Name it

  • 24 809
  • 223
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 592
обувчици няма,само дрешки.Дано по скоро да има и нещо лятно и готино.

# 151
  • Мнения: 36
Не са никакви  ишлемета  Crazy
Говорих специално с управителя на магазина Дрехите се внасят от Германия Това са стари модели и там се изкупуват
Мисля,че тази дума стана нарицателна като аутлетите и се използва вече постоянно Peace

Момичета,не се заблуждавайте,всичко е ишлемета!!!  Joy  Говоря с информация от извора така да се каже! Mr. Green Сестра ми работи в известна шивашка фирма вече 5-6 години / няма да споменавам имена/ и 90% от продукцията им е ишлемета за световно известни марки - GAP,Name it,H&M,Limon,LaRedute и какво ли още не!Не само детските дрехи,всякакви. И не е само тяхната фирма дето шие на ишлеме,тука в Русе шивашките фирми са над 600  #Crazy ,нали разбирате за какво става въпрос?!?! Simple Smile Та,такова нещо като "оригинало","истинско" и "фалшиво" няма - всичко се шие дали тук,дали в Турция или някъде другаде и после му се слага етикетчето на марката,което автоматически кара цената да скочи 6-7 пъти нагоре - повярвайте ми,казвала ми колко излиза дадено нещо с изработка,материали,труд,транспорт,и колко му слагат после в магазина...  #Crazy страшна работа е Simple SmileMr. Green Така че,нека който иска да ходи да си купува от "лъскавите" магазини - само дето то е същото като от "мизерните" - разликата е единствено в местоположението и наема на магазина!  Mr. Green

# 152
  • Мнения: 595
Ембата, може ли да питаш твоята приятелка за магазин, където се продават техни дрешки? Ако действително са същите и може да си ги вземем на сносна цена, ще е супер!

# 153
  • Мнения: 36
Сестра ми,не приятелка,ама карай да върви!  Mr. Green  Ами,мила,те за БГ не шият,за това са и на ишлеме както казах,само за износ! Единствено ако им върнат нещо остава за вътрешен пазар - т.е. за служителите - така ми е взимала някои дрешки за без пари направо,но доста рядко се случва и са единични бройки! Иначе тук в Русе има един оказион детски - то е само един,де  Mr. Green,който се зарежда със стока от фалирали детски магазини и от Държавната агенция по еди какво си / не го запомних  Mr. Green / когато имат конфискувани детски дрехи. Нещата са "маркови",нови с етикетите и на сносни цени.Вчера и взех на мойта фръцла невероятна блуза/риза на George за 12лв,магазинната цена и е била 25лв - етикета все още си седаше,в София може и повече да струва!  Mr. Green

# 154
  • Мнения: 595
Е, чак до Русе далечко ще ми е. Виждала съм доста неща на GAP, на които пише made in bulgaria, вече знам защо.

# 155
  • софия
  • Мнения: 25 478
Ишлемета, мишмелета, няма значение  Laughing Важното е, че са хубави и на добри цени! Grinning Дали са шити в БГ, Китай, Бангладеш и къде ли не - какво значение има? Нали има контрол върху качеството от съответната марка. Аз не ща да плащам наема на някой лъскав магазин и оправдавам заплатата на кисела продавачка. Ще си минавам регулярно през "гадното магазинче".

# 156
  • Мнения: 36
Това викам и аз!  Mr. Green

# 157
  • Мнения: 187
къде в Русе се намира този детски оказион?

п.п.  майка работи в една фирма, която редовно шият за S.Oliver

# 158
  • София
  • Мнения: 44 129
купихме си 2  чифта дънки....
но яке не, имаше дънкови, по-големки бяха, но освен това са адски дебели, те са си зимни направо Wink купхме от друго място де.....но дънките ми харесват Wink пишете като има нещо ново Simple Smile))

# 159
  • Мнения: 592
Ишлемета, мишмелета, няма значение  Laughing Важното е, че са хубави и на добри цени! Grinning Дали са шити в БГ, Китай, Бангладеш и къде ли не - какво значение има? Нали има контрол върху качеството от съответната марка. Аз не ща да плащам наема на някой лъскав магазин и оправдавам заплатата на кисела продавачка. Ще си минавам регулярно през "гадното магазинче".
Peace съгласна съм с теб звънченце,искам хубави неща на хубави цени.
Angel_Dust със здраве да си носите и дънките и якенцето

# 160
  • Мнения: 140
И ние днес си взех ме дънки и мога да кажа , че са си много хубави Laughing

# 161
  • Пловдив
  • Мнения: 556
Момичета аз днес бях в магазина в Пловдив и гледах дънки на тази марка за моя син.Обаче ми се видяха много тесни в крачолите.Всички модели бяха супер тесни и се отказах да купя.Иначе модела беше много хубав,но на кое 2-3 годишно дете ще стане това крачолче,просто не ми е ясно.
Кажете вашите такива ли са?Най-различни цветове-светли,тъмни,черни,за 10лв.Но много тесни.

# 162
  • Мнения: 36
къде в Русе се намира този детски оказион?

п.п.  майка работи в една фирма, която редовно шият за S.Oliver

На кръговото,точно зад Първо районно.До него има едно фото. Simple Smile

# 163
  • Мнения: 1 298
Di83, най-вероятно става въпрос за дънки тип цигара. Те са си тесни.
И дъщеря ми има подобни.

Колкото до цените, доста евтини са. Вчера пазарих от Name it.
Летни колекции са пуснали вече. Тениските само са по 12 евро.

# 164
  • Мнения: 592
Момичета аз днес бях в магазина в Пловдив и гледах дънки на тази марка за моя син.Обаче ми се видяха много тесни в крачолите.Всички модели бяха супер тесни и се отказах да купя.Иначе модела беше много хубав,но на кое 2-3 годишно дете ще стане това крачолче,просто не ми е ясно.
Кажете вашите такива ли са?Най-различни цветове-светли,тъмни,черни,за 10лв.Но много тесни.
Да,такива са и моделите при нас.Аз купих от всички модели и за двете ми момичета.Точно това на мен ми харесва,че са по крачетата и стоят невероятно.Даже купувах  и за няколко др.близки дечица и учудването беше на родителите,колко хубаво стояли.

Общи условия

Активация на акаунт