Орифлейм - каталог 2 - 2009 година

  • 22 999
  • 423
  •   1
Отговори
# 375
  • София/Бургас
  • Мнения: 97
аз искам да попитам някой знае ли как ще ставаме по-красиви, по-слаби и по-здрави? скъсаха се да ми пращат смс, а никаква информация


Еми предполага се, че трябва да отслабване с тяхна помощ.  Joy  Joy  Joy

Сега сериозно към въпроса-много е изнервящо тази липса на информация,SMS-и и други такива.
По лошото според мен е това, че някой клиенти питат какви са тези Wellness продукти и ги гледам като гърмян заек и не знам какво да им кажа.Някак си ми се вижда тъпо ние хората,които предлагаме продуктите на фирмата(които трябва да привличаме хора,да им задържаме интереса,да ги направим лоялни към марката) да не знаем нищо и е излагащо пред клиентите.

# 376
  • Русе
  • Мнения: 116
Моята директорка ме светна набързо, че основно се набляга на хранителни добавки за мъже и такива за жени. Помагали и за отслабване. Били нещо като хапчета - витамини и щели да се продават и на дневни дози. Някои от директорите вече са ги пробвали дори. В Русе презентацията с поканите ще бъде на 23-ти февруари в Театъра от 18ч.

# 377
  • София
  • Мнения: 6 010
ChemistryLady, абсолютно си права! В смисъл да ни държат една, две седмици в неведение преди да излязат тези продукти - окей. Ама те месец и половина!  ooooh!
Ти си показвай картичките, които получаваме за да будиш интерес у клиентите и им кажи, че ще има предложения за по-лесно отслабване по 3 начина (фитнес уреди, шейкове за отслабване и нови кремове за стягане на кожата). Аз поне това се сещам...

# 378
  • София/Бургас
  • Мнения: 97
White_tulip,
аз обяснявам,ама все пак е много изнервящо това.Аз като активен потребител на всякакви козметични продукти и такива за отслабване щях да си имам едно на ум,ако дистрибутора ми каже за нещо,което ще излезе всеки момент,което е революционен продукт и като го питам за повече информация да ми показва картички и да мълчи.
Бях решила да ги пробвам,ама май ще си взема нещо изпитано.Направо ми убиха желанието.

# 379
  • София
  • Мнения: 6 010
Отново съм съгласна с теб  Peace И аз не бих се възхитила особено! За пробването не знам... Не съм много убедена в полезното действие на тези неща. А от фитнес продуктите бих си взела диска, защото от много време си търся такъв и сега от Орифлейм ме подсетиха, но като го видя ще реша дали ще е този, понеже не ми изглежда много здрав. А освен това си харесах един такъв в нета и мисля скоро да посетя магазина им.

# 380
  • София/Бургас
  • Мнения: 97
Благодаря ти за единомислието.

Мен ме изненада друго нещо.Точно когато почнаха да споменават за тези революционни продукти спяха сериите Оптималс Комфорт (за суха кожа) и Баланс (за чувствителна кожа) и серията Мед и мляко-Злато.Няколко клиенти и мои познати се обърнаха към мен за информация,а аз съответно към директорката и тя ми каза,че не знае нищо за тях и да им спомена да очакват новите продукти.Не знаех как да реагирам.Как да кажа на клиент,че не знам кога и дали ще има неговата серия за лице,но пък ще има нови продукти,които никои не знае какви са!?Как се очаква от мен да поддържам интереса на клиентите по този начин и да очаквам да са лоялни към фирмата?

# 381
  • Мнения: 414
Така е да.. Да не говорим, че като питаш някой от по-горно ниво ти отговарят, че като му дойде времето ще разбереш.....  Simple Smile Като говорим за клиенти... Случвало ми се е и друго кофти нещо на мен.... Поръчват си даден продукт... още на първи-втори ден се изчерпва количеството ( не става дума само за неща, на които им пише " до изчерпване на количеството " ) и после 2-3 седмици все няма информация... Хората ме питат какво става.. аз трябва да отговарям, че е на чакаща поръчка... ама какво чака, кога чака - не се знае... И накрая хоп - окончателно изчепано... ( я му сменят опаковката, за да му вдигнат цената, я не преценили, че продуктът ще се хареса... ). Ама какво да правиш...  Simple Smile

# 382
  • Мнения: 5
Здравейте! На сайта пише :Офертата е кумулативна - за всеки 100 БТ имате право на една тоалетна вода с отстъпка. Някой да знае колко  е отстъпката?
Между другото взех си тоалетната вода Miss O (розовата).Страхотна е!Моливите VISIONS V*/ ЗВ. БЛЯСЪК'' също са хубави.Крема за ръце и душ-гела шоколад миришат страхотно.Този път съм доволна от нещата ,които поръчах Simple Smile

# 383
  • Мнения: 9 095
за коя тв говориш? ако е за бизнес програмата, не са сменили надписа от миналия каталог Peace

# 384
  • Мнения: 5
За бизнес програмата да.Хахаха ,малееее то каталога изтече ,те още не са го махнали.Сигурно и в следващите 5-6 каталога ще си седи надписа.Ей,много ги мързи значи.Благодаря за бързия отговор,Теди !

# 385
# 386
  • София
  • Мнения: 6 010
Благодаря, Теди!

# 387
  • Мнения: 1 080
отдавна не съм използвала антицелулитен гел на орифлейм, защото го направиха доста лепнещ и това ми дразни, но рискувах да си купя ампулите (чак сега поради горната причина) мога да кажа, че са невероятни на 5 ден имаше видима промяна и за първи път има разлика и в см. поне при мен за разлика от всички други ползвани продукти.

# 388
  • София
  • Мнения: 6 010
A спортуваш ли, защото спорта обикниовено е виновника за смъкването на см?

# 389

Общи условия

Активация на акаунт