Отговори
# 195
  • Мнения: 494
Ей сега надникнах в албумчето. Ми страхотни сте момичета  bouquet

Жабче,това,че твоите мацки са двуяйчни,не е гаранция,че няма да си приличат. Виждала съм двуяйчни като две капки вода. Не можеш да ги различиш. Така,че ЖЗ ще откриваме 10-те разлики Hug

# 196
  • Мнения: 309
Здравейте мили, мами! Hug
Вече официално мога да кажа, че сред редиците ни вече има Магистър инженер конструктур по строителство на сгради и съоръжения!
Вчера успешно се дипломирах с мн. добър 5.00! newsm44 newsm44 newsm44
Много стрес и напрежение преживях тези дни, особено последната нощ преди защитата не знаех на кой свят съм!Много се страхувах и за бебка - най-вече!Но стоически и двечките издържахме!Честно казано мислех, че ще ми пишат повече, защото отговорих на всички въпроси правилно и коректно, и изобщо бях на изключително ниво, според мъжо Mr. Green, е и според мен разбира се, но бързо, бързо ми подрязаха крилцата!Ама много важно, не ми пука изобщо, иначе комисията беше много мила към мен, не са ме притеснили с нищо, разбира се не ме пощадиха откъм въпроси, и нямах напрактика никакви привилегии заради това, че съм бременна!Обаче голям стрес беше, то не бяха болки, контракции, нерви....та сега направо се чувствам неестествено!Голям товар ми падна от плещите!
Момичета, МНОГО ВИ БЛАГОДАРЯ ЗА ПОДКРЕПАТА! HugВечерта преди защитата прочетох всичките ви отговори към мен и ми стана много мило!Благодаря ви! Hug Hug Hug
А сега се връщам да ви доизчета, че сте много продуктивни! Grinning

# 197
  • Мнения: 494
Браво на тебе,Рая!Едно голямо честито дипломиране на тебе и на мъжа ти  bouquet

# 198
  • Мнения: 143
Браво, Рая!!!! Да ти е честита дипломата и дано ти носи парички!!!! Simple Smile)))
Бен, да ти кажа то така действа Испания на хората.... напълнява се! Simple Smile)) ама аз и хормонални лечения минавах.... за година и половина напълнях 8 кг, свалих 11 и сега напълнях 18........ направо ... ooooh!
Добре че кожата ми явно е еластична и да живее козметиката - за сега поне нямам визуални поражения!!!! Е естествено сега натрупах целулит!!!  #Cussing out ама и с него ще се преборим.... като му дойде времето!

# 199
  • Мнения: 3 211
За стерилизирането на помпата в родилното-няма нужда. Държах я на мивката на много гореща вода и друго не е необходимо-те после като дават кърмата на бебетата я стерилизират допълнително.
За вкъщи смятам да използвам кърмата да цедя и да замразявам кърма. Когато се отбие и вече нямам кърма да й давам с чаша или шише и повече време да приема кърма.

# 200
  • Мнения: 568
Здравейте!

Първо честито на princessa raia !Браво за успеха ,от сега си подготвила бебка какво я чака след време Simple Smile

keli_f правилно си се ориентирала вземи си болнични и не се трови с шефа сега друго е важно за теб.Няма никакво значение дали ще имаш прекъсване между болничните ето какво ми отговориха тук    http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=363322.615   и тук  http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=362466.new#new       -същото което ми обясниха преди време и от НОИ даже го бяхме коментирали и тук.

sisely  ако се чувстваш добре няма проблем да пътуваш.Аз с Вики предприех 2-3 пътувания след термин ,е не бяха много далечни и за ден,но ми казваха ,че нямам акъл.

Aila аз съм чувала,че втория път било по-болезнено прибирането на матката.

rea1 и на мен ми хареса заглавието на темата .

Хайде чао от мен!


Последна редакция: чт, 29 яну 2009, 22:21 от dena_klv

# 201
  • Мнения: 36
Бе то и аз бих отишла утре на таз лекция в ЦУМ на сп.9 месеца, ама пише, че трябва педварително записване, та май съм изпуснала влака..А забелязах, че темите през различните месеци са различни, например тази утре няма да я има през февруари...Иначе аз планирам да ида на 6 февруари, другите през месеца за съжаление ще пропусна, защото ще съм на работа като за последно. Ако някой се кани да ходи на тази дата, можем и да се видим Simple Smile

# 202
  • Мнения: 309
Благодаря ви за поздравите! HugМного сте мили  bouquetМомичета, страхотни сте, сега разгледах албума и качих и аз малко снимчици!Абе много сме хубави! Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 203
  • Мнения: 36
A, princessa raia, а тъкмо се чудех коя е анонимната мама, с която качваме снимки едновременно  Laughing

# 204
  • Мнения: 13
Здравейте отново, искам само да ви поздравя разгледах албумчето много сте хубави, ако може някоя от вас да ми прати паролката да кача и аз някоя снимчица
За покупките да ви кажа за сега успявам да се удържам, но мойта майка ще идва да помага за раждането и е направо пощуряла само купува ли купувя
Момичета какво ще кажете за травел системите на Чико( количка+седалка за кола)http://chiccousa.com/gear/travel-systems/cortina-30lb-systems/travel-systems-30-bella.aspx като тази например?А и още един въпрос защо са ви зимни кошове като бебчетата ще са пролетни?
Благодаря ви предварително и лека вечер  и сладки сънища на всички newsm68

# 205
  • София
  • Мнения: 231
Ееех,момичета  ,че сте хубави всички  Heart Eyes ! Априлките  са най-хубави  Hug !
  А коремчетата ви какви са големи  Crazy . Особено на Жабчето  Hug .
  Принцеса Рая  ,честито  и  да имаш много бизнес ангажименти   bouquet !

# 206
  • Мнения: 143
А и още един въпрос защо са ви зимни кошове като бебчетата ще са пролетни?

Зимният кош всъщност е кош за новородено. Не знам защо го наричат зимен!  Wink Той си е кош с пълно легнало положение и е най-подходящият вариант за новородено бебче. А и все пак колкото и да е пролет бебето се нуждае от по-закътано кошче за разходки в началото. В коша за кола бебчето е превито и не е много полезно да прекарва в него повечко време. А бебката на моята приятелка (която сега е на 3 месеца) в началото стоеше крайно неестествено в коша за кола и главата и падаше напред. Крайно неудобни са за съвсем малко бебче. Тя се принуди да я вози в началото в седалката на пълно легнало положение. Ама пък седалката не гледа към майката (поне в нейния, а и в повечето случаи) А и е доста открита, направо си е проветрива отвсякъде.... Според мен може и без него, ама.... е по-добре да го има.
Има кошчета за кола, които падат и преминават в пълно легнало положение и са нещо като комбинация между кош за новородено и кош за кола! Е те си заслужават!!! Simple Smile))
Това е което мога аз да кажа по въпроса! Simple Smile)) Нека и мамите с опит да допълнят!

# 207
  • Мнения: 541
А и още един въпрос защо са ви зимни кошове като бебчетата ще са пролетни?
Зимният кош всъщност е кош за новородено Naughty. Не знам защо го наричат зимен!  Wink Той си е кош с пълно легнало положение и е най-подходящият вариант за новородено бебче.
зимния кош не е същия като този за новородено,но може да се използва за целта.ако количката има отделно кош за новородено то той няма положения на гърба и се използва само за лежане до към 6-я месец.а зимния кош ако има пълно легнало положение може да се пригоди за новородено,но се използва и след 6-я месец Crazyако някой ме е разбрал браво му казвам Mr. Green

# 208
  • Мнения: 494
 JoyАничка,направи ми отметка при неразбралите  Hug

Според мен,Olimpias много добре го е описала. А то вече всеки сам си решава,какво ще му влезе най добре в употреба. Аз реших да си взема зимен кош (кош за  новородено),тъй като времето тук е адски променливо Peace

Какво ново при Толинка,някой знае ли?
Надявам се всичко да е наред Hug

# 209
  • Мнения: 13
Благодаря на Кафенцето за паролката и за разясненията на Olimpias  и ани4ka относно коша за бебето, но тук кадето съм са на практика непрактични, защото ние не слизаме от колите колкото и тъпо да звучи обаче е истина  и за да идеш на разходка пак цоп в колата до парка и така
Забравих да поздравя принцеса Рая честита магистратура и ти пожелавам успешна реализация !
 

Общи условия

Активация на акаунт