Орифлейм - каталог 2 - 2009 година

  • 22 998
  • 423
  •   1
Отговори
# 390
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 718
Момичета препоръчайте ми фон дьо тен. Досега ползвах на Джордани против стареене, понеже приятелката ми го ползва и го харесва и аз реших да го пробвам-хареса ми. Но съм на 17 год. и мисля, че не е подходящ за мен. Адаптиращия подходящ ли е за мен? А какво ще кажете за фон дьо тена за свежа кожа на Вижънс. Покриевен ли е?

# 391
  • Мнения: 9 095
момичета, продуктите против стареене не случайно са наречени така, Ивче- за бой си Laughing на Вижънс е лек, за мен самата вижънс серия не е сполучлива като цяло, но това е мое мнение! ако искаш джордани- адаптивния задължително, имам поне няколко клиентки които си ползват само него откакто са го пуснали, аз лично ползвам матиращия, доволна съм, въобще не си личи че има фдт Peace

# 392
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 718
Ми за бой съм ама ми харесва пък иначе. Като сложа отгоре пудра си стои естествено. Май трябва да си взема адаптиращия. Аз по принцип към продуктите на Вижънс съм скептично настроена.  Rolling Eyes

# 393
  • Мнения: 9 095
за мен от край време Джордани си е най- доброто от декоративната им козметика, наистина- и спиралите и сенките, да не коментирам пък перлите- всеки ден си слагам, не са мръднали като количество, а сега ртябва да взема нови защото им изтича срока на годност Rolling Eyes

# 394
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 718
за мен от край време Джордани си е най- доброто от декоративната им козметика, наистина- и спиралите и сенките, да не коментирам пък перлите- всеки ден си слагам, не са мръднали като количество, а сега ртябва да взема нови защото им изтича срока на годност Rolling Eyes

Аз перли имам едни обикновени, защото ползвам много много рядко. Откакто е излезнал квартета в кафявата гама Хармони съм му хвърлила око, но 15 лв за сенки при положение, че не слагам всеки ден не ми се дават. Сега последно фон дьо тена адаптиращ ли да вземам.  Laughing

# 395
  • Мнения: 641
Здравейте! Присъединявам се към вас, защото сега започвам като консултант и още някой неща не са ми ясни. Всъщност хабер си нямам с какво се захващам. Купувам си редовно продукти на Орифлейм и ми харесват, но не съм продавала. Simple Smile
Ще ви чета и доста ще питам. Crazy

Последна редакция: сб, 14 фев 2009, 09:55 от Рамбо Силек

# 396
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 718
Рамбо Силек добре дошла. Мисля, че много неща ще научиш от тук.  smile3534

# 397
  • Мнения: 641
iv4enceto_91,  Hug малко тези БО и БТ не са ми много ясни. Разбрах,че са ми нужни 100 и повече БТ. А този БО за групите май е по-важен.

# 398
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 718
БО е за директорите.

# 399
  • Мнения: 641

  О, ясно!  Whistling

# 400
  • Мнения: 3 034
БО е бизнес обем. не е само за директорите.
когато си на някакво ниво - 3% например сумата, която получаваш допълнително е 3% от бизнес обема от продажби на твоята група.
на 6% е 6% от бизнес обема от продажби и т.н.
така, че и това е важно, но не е нужно да се занимаваш с него - в Орифлейм се изчислява автоматично.

добре дошла, Рамбо Силек.  bouquet

# 401
  • Мнения: 641
.... но не е нужно да се занимаваш с него - в Орифлейм се изчислява автоматично.

добре дошла, Рамбо Силек.  bouquet
Благодаря! Е, тогава да си гледам продажбите . Grinning

# 402
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 718
Утре дано да пуснат мини каталог.  Whistling  Simple Smile   bouquet

# 403
  • Мнения: 3
за мен от край време Джордани си е най- доброто от декоративната им козметика, наистина- и спиралите и сенките, да не коментирам пък перлите- всеки ден си слагам, не са мръднали като количество, а сега ртябва да взема нови защото им изтича срока на годност Rolling Eyes

Аз перли имам едни обикновени, защото ползвам много много рядко. Откакто е излезнал квартета в кафявата гама Хармони съм му хвърлила око, но 15 лв за сенки при положение, че не слагам всеки ден не ми се дават. Сега последно фон дьо тена адаптиращ ли да вземам.  Laughing



Iv4e определено си вземи адаптиращия.. аз съм с двете ръце за!! аз си взех мостри да го пробвам.. до сега не съм попадала на по-хубав .. наистина изглежда все едно нямаш нищо.. напълно естествено.. и изобщо не е сух... някак си като овлажняващ ми е на мен! страхотен е  newsm10 newsm10 newsm10 newsm10 newsm10

# 404
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 718
Пламчето мерси.   bouquet Досега не съм попадала на по хубав фон дьо тен.

Общи условия

Активация на акаунт