Отговори
# 270
  • Мнения: 541
zinaida върви при друг лекар  Hug Hug Hug стискаме палци всичко да е наред

# 271
  • Мнения: 3
Zinaida дано всичко е наред с бебо Praynig Задължително потърси и второ мнение.

Emanuela88 направо ме отказа да ходя и аз на Отворени врати в Тина Киркова, мислех този месец да го направя. Не знам как ще се развият нещата с мен и бебка докрая, но колкото повече коментари чета, толкова повече натежава идеята ми да си раждам в "Щерев", където си ходя и от самото начало на бременността при д-р Ганева.

# 272
  • София
  • Мнения: 5 079
zinaida, една моя съфорумка от другата отчетна, в която пишех, я бяха наплашили жестоко, че бебчето и има проблеми с бъбреците. Не знам кой лекар я беше стреснал, но съм сигурна, че беше от МД. За щастие, след консултация с друг (от светилата), разполагащ с по - качествена апаратура, съмненията се разнищиха и си роди живо и здраво бебче. Но си представям, как  почти месец, докато чакаше второто мнение не е била на себе си от страх.
Аз като че ли винаги това пиша в подобни случаи, но не приемайте казаното за чиста монета, все пак нека друг лекар си каже мнението... Стискам много силно палци и се моля просто да са те наплашили... Кураж, миличка и вярвай, не се оставяй на мъката и отчаянието. Sad Крайно време е някой тук да се похвали с лекарска грешка, много тъжни новини напоследък... Sad

Емануела, за ТК съм чувала същото, което сподели, благодаря за което Hug, много познати съфорумки раждаха там (преди близо вече 3 години  Crazy) и беше пламнала инфекция в неонатологията, честно казано на мен ми е далече, но не бих се насочила натам не само поради тази причина. Прочела съм ужасяващи неща, съревноващи се с историите за МД... Най- вече от хигиенна гл.т. и лекарска некомпетентност. Но... всеки с късмета и убежденията си. Ясно е, че ще последваме лекарите, на които имаме доверие. Обстановката се преживява, най - важен е финалният резултат... Praynig
И мен да си призная ме е страх повече от първия път, май защото вече знам какво е... Но се настройвам, че ще мине леко и че "приключението" си струва. Както и, че в него има много забавни моменти, които се помнят, за разлика от болката и трудностите.

Лека и спокойна петъчна вечер на всички ви. Hug Едва ли ще пиша до утре, но в 2ч ще съм на линия в Оливс.

# 273
  • Пловдив
  • Мнения: 337
Момичета благодаря ви ....обадих се при док Марков, обясних на жената , тя ми записа час за 05.02 - сега ми остава единствено да се моля  newsm17 Weary

ПП. БХС не съм правила, ако знаех сега че ще е важно, но....

# 274
  • София
  • Мнения: 5 079
Момичета благодаря ви ....обадих се при док Марков, обясних на жената , тя ми записа час за 05.02 - сега ми остава единствено да се моля  newsm17 Weary

ПП. БХС не съм правила, ако знаех сега че ще е важно, но....


МНОГО силно гуш, и ние ще се молим с теб.....  Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig

# 275
  • Мнения: 541
 fingerscrossed не мисли най-лошото,може и да е сгрешил!!!! Hug

# 276
  • Мнения: 8
Момичета благодаря ви ....обадих се при док Марков, обясних на жената , тя ми записа час за 05.02 - сега ми остава единствено да се моля  newsm17 Weary

ПП. БХС не съм правила, ако знаех сега че ще е важно, но....

и не сме с теб и се молим всичко да е ок.
На 06.02 те чакаме с добри новини. Пак казвам стват грешки , апаратурата е различна + това не всички ,които я ползват са достатъчно компетентни / за съжаление/ .... Hug

# 277
  • Мнения: 77
zinaida, силно се надявам всички притеснения да са били напразни!!! Стискам палци да се окаже фалшива тревога Praynig

Аз просто вече се чудя наистина къде да раждам.... отначало бях решила да си остана в Щерев при д-р Ганева, като sharlot, но се замислих, че там никой не познавам, единствено в Майчин дом имам познати и дано да ми се види по добре от Тина Киркова, ако ли не ще си остана в Щерев!    

# 278
  • Мнения: 3
Zinaida стискам палци на 6.02. да се похвалиш с добри новини Praynig Praynig Hug


Момичета, някой иска ли да прави нова темичка, че тази скоро свършва. Ако не ви се занимава, мога пак да направя. Нали вече знам как Mr. Green

# 279
  • Мнения: 14
Зиинаида,миличка с теб сме Praynig,хубаво е че си успяла да си намериш час за толкова скорошна дата и няма да се налага да чакаш.
А ти при кого ходи тук в Пловдив на ФМ?Аз ходих в Селената.А следящият ми доктор е Минев.Вярно,че е частно,но съм мн доволна от него и апаратурата ми се струва доста добра с която работи,води си ми и картонче,което ще ми даде когато си тръгна за Варна.

# 280
  • Мнения: 7 122
Зинаида, първо гуш.  Hug Hug Hug Преди две години на позната от форума бяха видели уширение на едното легенче на бъбрека. Много страхове бра тогава. Девойката й се роди и после я проверяваха как се развива въпросното уширение. Ще ти пратя профила й на лично, но преди това ще трябва да я помоля да не предава грамадната палитра на страховете си.
emanuela88, magdalena.savova в родилния дом се остава броени дни. Няма страшно, че има известна мизерийка в държавните заведения стига с дребосъците всичко да е оки. Това е от първостепенно значение за възприемане на престоя в здравно заведение.
МД има спешен кабинет. Към него се минава през бариерата (ако все още не са я махнали). На ниво -1 се намира.
Вери, честита ви хлебопекарна.  Много всусотии да си забъркате на нея.   chef
Жабчето днес не е писала. Дано да се дължи на добрата другарска компания, с която трябва да се е сдобила.  Hug

Олче, утре като се събудя ще реша за срещата. зависи какъв мързел ще върлува в мен. Ако е по-слаб, може и да си надвия на масрафа.  Hug

Последна редакция: пт, 30 яну 2009, 18:22 от рони

# 281
  • Пловдив
  • Мнения: 337
ssillvvi ходих при док Даскалов в Медикус алфа -  но това което ми направи впечатление е че миналия път беше далеч по-любезен, сега нищичко почти не ми каза за този проблем , а само че трябвало да ида пак след 2 седмици - прозвуча ми сякаш иска само да си припечелва пари от  таксите (55лв), макар че предпочитам наистина да е това , отколкото на бебенцето да му има нещо сериозно.....съжалявам наистина , че ви занимавам , но някак ми олеква.... cry

# 282
  • Мнения: 309
Зинаида, миличка, не се тревожи, естествено че ще споделиш с нас! HugНяма страшно!И аз мисля като момичетата, че всичко е наред!Скоро си на преглед при добър лекар и ще видиш, че ще те зарадва с добри новини! Hug Hug Hug
И аз се чудя много къде да раждам! newsm78В Шейново няма да съм при моята лекарка, а във Вита - не е Шейново!Честно казано за мизерията изобщо не ми пука, все пак става въпрос за няколко дни, пък и в името на бебка съм готова и на улицата да раждам ако за нея там е най-добре!Просто не съм обедена, че в Шейново ще е по-добре за нея отколкото във Вита!Може да има по-добри лекари като цяло там, обаче са и много по-безхаберни!Да не говорим за хигиена и т.н., все пак бебчетата са много лабилни и си е страшно ако пипнат някоя бактерия!Може би все пак ще си ходя с докторката, защото й имам доверие, че е добър специалист, и ще е до мен през цялото време, и не дай си боже Praynig ако нещо се случи тя ще е там, а няма да я търсят по кафетата или да ме оставят да чакам часове в коридора! NaughtyОх, ще се побъркам от разсъждения!Дано в крайна сметка да избера правилното!И най-вече да имаме късмет с бебка всичко да е наред! Praynig

# 283
  • Мнения: 268
 Зинаида, стискам палци всичко да е наред.  bouquet
 Аз имах голямо желание да дойда утре, но родителите на мъжът ми ще ни идват на гости и няма да мога.
До скоро

# 284
  • Мнения: 3
И аз тайничко се надявах да се присъединя утре, но и ние ще имаме гости-родителските тела решили да ни изненадат. Е, поне мен успяха Grinning


Аз съм направила нова темичка, не се сдържах, много ми хареса миналия път и реших да повторя Blush Ето и линк към нея когато изпишем тази:
 http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=367960.new#new


Лека вечер на всички, Zinaida мисли позитивно  Praynig

Общи условия

Активация на акаунт