като влязох в 8-та седмица,на другия ден доки му видя сърчицето на бебо с коремен ехограф-толкова ясно се виждаше Peace
 yan4e ,поздравления за сърчицето на малкото човече  bouquetНаистина си е страхотна емоция след това.Аз след този преглед цял ден летях из облаците от щастие Heart Eyes
*clara* ,аз по принцип съм силно зависима от съня-ако не ми достига,мога буквално да полудея,така натоварващо ми действа.Нямам представа как се оправяш с малко дете и такова недопиване покрай съпруга ти....Няма ли алтернатива някаква при вас?
Момичета,днес е страхотно слънчево временце навън....Пожелавам ви само усмивки и положителни емоции Peace

# 288
  • Мнения: 343
Момичета ето две заглавия от мен незнам дали ще Ви харесат
Септемврийска точица расте вече тя си има малко сърчице
Септемврийската дружина вече наброяваме стотина
Отивам да преспивам Боби че нещо развалихме режима

# 289
  • Мнения: 102
Момичета ето две заглавия от мен незнам дали ще Ви харесат
Септемврийска точица расте вече тя си има малко сърчице
Септемврийската дружина вече наброяваме стотина
Отивам да преспивам Боби че нещо развалихме режима

БРАВО! newsm10 coolcoolСтрахотни заглавия, подкрепям и двете Simple Smile

# 290
  • Габрово
  • Мнения: 1 330
Ники, страхотни заглавия, но второто ще е по-актуално за някоя следваща тема, когато наистина ще сме стотина  Wink

За хомеопатичните л-ва против гадене и повръщане ето един линк, който може да ви е от полза...
http://www.homeopathybg.org/Patients/Pregnancy.html

# 291
  • Мнения: 19
Момичета пуснах новата темичка http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=367653.0
Гледах да е хем сбита хем шаренка. Заповядайте там...

Общи условия

Активация на акаунт