С каква сума живее домакинството ви месечно?

  • 65 615
  • 1 217
  •   1
Отговори
# 765
  • Мнения: 274
Не знам, мацки, тва онлайн пазаруване на дрехи хич не ме кефи. Аз обичам да вляза в магазина, да получа лично отношение, да си поприказвам с продавач-консултантката, да ми даде съвет (" еее, с този кустум нито една жена не би Ви отказала свирка"), да облека различни модели, да комбинирам на място, почти никога не излизам от магазин за дрехи само с една покупка.
В по-добрите бутици, като този на Гант примерно, последно докато ми сваляха костюм от витрината, ми предложиха чай...ето за тези неща става въпрос.

Да не говорим, че като вляза в МОЛ-а, ескалаторите спират за да ме изчакат.  Hug

# 766
  • Countryside
  • Мнения: 11 645
Чакам и тук да дойдат тези намаления-истинските.  Crossing Arms
И аз чакам, вече 10години  Mr. Green

# 767
  • Мнения: 1 064
Аз обичам да вляза в магазина, да получа лично отношение, да си поприказвам с продавач-консултантката, да ми даде съвет (" еее, с този кустум нито една жена не би Ви отказала свирка"), да облека различни модели, да комбинирам на място, почти никога не излизам от магазин за дрехи само с една покупка.
В по-добрите бутици, като този на Гант примерно, последно докато ми сваляха костюм от витрината, ми предложиха чай...ето за тези неща става въпрос. Да не говорим, че като вляза в МОЛ-а, ескалаторите спират за да ме изчакат.  Hug

Няма лично отношение и няма чай с доход ДО 1500 лв. ...

# 768
  • София
  • Мнения: 4 074
Аз обичам да вляза в магазина, да получа лично отношение, да си поприказвам с продавач-консултантката, да ми даде съвет (" еее, с този кустум нито една жена не би Ви отказала свирка"), да облека различни модели, да комбинирам на място, почти никога не излизам от магазин за дрехи само с една покупка.
В по-добрите бутици, като този на Гант примерно, последно докато ми сваляха костюм от витрината, ми предложиха чай...ето за тези неща става въпрос. Да не говорим, че като вляза в МОЛ-а, ескалаторите спират за да ме изчакат.  Hug

Няма лично отношение и няма чай с доход ДО 1500 лв. ...

И костюм на Гант няма.  Grinning

Нещо много се отклонихме от темата. Диети, през обувките, намаленията, кой знае къде ще стигнем. Thinking

# 769
  • Мнения: 46 594
И аз пазарувам основно онлайн от чужбина.
Не съм вманиачена на тема дрехи, напротив, всички ми изглеждат еднакво, официални не носим,  практична съм до мозъка на костите си и месечния доход - малък или голям, не влияе Rolling Eyes

# 770
  • Мнения: 4 965
...
Ай да ма извинявате, ама дори и за София и Варна доход 4+ хил на семейство не са често срещани, за малките градове ако изкарваш толкова идват от НАП да те проверяват  Mr. Green

Глупости - 4000 лв. не ми се вижда изобщо сериозна сума за цяло семейство. А и за чий ... ще идват да те търсят, ако си подаваш точно и правилно попълнена данъчната декларация. Че даже, ако всичко ти е ОК и ти удържат данъци от няколко места, винаги връщат надвзетото.  Peace

# 771
  • Мнения: 19 352
Не знам, мацки, тва онлайн пазаруване на дрехи хич не ме кефи. Аз обичам да вляза в магазина, да получа лично отношение, да си поприказвам с продавач-консултантката, да ми даде съвет (" еее, с този кустум нито една жена не би Ви отказала свирка"), да облека различни модели, да комбинирам на място, почти никога не излизам от магазин за дрехи само с една покупка.
В по-добрите бутици, като този на Гант примерно, последно докато ми сваляха костюм от витрината, ми предложиха чай...ето за тези неща става въпрос.

Да не говорим, че като вляза в МОЛ-а, ескалаторите спират за да ме изчакат.  Hug
Такива като теб са мечтата на всеки магазин Grinning Баща ми с колко ненужни костюми се е сдобил по този начин. Добре че мъжът ми не е същият, че щях да откача.

# 772
  • Мнения: 3 993
Не знам, мацки, тва онлайн пазаруване на дрехи хич не ме кефи. Аз обичам да вляза в магазина, да получа лично отношение, да си поприказвам с продавач-консултантката, да ми даде съвет (" еее, с този кустум нито една жена не би Ви отказала свирка"), да облека различни модели, да комбинирам на място, почти никога не излизам от магазин за дрехи само с една покупка.
В по-добрите бутици, като този на Гант примерно, последно докато ми сваляха костюм от витрината, ми предложиха чай...ето за тези неща става въпрос.
Да не говорим, че като вляза в МОЛ-а, ескалаторите спират за да ме изчакат.  Hug
Подкрепям. И аз не мога да пазарувам дрехи и обувки онлайн по простата причина, че няма как да ги пробвам и да разбера дали начина, по който ми стоят, ме удовлетворява. И аз предпочитам персоналното отношение в по-добрите бутици.  thumbsup

# 773
  • Мнения: 274
Виви, костюма за мен е като жълтата жилетка за волфаджията. Работата ми го изисква. Не мога да отида на среща с CEO на компания с няколко стотин милиона приходи от продажби, по дънки или с изтумбен на коленете и лактите кустум... Т.е. излишни костюми нямам.

Иначе верно съм мечтата за всяка продавачка. Има ли подход, може да ми продаде всичко. Но трябва да ме заинтригува. Искам да похваля тук, двете бонбончета от бутика на Гант  Hug

# 774
  • Мнения: 5 178
...
Ай да ма извинявате, ама дори и за София и Варна доход 4+ хил на семейство не са често срещани, за малките градове ако изкарваш толкова идват от НАП да те проверяват  Mr. Green


Глупости - 4000 лв. не ми се вижда изобщо сериозна сума за цяло семейство. А и за чий ... ще идват да те търсят, ако си подаваш точно и правилно попълнена данъчната декларация. Че даже, ако всичко ти е ОК и ти удържат данъци от няколко места, винаги връщат надвзетото.  Peace


Ааа идат, идат .. да видят дал аджеба не си забраил нещо Simple Smile и за тях
.. Таз тема ми е болезнена и не ми се коментирва

# 775
  • Мнения: 4 300
Ох, защо се правите на три и две четвърти?
Естествено, че костюм не се купува онлайн. Аз също ходя с костюми на рбаота, които не купувам онлайн и обувки с цена над средната, тъй като това е дрес кода ми ( без никакви претенции да съм топменижър, най добре платения кадър, науй успелия или т.н.). Но и не работя за 500 лв.
В свободното си време естествено не ходя с костюми, а с дънки, панталони, спортни поли и т.н. Които не виждам никакъв проблем да си купя онлайн, както и маратонки, чехли, тениски и куп още неща.
Ако бях продавачка или преводач, или екскурзовод, или шофьор на такси, къде щяхд а го облека тоя костюм?

# 776
  • Мнения: 274
Ако бях продавачка или преводач, или екскурзовод, или шофьор на такси, къде щяхд а го облека тоя костюм?


На сватбата на некой братчед, как къде ?!

# 777
  • Мнения: 3 993
....Иначе верно съм мечтата за всяка продавачка. Има ли подход, може да ми продаде всичко. Но трябва да ме заинтригува. Искам да похваля тук, двете бонбончета от бутика на Гант  Hug
Да ги похвалиш, а... Joy Joy hahaha hahaha Сигурно заслужават, от твойта гледна точка... (отгоре ли е тя?)....майтап!  Wink
...от мойта гледна точка, се държат като к****....Аз пък бих похвалила момичетата в дамския Гант, чието държание е много професионално и няма нищо общо с това на колежките им малко по-надолу на същата улица.  Peace

# 778
  • Пловдив
  • Мнения: 97
Ей , развалихте хубавата темичка, точно започнах да я следя.... smile3512

# 779
  • Мнения: 274
Ей , развалихте хубавата темичка, точно започнах да я следя.... smile3512

Ами кажи нещо по същество де...Изцвъка некво жълто дебилно същество и другите са ти виновни...Кажи ти с колко големи зелени на месец бориш кризата?

Общи условия

Активация на акаунт