Действително ли помага DUPHASTON?

  • 22 715
  • 43
  •   1
Отговори
# 30
  • Плевен
  • Мнения: 10
Благодаря Ви момичета потърсих мнението на още двама лекари казаха че всичко е наред има плоден сак и ембрион в него има си пулсации и всичко е на 6. Писах във форума просто за успокоение, но разбирасе че потърсих мнението на други лекари този просто да си скъса дипломата Simple Smile)

# 31
  • Мнения: 4 700
Чудесна новина. Желая ти лека и успеШна бременност.  Grinning

# 32
  • Мнения: 629
iliankaa87, ЧЕСТИТО!!! Лека бременност  Hug

# 33
  • Мнения: 212
iliankaa87 успех и от мен Hug

# 34
  • Мнения: 16
здравейте ,казвам се Виктория и се надявам да стана част от вас и да си помагаме взаимно кой с каквото може.А сега ще споделя с вас:днес ходих на профилактичен преглед при гинеколога всичко ми е ОК,казах на д-р желанието ни със съпруга ми за детенце,при което тя ми изписа duphaston и ми каза да го пия на 16 ден от деня на месечния ми цикъл(който ми е редовен и точен без закаснение)и така 6 месеца.Сега сам много учудена като чета във форума за какво се изписва duphaston. newsm09

# 35
  • Видин
  • Мнения: 4 921
Дуфастон профилактично е безумие  ooooh!

# 36
  • Мнения: 4 700
Смени си гинеколога.

# 37
  • Мнения: 16
 smile3514 ужассс беше ми препоръчана от приятелка.ще направя консултация с друг гинеколог.БЛАГОДАРЯ ВИ smile3525

# 38
  • Мнения: 88
И аз съм нова във вашия форум,но се надявам на съвет.От две години се опитвам да забременея,но заради сърде4ната ми операция малко позаседяхме миналата зима.Ходя в Плевен при мн хвален доктор за който ми казаха ,4е е помогнал на мн жени.Оказа се 4е нямам никава овулация след което ми изписа дуфастон.Пих го и пак ходих да ме гледа с ''пишката с камерката''/незнам как се нари4а/,но овулация никаква.Сега ще пия дуфастона още три месеца и 30дена Неоксид.Дуфастон оба4е пък ми изписа и лекаря ми в Габрово за забавяне на цикъла ми миналата зима заради операцията.Та въпроса ми е следния.За какво по-то4но помага тоя Дуфастон,защото като 4ета те май го изписват за щяло и нещяло?И изобщо има ли някаква надежда,4е може да ми помогне за да знам да се надявам ли изобщо?И докато го пия да правя ли опити или няма смисъл?

# 39
  • Мнения: 96
След като нямаш овулация само дуфастон няма да помогне.Заинтересувай се за стимулиране на овулацията с клостилбегит и май не е лошо да си смениш лекаря.
Прочети листовката на дуфастона и ще разбереш за какво е.Дуфастона по-скоро е за да се задържи бебето ако е станало и предпазва от спонтанен аборт.

# 40
  • Видин
  • Мнения: 4 921
Клостил само след цветна снимка  Naughty
Пишката с камерката - да нямаш предвид вагинален ехограф?  Rolling Eyes
Дуфастона има много действия  Peace и не е играчка, както и Клостила  Peace

# 41
  • Мнения: 16
здравейте,първо честита нова 2010 год. нека тази година бъде по добра от миналата и нека мечтите бъдат реалност smile3525 .Та въприсът ми мили дами е колко време след като спра да пия дуфастона трябва да ми дойде МЦ

# 42
  • Мнения: 2 590
здравейте,първо честита нова 2010 год. нека тази година бъде по добра от миналата и нека мечтите бъдат реалност smile3525 .Та въприсът ми мили дами е колко време след като спра да пия дуфастона трябва да ми дойде МЦ

Честита Нова година и на теб.  bouquet

На въпроса ти: от 2-3 до 5 дена след като го спреш би трябвало да ти дойде.

# 43
  • Мнения: 16
БЛАГОДАРЯ ти за бързия отговор.  bouquetАз съм с редовен МЦ дуфастона ми го изписаха за забременяване би трябвало да ми дойде днес на 13.01,имам признаци за МЦ ( но дано са признац за друго ) newsm17

Общи условия

Активация на акаунт