движенията на бебо в 27г.с.

  • 7 124
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 522
За капак и по рано ще ходя на консултация,щото нещо краката ми подпухнаха в глезените.
Но иначе бебока е Joyднес.Рита и блъска все едно ми казва "да видиш,че съм добре" LaughingДо тук бременноста
не я усетих направо Peaceдо сега.Двата месеца до 9-ти ще ми се видят дълги,ама като съм се хванала на хорото
ще си го играя Whistling

# 16
  • Мнения: 2 111
Пиех но-шпа и магнерот 3х1т. от 5 до 9 месец.
Това не се е отразило на движенията на бебето,риташе ме много,не се спираше.
А ако не съм го усещала няколко часа,започвах да заемам различни пози легнала и да си пипам корема докато не ме ритне  Grinning

# 17
  • Мнения: 6 365
Пия Диаспорал, което се равнява на 6 магнерота.

Да не забравяме, че бебетата са нощни животинки. Когато ходя, то се омайва. Ако съм хапнала скоро, спи. От магнезия не се омайва чак толкова.

Обаче тая нощ съпругът ми се събудил, щото малкото го ритало в гърба. Аз нищо не съм усетила.

Зависи и в каква позиция е, а и дали го мързи.

# 18
  • Мнения: 2 374
Аз пиех Магнерот през цялото време,но не съм усещала дали точно в тези седмици е било по-"поспаливо".Просто има дни,в които бебето не е толкова активно и в това няма нищо притеснително.

# 19
  • Мнения: 26
Мила, не се вкарвай във психо-филми излишно. Моята буболечка хич не беше по движенията. С дни не съм я усещала. Естествено се шашках. Вечер като легнех да гледам телевизия и се скъсвах да я побутвам и чат-пат се раздвижваше ама когато тя си иска  Grinning Когато ходих на ехограф все казваха, че много шава .... ама аз рядко я усештах. Може просто да си е отспивала за сметка на сега  Laughing сега по цял ден будува, рита с крачета, маха с ръчички, гука  Grinning

# 20
  • Мнения: 1 354
Според моята докторка това е нормално един ден да те рита доста,един ден да си почива и поспива повечко Flutterно наистина пии прясно изцедени сокчета  Simple Smile

# 21
  • Мнения: 1 522
Пробвах това със сока Peace и даде резултат.Дали е съвпадение
незнам,ама след 10 мин.се разрита здраво. newsm32

# 22
  • Мнения: 45
Аз не пия нищо, но пак има дни в които не мърда много, много бебо, но има и  дни  #Crazy направо ме сбърква. Важно е да си спокойна    bouquet и ако се притесняваш пробвай със сокчета, моя младеж реагира и на горещ чай. 

# 23
  • На бял кон в Pierrefonds
  • Мнения: 1 451
Много се радвам за това, че бебчо мърда здраво. Почивай си сега и мисли позитивно, защото като се роди ще има да се питаш защо спи, защо не спи, защо ака, защо не ака...
Последните два месеца са си тежички, но пък сега е момента да понапазаруваш за бебето, да си отспиш и най-вече да се довериш на лекарката ти - пий си лекарствата и не му мисли многор всичко ще бъде наред.
Аз като родих в болницата толкова антибиотици и обезболяващи изпих, колкото не съм пила през целия си живот. И кърмех при това. Лекарствата са необходимо зло и са част от нашия и на децата ни живот. Това е.

# 24
  • Мнения: 96
Пробвах това със сока Peace и даде резултат.Дали е съвпадение
незнам,ама след 10 мин.се разрита здраво. newsm32

Май това със сока е вярно - и аз го пробвах преди малко и наистина се разритва бебочката, въпреки, че тя си е доста буйна. Дали е от сока  newsm78
Радвам се, че при теб всичко е било само едно леко притеснение и нищо сериозно Hug

Общи условия

Активация на акаунт