Вие ще се подразните ли на това?

  • 5 118
  • 86
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 38 539
Поздрав за авторката:
Да обърне внимание на текста
http://www.youtube.com/watch?v=3WkXPPLiZOY&feature=related

# 31
  • Мнения: X

...
     Искал да имал личен живот!!!!!!!!!!!

Има и жени, които искат да имат личен живот, да си намери такава.
Иначе му се налага да избира - семейство или ергенлък.


Съгласна съм на 100 %.
По темата- да, би ме дразнило страшно много, ако и моя мъж постъпваше така.

# 32
  • Мнения: 125
Благодаря за отговорите, поне исках да си сверя мнението с други жени.........чудех се дали не е нормално в днешно време това, но явно не е .Значи наистина нещата не са наред. И с която и друга жена да живееше тя нямаше да одобрява подобен вид поведение.

# 33
  • Мнения: 41
И аз бих се издразнила, даже съм се дразнила от подобен тип поведение> Не е излизал без "чао" ама имаше случаи в които се прибираше доста късно, не знам къде е, не си вдига телефона. Нито разговори помогнаха, нито подобно поведение. Едва когато се разделихме той се осъзна и сега не прави подобни неща. Абе тея мъже за какви се мислят бе? егати- като чета тук как повечето правят подобни неща и особено за "личният живот" така се дразня!

# 34
  • Мнения: 2 388
Ето сега в неделя е канен на прасенце и не иска да ме вземе.
Това било мъжка работа,аз какво ще правя там.

Точно така, какво ще правиш там.
Аз така бях излъгана от него, че жените, когато ходят на такова нещо стоят по цял ден и нищо не вършат.
Като отидох се оказа, че изобщо не е така. Close
Не ме питай как за отрицателно време сама намерих единственото кафе в града ( от селски тип ) и дали втори път отидох на прасе, въпреки, че той ме кара, а и ме канят всяка година.

# 35
  • Мнения: 937
Излизай и ти, да се прибира и да ви няма или просто се обличате двете с детето и излизате да види какво е.
А обаждаш ли му се да го питаш къде е, кога ще си дойде, можеш ли да идеш при него - когато се изниже и ти не знаеш нищо. Какво ти обяснява?

# 36
  • Мнения: 125
Излизай и ти, да се прибира и да ви няма или просто се обличате двете с детето и излизате да види какво е.
А обаждаш ли му се да го питаш къде е, кога ще си дойде, можеш ли да идеш при него - когато се изниже и ти не знаеш нищо. Какво ти обяснява?

На мен не ми се живее по този начин, постоянно да си правя планове .....абе я да видя с кого да изляза тая вечер, а утре с кого, а събота дали да не зчезна цял ден на някъде........

# 37
  • Мнения: 1 897
Благодаря за отговорите, поне исках да си сверя мнението с други жени.........чудех се дали не е нормално в днешно време това, но явно не е .Значи наистина нещата не са наред. И с която и друга жена да живееше тя нямаше да одобрява подобен вид поведение.
Няма какво да си свряваш часовника.
След като това поведение на съпруга ти е неприемливо и обидно за теб, значи си в правото си да изискваш от него да го промени.

# 38
  • Мнения: 221
Да аз бих се подразнила от подобно отношение.За мен това не са нормални взаимоотношения между съпрузи.На всеки се случва да закъснее или да иска да излезе с приятели но не и без да се обажда. За съпругът ти явно приятелите/ако изобщо става въпрос за тях/ са по-важни от семейството.Кога изобщо обръща внимание на детето,занимава ли се с него,излизате ли заедно на разходка и т.н. Или той излиза когато си поиска,а ти поемаш всички грижи по детето.

# 39
  • Мнения: 22 446
Това не би ме дразнило, а определено ще ме вбесява.
Как може при положение че има жена и дете изобщо да не се обажда и предупреждава, че излиза, а да си хваща шапката и да си излиза? Това не мога да го разбера честно казано.
Разговаряйте и се уточнете, но аз и 1месец не бих изтърпяла, камо ли 2г.

# 40
  • Мнения: 4 411
Ако попадна в такава ситуация като излезе врътвам ключа и го оставям в ключалката.И като си дойде ще го оставя да разбие вратата ако ли не да стои вън.Като си мисля че е у дома не съм длъжна да отватям на непознати дето ме безпокоят нали.Ако много съм му се ядосала може и в полицията да звънна да съобщя че ми разбиват вратата.Абе такъв цирк ще спретна че да му държи влага до живот.Но той моя си ме знае каква съм зла и не би посмял.Ще се направя и аз на ритната и да има късмета да ми развие тезата за взаимното уважение.

# 41
  • Мнения: 125
Да аз бих се подразнила от подобно отношение.За мен това не са нормални взаимоотношения между съпрузи.На всеки се случва да закъснее или да иска да излезе с приятели но не и без да се обажда. За съпругът ти явно приятелите/ако изобщо става въпрос за тях/ са по-важни от семейството.Кога изобщо обръща внимание на детето,занимава ли се с него,излизате ли заедно на разходка и т.н. Или той излиза когато си поиска,а ти поемаш всички грижи по детето.
М, не се занимава особено с детето - единственото му занимание е да я гаделичка вечер като си е вкъщи- ама да си играе нещо с нея или да и прочете приказка или да я научи на нещо ново май няма такива моменти. Понякога на макдонадс ще я заведе, горе долу с това се изчерпват занимавките.Ама хайде..приемам, че мъжете по- малко се грижат, но другите неща ме дразнят. Като цяло е с много труден характер.

# 42
  • Мнения: 125
   Не бе не казвам, че човек като се ожени да не излиза никъде сам, ама всяка седмица по 3 пъти, а в останалото време било нормално да се прибира към 21-22ч. от работа ли и аз не знам от къде. Ама насила хубост не става. Аз на пъдарин ли да се превърна? Някъде бях прочела, че една от причините за разпадането на брака е постоянната ангажираност и липсата на присъствие вкъщи.

# 43
  • Мнения: 486
Такова поведение би ме дразнило до толкова ,че ще има ултиматом.

# 44
Него чакай.
Откажи да правиш каквото и да е било за него било то мръсните му чорапи или каквото и да е било!
Престани да му ходиш по гайдата!
Отнася се към него сякаш е въздух под налягане!
Това е психика Laughing С мъжете по този начин трябва да се отнасят за да въздействаш нещо.
И ако те запита защо не е огладен или е сготвено за него?
Тогава го прати при тия с дето се среща да му сготвят и огладят newsm78  hahaha Joy

Общи условия

Активация на акаунт