Name it

  • 24 819
  • 223
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 1 298
Къдричка, и мене цените ме изумяват.
Не само, че редовно пазаря от тях за дъщеря си, ами и искам да ги продавам в БГ.
Е като знам какви са условията и колко трудно се оказа...направо се чудя от къде се снабдяват с марката и то на такива цени.

# 121
  • София
  • Мнения: 1 391
Мисля, че са холандски и са много хубави. Аз често купувах на каката от магазина на Витошка (до Уго), който после се премести на ъгъла на бул. Македония и ул. 20-ти април

# 122
  • Мнения: 98
Мисля, че са холандски и са много хубави
Датска е марката.

http://www.bestseller.com/en-US/AboutBestseller/History/Pages/History.aspx

# 123
  • Мнения: 592
Днес ходих пак до Хита.Няма нищо ново и вече дънките са се поизчерпили.Попитах една от продавачките дали ще има нови дрешки и тя ми отговори,че скоро чакали нов контейнер и били отишли в чужбина да ги пазаруват(не питах кои те,но сигурно шефовете)
Не ми каза обаче кога е това скоро,явно и тя не знае.
Така,че ако се появи нещо ще пиша.
Поздрави

# 124
  • Мнения: 1 650
Най- вероятно стоката ще е лятна, че по марковите магазини вече имат пролетно- лятна колекция.

# 125
  • Мнения: 202
Откакто свекарва ми ни подари едно панталонче на марката като се роди малкия---полудях--обиколила съм цяла Сф #Crazy #Crazyнай-си заслужава посещението в магазина на Сф Прес и този на пл. Мак-я--в тях са прилични цените--а що се отнася за този в аутлета в Младост--- #2gunfire #2gunfireтия са луди там-сложили са едни цени каквито #Crazy---дрехите са хубави, но е неприятно че имат възрастови "дупки" и повечето неща са по 1-2бройки Sad

# 126
  • Мнения: 288
много дрешки от марката имаме. Носим ги, после ги подаряваме и още са като нови - качество/цена - отлично

# 127
  • Мнения: 733
Вчера взех дънки от тази марка за каката от Принцес аутлет. 25лв. (намалени от 38) бяха и са наистина жестоки - изчестени, прави, цвят мастило с прави джобове с червен конец  Crazy идеални за слабо момиче - омръзна ми да й висят дънките като изхлузени... Имаше малко детски неща, но доста намалени доколкото видях - бебешките бяха до към двайсетина лева и бяха адски сладурски. Като за моята обаче нищо друго нямаше.

Има ли още намаление в София прес? Скоро не съм ходила там...
А в този магазин в Люлин заредили ли са нещо, ще се радвам да споделите, защото ми е адски далечко  Simple Smile

# 128
  • Мнения: 2 132
За мамите от Пловдив:дрешки с марката  Name it има в Euroland във Форум Тракия и на главната.Вчера взех за малкия страхотни дънки.За съжаление,изборът не е голям,но номера има.
И аз ги видях в Евроленда. Супер изглеждаха, но май почваха от 1 1/2 номерацията. Иначе бяха по 10лв.

# 129
  • София
  • Мнения: 44 132
а някой скоро ходил ли е??? има ли пролетни якета с тънки подплати за момчета????

# 130
  • Мнения: 595
А къде се намира магазина в Люлин? Уж знам всички магазинчета за хубави дрешки в района, но на тази мака не съм виждала.

# 131
  • софия
  • Мнения: 25 478
а някой скоро ходил ли е??? има ли пролетни якета с тънки подплати за момчета????
Аз минах от там в събота. Единственото ново за мен, което видях, бяха пролетни спортни дамски якета от изкуствена кожа на Vero Moda (но не съм ходила повече от месец). Готини бяха. 30 лв. Друго не видях, но ако Буба се включи, ще каже най-точно, че тя е нашият надежден информатор  Wink

# 132
  • Мнения: 592
Ето ме момичета.Не пиша защото няма нищо ново,което да ви покажа.Аз съм ви обещала,че щом се появи нещо,веднага ще ви кажа и даже ще се пробвам и да снимам.Аз ходя през ден до Хита и днес ходих ама нищо ново.Пак питах една много любезна продавачка дали ще има нови детски дрешки и тя пак ми отговори,че сега били в Германия да пазаруват.Ама кога,какво тя естествено не знае.
Иначе тези дамски якенца ги има отдавна.Аз имам от това лилаво-розовото и даже ви го бях снимала,но явно не сте му обърнали внимание.И наистина е готино и а много хубаво стои.Това е засега от мен,поздрави на всички и щом има нещо,ще пиша

# 133
  • софия
  • Мнения: 25 478
...Аз имам от това лилаво-розовото и даже ви го бях снимала,но явно не сте му обърнали внимание.И наистина е готино и а много хубаво стои.Това е засега от мен,поздрави на всички и щом има нещо,ще пиша
Напротив. Помня шпионските ти снимки  smile3509, но си признавам, че не помня добре модела. Това, което гледах беше охра, но щом ти казваш сигурно е същия модел  Hug

# 134
  • София
  • Мнения: 44 132
Simple Smile мерси...явно другаде ще търся якенце...то ново -старо...аз така и не съм ходила, просто помня, че някой писа за якета и се чудих дали са пролетни и ако да дали има  все още за 3 годишно момче нещо....
че нещо за сега или зимни или някакви съвсееем тънички като за лятна вечер продават....

Общи условия

Активация на акаунт