Name it

  • 24 814
  • 223
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 592

Колкото до цените, доста евтини са. Вчера пазарих от Name it.
Летни колекции са пуснали вече. Тениските само са по 12 евро.
Ох, и ние чакаме тази лятна колекция,но кога ли ще дойде.При нас цените сигурно ще са даже и по ниски.Надявам се и искам,де.

# 166
  • Мнения: 187
къде в Русе се намира този детски оказион?

п.п.  майка работи в една фирма, която редовно шият за S.Oliver

На кръговото,точно зад Първо районно.До него има едно фото. Simple Smile

благодаря ти, не се сетих за него като каза оказион Rolling Eyes. Иначе го знам, що дрешки съм оставяла да се продават там Mr. Green

# 167
  • Мнения: 1 298
Да, лятната колекция е страхотна.

Аз съм фен на марката. И в други теми съм писала, че искам да ги продавам в България.
Но след 3 месеца преговори с фирмата, още до никъде не сме стигнали, за съжаление.

# 168
  • София
  • Мнения: 44 129
 Laughing Laughing Laughing
тениска за 12 евро не бих нарекла евтина Simple Smile))


било то и "маркова" Joy

а за крачолите - тесни са...но на моето момче и те дори седят доста ширички, в кръста също доста ги стягам Wink

# 169
  • Мнения: 135
Момичета нали и в неделя работи магазина ?И последно нещо пролетно като за малък мъж 86 има ли ?Къде е магазина също да попитам в Хит Люлин ли се влиза или някъде извън територията?

# 170
  • при палмите и алигаторите,FL
  • Мнения: 1 001
nikita_gd , магазина работи и в неделя, влиза се  в Хит, няма начин да го пропуснеш, точно срещу главния вход е.Последно като ходихме, имаше само дънки, но не погледнах номерация.

# 171
  • Мнения: 1 650
Питам за 1 приятелка, знаете ли дали и в Перник има такъв магазин?

# 172
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
 Я и аз да се намъкна тук. Ние имаме едни дънки със свирка, много са хубави и хубаво седят. Най-много ми допада това, че могат да се стесняват защото на моето дете всичко му е широко. И тези дънки доста съм ги стегнала. 

# 173
  • Мнения: 1 650
Я и аз да се намъкна тук. Ние имаме едни дънки със свирка, много са хубави и хубаво седят. Най-много ми допада това, че могат да се стесняват защото на моето дете всичко му е широко. И тези дънки доста съм ги стегнала. 
А може ли да качиш снимка на тези дънки, защото аз исках да купувам за
момче, но се чудех дали не са за момиче?
P.S. Много е кисело това лимонче!

# 174
  • София
  • Мнения: 44 129
не за момче са си, но са доста теснички...и ние взехме от тях...то всъщност 1/2 бяха със свирки, така че може би не точно същите.....

# 175
  • Мнения: 1 650
Ами тя и мойта има такива, пък дали са за момче или момиче???... newsm78

# 176
  • София
  • Мнения: 44 129
Според мен и на момче и момиче седят, въпреки че момчетата по-широки дрехи им купуват обикновенно....иначе на нашите ципчетата са мъжки...но пък аз и дамски дънки имам с такъв...та може би всъщност са някакъв унисекс.....
нямам снимка обаче да ти пусна, пък сега е болничък и не е за ревюта Wink

# 177
  • Мнения: 135
Кога последно някой е ходил ??? Има ли нещо ново за летния сезон и разнообразие от дънки Дайте инфо мамита Laughing

# 178
  • Мнения: 592
Обещала съм ви момичета,че ако има нещо веднага ще ви пиша,че и снимков материал ще ви направя.
Просто няма нищо ново,затова и не се включвам.Има много великденска украса,някой неща са като в Джъмбото,но тук са даже по евтини.Това е само новото,дрешките са старите,които всички добре знаем.Поздрави

# 179
  • Мнения: 135
Здравейте от мен .Днес ходих до магазина който се намира м/у Руски паметник и пл.Македония и да ви споделя впечатления.Магазина е много добре зареден и подреден.Като влязох и си викам ей тука ще оставя най-малко 50 лв.Само че се оказа че има много неща ама до р-р 80 см.Ние сме на почти 1г и 4 месеца за кога тези 80 см ??? Както и да е питам продавачките кога нова стока в смисъл пролетно викат това е ... newsm78 Няма да има ново зареждане имаше и дънки и джинси и клинчета ама дебели за сезона който предстои . И  имаше само 2 броя нещо подобно на анцузи които са на 10 лева всичко останало 17,19,21,23 лева .Понеже гледах и полички за племенницата пак така дискриминация с размерите за деца след годинка.Мамите с по-малки деца могат да се ориентират.Много добре заредено и освен name it  има и exit.
Молабата ми е към buba_dokeva да провери дънките и панталончетата в Хита с р-р 86 и 92 има ли ги и на какви цени са и поличките  92 см за 2 годишно /като за твоята Стефани/и ако има неща както бяхте писали по 10 лева в неделя съм в Люлин

Общи условия

Активация на акаунт