Вие ще се подразните ли на това?

  • 5 114
  • 86
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 78
Трудно ми е да ти дам съвет, защото си познаваш мъжа, но според мен трябва да направиш нещо , а не да го оставяш да си мисли, че нямаш нищо против. Разговор или скандал, изнасяне или спретване на номер просто не стой безучастна и страдаща самотно. И за детенцето ти е добре да има спокойна и щастлива мама.
Успех  Hug

# 76
  • София
  • Мнения: 11 715
Да ще се подразня и това е меко казано.
В никакъв случай не искам да ти пускам мухи,но понеже и други момичета преди мен са го споменали...Не ти ли минава през главата мисълта за наличието на друга жена?Мога и да греша и дано е така,но нещо мислите ми са ориентирани в тази насока.А приятелите му...какво по-добро оправдание от тях,а и алиби винаги ще му осигурят.

# 77
  • Мнения: 125
Да ще се подразня и това е меко казано.
В никакъв случай не искам да ти пускам мухи,но понеже и други момичета преди мен са го споменали...Не ти ли минава през главата мисълта за наличието на друга жена?Мога и да греша и дано е така,но нещо мислите ми са ориентирани в тази насока.А приятелите му...какво по-добро оправдание от тях,а и алиби винаги ще му осигурят.

   Друга жена като по- сериозна връзка -НЕ,  а със сигурност е имал забежки, но според мен са еднократни.Все си мисля , ако  има някоя за по- дълго време няма как да не разбера - детектив съм си по характер.  Всъщност не знам - не ми се дебне, не ми се занимава в тази насока. А защо толкова смятате, че е заради жена?

# 78
  • София
  • Мнения: 17 300
Някои от нас смятаме така, защото сме го преживели.
Макар че колкото и да е излизал без мен и да е закъснявал и каквото и да е с приятели (после се разбра кои са тези приятели де ...), никога не си е позволявал да се държи толкова брутално като твоя мъж - да излиза без да каже дума или без да се обади.

# 79
  • Мнения: 2 448
В случая дори няма значение дали е заради жена или не. Това е супер неуважение към теб и изобщо като семейството като цяло.

# 80
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 699
   Всъщност не знам - не ми се дебне, не ми се занимава в тази насока. А защо толкова смятате, че е заради жена?

Защото само тогава семеен човек има нужда да заяви необходимост от "личната си свобода" и от свободата си по принцип и да се изсули от къщи по терлици без да го види никой. Иначе никой не го връзва в къщи ако каже - отивам при Пешо /примерно/ да пием по бира, никой няма да го спре и той много добре го знае. Всички ние имаме нужда от лично време - за приятелите си, за почивка, за хобито и т.н. Ама за такива неща никой не се покрива и не се измъква тайно. Любима приказка ми е когато съпругата попита някой такъв дали има друга жена и той да казва - аа, не, ама искам малко да остана сам. Сам, ама друг път, не сега. В 100% от случаите мацката вече е в наличност, само да се провери и ще стане ясно рано или късно. И така  - проверката е майка на доверието.
С най-добри чувства и продиктувано от богат жизнен опит  Hug

# 81
  • София
  • Мнения: 1 252
Извинявай tititi, но подобен темерут не бих търпяла и месец. Ти каква му се явяваш? Слугиня? Общ работник? Детегледачка? Не е нормално да не се чувства съпричастен в отглеждането на детето. Щом живеете заедно, щом сте семейство то вие с детето трябва да сте му с най-висок приоритет, а не бираджийската ергенска компания.
Ако има кой да гледа детето си спретни няколко поредни вечери с приятели до посред малките часове като си забравяш да си включиш телефона. Няма начин да не го изкара извън нерви. Покажи му как се чувстваш.
Дано наистина не е замесена жена, че както я е подкарал... натам клонят подозренията.

# 82
  • Пловдив
  • Мнения: 2 102
Ако ми прави тези номера, да се каже че ще се подразня би било много крайно недостатъчно  Naughty

# 83
  • Мнения: 46
Поздрав за авторката:
Да обърне внимание на текста
http://www.youtube.com/watch?v=3WkXPPLiZOY&feature=related
[/q                                                                                                                                                                                                                                                                                               uote]    Настръхнах....Нямам думи просто                                                                                                                                                                                                       

# 84
  • Мнения: 280
И мен ми бе издразнило такова нещо  Peace
Наистина не е достойно поведение за семеен мъж с детенце.
Дано да успее да се промени  Tired

# 85
Мисля си че има друга жена.По-добре да се вземе предвид и такъв вариант. Защото ако само се отрича,а има такъв проблем,нали знаеш че нещата няма да се оправят като си заровиш главата в пясъка.Преди 2 години на моя приятелка мъжа точно така пощръкля.Все излизаше,срещи с приятели и през почивните дни,купончета...И все без нея.Жена му все твърдеше че няма любовница щото познавала всичките му приятели и техните жени,че мъжа й бил стабилен и свестен човек...Щяла да разбере ако има нещо.По едно време дори го попитала дали има странична връзка,той отрекъл най-убедително.(сякаш някой би си признал!!!)А след 8 месеца какво се оказа!?Човека си забърсал гадже,дори се изнесе от дома си за да живее с другата.Та моя съвет е никога да не казваш че това е невъзможно.Защото никой не е застрахован че може да му се случи такова нещо.По-добре имай едно наум за всеки случай.

# 86
  • София
  • Мнения: 161

   Друга жена като по- сериозна връзка -НЕ,  а със сигурност е имал забежки, но според мен са еднократни.

Ти наистина ли си готова да се примириш с това?   Shocked Sick Може да ме оплюете че съм старомодна, но не ми го побира главата как една жена може да е спокойна и щастлива при положение, че е наясно че мъжа й кръшка??? Извинявай за откровението, но щом си готова да се примириш с това какво уважение очакваш от него? Никой не уважава човек, който сам не уважава себе си! Отдавна е трябвало да го "стегнеш" и да поискаш от него да се държи като семеен мъж, но по-добре късно отколкото никога. Не оставяй нещата да продължават така!

Общи условия

Активация на акаунт