МОЛЯ ви , споделете какви симптоми или усещания???

  • 5 931
  • 92
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 4 070
Момичета, въпреки падната тапа и засилилите се болки от вчера насам и многото др. симптоми (да не се повтарям ), днес бях до спешния и нямам никакво разкритие????????????????? newsm78 newsm78 newsm78 Явно все пак от рано са ми почнали симптомите и въпреки тапата ще си чакаме

# 91
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Спокойно! Вече си наистина на финалната права. Дай време на бебчето!  Wink Всичко може да приключи, преди още да си се усетила имаш ли нови симптоми, нямаш ли!
Леко раждане!

# 92
  • Мнения: 194
Аз имах време 2 седмици в болницата, без симптоми, но се наслушах и нагледах на такива - явно всяка жена усеща нещата по различен начин - а контракциите няма как да не се различат. Моето бебе не искаше да се ражда, тапата падна, имах само отделни контракции, слагаха ме 3 пъти на система Оксидоцин, докато бах включена към системата имах контракции, а после спираха. накрая ми спукаха мехура, но разкритието ми нямаше 3 см. имах си контракции, но почнах да се задушавам и накрая се наложи секцио. При мен операцията се оказа неизбежна, въпреки желанието и нагласата ми да родя по естествен начин. Бебето ми беше твърде голямо, а таза - тесен за да излезе "от там, от където е влязло". Но случай като моя е рядкост, и сега след този ми опит, втория няма да настоявам за проба за естествено раждане  Confused
И благородно завиждах на всички, при които нещата следваха обичайния ред - контракции, които зачестяват до равни кратки интервали, водите сами изтичат, разкритието постепенно се увеличава - и като родят виждат детенцето си от първия миг, забравят веднага за болката и са по-щастливи от всякога. Искрено ти пожелавам всичко при теб да мине "по книга" и после да се похвалиш, Успех! Hug

Общи условия

Активация на акаунт