интериорни врати, моля помогнете спешно!!!

  • 6 987
  • 39
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 4 380
За 400 няма за получиш качествена врата.
Имам информация, че вратите, които се внасят от Китай, се купуват за 50лв парчето, а тук ги продават за 300 без монтаж. Но, пазете се от китайските- некачествени са.

Всички тези испански модели са всъщност китайски. Моите са за 50-100 лв. и  със сигурност са китайски. Тук други няма. И мога да ти кажа че са с отлично качество.
Предполагам че само ги обличат с фурнир в Испания и боядисват с лак. Което не е добре. Не ми харесва бялото покритие, стои изкуствено- и сама ще си я боядисам с латекс- това което най-много ме устройва. Фурнирът също стои много изкуствено.
Някой да знае къде се продават китайски врати от небоядисано мдф и на прилични цени? Това са ненормални цени за врата, която и без това ще пребоядисам отгоре.

# 31
  • София
  • Мнения: 863
Exoooo, някой с врати от Select Doors? Моля дайте отзиви, че спешно трябва да поръчвам Praynig

# 32
  • София
  • Мнения: 863
Никой ли няма врати от Select doors? Cry

# 33
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
Аз нямам врата селект доорс,
но им разгледах сайта.
Харесват ми, доколкото човек може да добие представа само през компа..
Може ли да те питам какви са им цените, какво влиза в цената и каква е цената на монтажа.

# 34
  • Мнения: 5 228
В Мебелни къщи Ралица (има магазин в Сити Центъра, долу при Пикадили), поръчахме полски врати Porta, качествени са и на доста прилични цени.

Това е сайтът им:
http://www.501doors.com/index1.htm

# 35
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
В Мебелни къщи Ралица (има магазин в Сити Центъра, долу при Пикадили), поръчахме полски врати Porta, качествени са и на доста прилични цени.

Това е сайтът им:
http://www.501doors.com/index1.htm

Какви са им цените?

# 36
  • София
  • Мнения: 863
Гладка врата на Селект доорс с нормална каса излиза около 350 лв с монтажа, с обла каса - към 400. Това знам, защото този вид ме интересуваха. Хубави изглеждат и на живо, но ако някой с опит сподели, ще е най-добре!

# 37
  • Мнения: 5 228

Различни са за различните варианти - най-евтините са около 250 лв., естествените фурнири естествено са значително по-скъпи. Ние се спряхме на среден вариант, който ни препоръчаха като много качествени, и с хубав обков се вързаха около 400 на врата.

# 38
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Харесах си врати в Селект доорс. Моля момичетата, които имат от тях да споделят да ли са доволнин от качеството, както и от фирмата - коректност, монтаж, спазване на срокове Praynig
Ка4еството и  цената са пове4е от добри  Peace


п.п.писах ти ЛС,работя за тази фирма / може да се направи комбинациая спрямо цената/  Wink



Немски врати "Classen", можеш да ги разгледаш на сайта "selectdoors.com", имат магазин в Младост -4 и на бул. "България".
Peace

Последна редакция: пн, 02 фев 2009, 12:40 от Desss

# 39
  • Мнения: 155
Наши приятели ни препоръчаха на Енергон били чешки. Някой ли отзиви за самите врати, най вече от серията Солодор http://www.czenergon.cz/vrati/index.php .

Общи условия

Активация на акаунт