Протести (трета тема)28 януари,сряда от 15:00

  • 2 255
  • 50
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 835
Момичета, това дето сте го започнали е нещо коренно различно и многократно по-ценно от всички огромни митинги, подскачания и крупни мероприятия по площадите досега. Изглежда крехко, но е силно, защото е продиктувано от личното решение да отстояваш правото си.
Чувствам се част от това и го подкрепям както и с каквото мога.  Hug

И аз мисля така. Hug Дори само заради факта, че се обърнаха на 180% и създадоха фонда ин витро, и че макар и мизерна сума да отпуснаха, все пак ще се родят дечица, мръзненето, висенето и всичко си е струвало. Дори само заради това. Изобщо няма да обяснявам, какво и колко постигнахме по повод децата с увреждания. Макар да изглежда нищожно, гледано отстрани, за хората, които хал хабер си нямат от проблемите им, за тях и мен, постигнатото е огромно. А то е само началото, но беше много важно начало, много. Мога да продължа за останалите групи, но няма смисъл, защото хората, които разбират смисъла го знаят и нямат нужда от моите обяснения.

# 31
  • Мнения: 1 768
Teo 777 имам спешна нужда от телефоните и имената на адвокатката която беше на първата среща в МС както и на челната маса на срещата с Парламента вчера .Има ли някой от нас нейни координати и може ли да ми ги даде? Много е спешно , трябват ми за утре в 10ч. Дано сте ме разбрали от вчера мъж ми е без работа /банката им спря финансирането на фирмата / аз също съм без работа в момента и като добавим днешния гипс ми идва малко в повечко.Нямам идея какво става с нас , но това е ад. Cry

# 32
  • Мнения: 3 835
Веднага ще пиша на Роси, дано тя се сеща за коя адвокатка питаш.

# 33
  • Мнения: 1 768
Тео 777 благодаря , ти не се ли сещаш коя е една жена седеше срещу теб в МС

# 34
  • Мнения: 3 835
Донка Михайлова ли, тя не е адвокат? Rolling Eyes Писах на Роси, тя ги знае, друг срещу мен беше Дулевски, после беше от д-р Станкова май. Донка беше и на челната маса, до Адемов.

# 35
  • sofia
  • Мнения: 7 477
три бяха жените и на двете срещи -Ива Станкова(не е адвокат),Донка Михайлова(Тео,имаш тел.,но не знам дали е адвокат) и Христина Христова.

# 36
  • Мнения: 3 835
Донка не е адвокат. http://www.parliament.bg/?page=ns&lng=bg&nsid=3&acti … n=show&did=63 Маринекс, ще ти пратя телефона й де.

Христова не беше срещу мен, Станкова е лекар.

# 37
  • Мнения: 1 768
само ще кажа мърдам още , но всичко ме боли   ooooh! дано скоро мине поне малко

# 38
  • Sofia
  • Мнения: 4 036
в очакване съм на митинга-протест-концерт  Peace
някой да има вече яснота кога и къде ще е
а ще има ли шествие някъде  Rolling Eyes
маринекс, оправяй се бързо, миличка  Hug
прегръщам всички ви

# 39
  • Мнения: 1 470
в очакване съм на митинга-протест-концерт  Peace
някой да има вече яснота кога и къде ще е
а ще има ли шествие някъде  Rolling Eyes
маринекс, оправяй се бързо, миличка  Hug
прегръщам всички ви
Естественно че има яснота...

На 04.02 се навършват 12 години от падането на социалистите след пагубното им управление по времето на Виденов...На 04.02,от 17 часът ще почетем този ден,и ще призовем сегашните да направят същото... WinkОтново пред парламента...

Поздрави!!!

# 40
  • Мнения: 545
в очакване съм на митинга-протест-концерт  Peace
някой да има вече яснота кога и къде ще е
а ще има ли шествие някъде  Rolling Eyes
маринекс, оправяй се бързо, миличка  Hug
прегръщам всички ви
Естественно че има яснота...

На 04.02 се навършват 12 години от падането на социалистите след пагубното им управление по времето на Виденов...На 04.02,от 17 часът ще почетем този ден,и ще призовем сегашните да направят същото... WinkОтново пред парламента...

Поздрави!!!


Този спомен е доста противоречив, погледнат ретроспективно. Поне за мен.

# 41
  • Sofia
  • Мнения: 4 036
ок, и откъде народът да разбере за 4-ти февруари пред НС в 17 часа
от уста на уста ли се разпространява тази информация
 Rolling Eyes  Embarassed  Blush

# 42
  • Мнения: 1 470
Съжалявам че подлъгах някои тук,но това за пред НС на 4ти януари отпада,поради липса на средства,и сили във организаторите...Протеста този път ще е неформален...Ще се съберем на Попа,в 18 часът, съмишленици-самият призив ще го пусна по-късно...
Който иска е добре дошъл!!!

А за по-късно ще се постараем да се реваншираме,до колкото ни позволяват силите...

# 43
  • Sofia
  • Мнения: 4 036
искаш да кажеш 4-ти Февруари
18 часа, на Попа
така ли?

# 44
  • Мнения: 1 470
искаш да кажеш 4-ти Февруари
18 часа, на Попа
така ли?
Да.

Общи условия

Активация на акаунт