МОЛЯ ви , споделете какви симптоми или усещания???

  • 5 925
  • 92
  •   1
Отговори
# 30
  • into the blue
  • Мнения: 771
При първото дете ми падна тапата няколко часа преди да родя,а при второто нямах никакви симптоми преди раждането.

# 31
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Започна да ме боли много жестоко кръста и да усещам тежест в таза. Цяла седмица преди това регулярно имах контракции, но тогава продължиха по-дълго време. И ми падна тапата.

# 32
  • Мнения: 494
Нямах никакви по- специални симптоми, но при всеки е различно, една приятелка предния ден целия повръща и спа.

# 33
  • Мнения: 93
Все си казвах "хайде бе няма ли да става нещо вече"защото преносвах .Единственото което ми правеше впечетление беше че буквално през няколко минутки ходих до тоалетната /по малка/-но всички знаем защо става така.

# 34
  • Мнения: 4 070
Благодаря ви за отговорите и най-вече за пожеланията!!   bouquet
Току що прочетох в една др.тема на форума и за болките в краката- от 4-5 дни имам и такива (заболяват ме през нощта) явно и това е от разтягането на ставите ......ех. добре че е тоя форум така облекчаваме малко докторите си. Grinning

# 35
  • Мнения: 6 461
Двете ми раждания бяха предизвикани ...общо взето се чувствах добре през дните преди да родя
...освен тапата, разбира се Mr. Green

# 36
  • Мнения: 4 070
Едно въпросче: Боли ме корема (както преди неразположение), но не ми се стяга целия- само като ме заболи отгоре,където е дупето на човека ми се втвърдява (той така си издува дупето понекога Simple Smile).....заболява ме много често като пишкам. И ме боли по 2-3 мин. До вчера ме болеше по 3-4 пъти на ден, вчера ме боля 8-9 пъти така.?????????????

Последна редакция: пт, 06 фев 2009, 12:18 от gundie

# 37
  • Мнения: 302
На мен нищо ми нямаше до деня на раждането.Даже аз се качих на дата та си в болницата така ми каза моя доктор защото аз имах оговорка с него.Приеха ме в 8ч сутринта бес грам болки.Сложиха ми коланите да видят тоновете и доктора ми вика че ти имаш доста силни контракции.Но мен нищо не ме болеше.Родих на същия ден в 2.20

# 38
  • Мнения: 2 110
Едно въпросче: Боли ме корема (както преди неразположение), но не ми се стяга целия- само като ме заболи отгоре,където е дупето на човека ми се втвърдява (той така си издува дупето понекога Simple Smile).....заболява ме много често като пишкам. И ме боли по 2-3 мин. До вчера ме болеше по 3-4 пъти на ден, вчера ме боля 8-9 пъти така.?????????????

Защо не отидеш да те видят ? Малко ми прилича на слаби контракции.
При първото раждане аз бях така.

# 39
  • Мнения: 4 070
Аз съм в 9 месец, даже според моята док. съм в 39 г.с. така,че не  е проблем да са контракции (дори до края на януари пиех магнезии), но просто понеже не отговарят на определението за такива и затова ви питам- просто за свое успокоение,че по-скоро е това а не е нещо , което не е добре.

# 40
  • Мнения: 14 489
аз имах много слаби болки като менструални, сутрин около седмица преди раждането.
други симптоми нямах като изключим, че в деня преди раждането наистина очистих съвсем сама цялата къща (както казват, че ти идвал прилив на енергия), което не ми се беше случвало докато бях бременна, а и като не съм бременна Crazy

# 41
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Не съм имала никакви симптоми

# 42
  • Мнения: 1 447
И двата пъти нямах някакви конкретни симптоми.Успех и леко раждане.

# 43
  • София
  • Мнения: 5 079
И мен ме хвана "щастието", непосредствено преди раждането. Даже си мислех, че нещо от вечерята не ми е понесло. Grinning

# 44
  • Мнения: 9 973
чакаме да разкажеш после Peace

Общи условия

Активация на акаунт