"Влюбени" ли сте в малкото си бебче?

  • 3 875
  • 114
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 2 447
Не мога и без двамата!Мъжа ми досега не ревнувал от детето!Естествено не е както преди!Сега сме трима!

# 106
  • Мнения: 5 328
Май и аз го позабравих мъжа ми, но той не се оплаква.Бебка има повече нужда от мен в момента.

# 107
  • Мнения: 2 013
Много,много,много!
С всеки изминал ден се влюбвам все повече в нея!  Heart Eyes

# 108
  • Пловдив
  • Мнения: 3 711
Любовта към бебето е една , а тази към съпруга -друга.Верно, е че не разполагаме с времето си както преди , но пък промяната ни се отрази много добре.Вече и двамата се стремим да сме  колкото се може повече с него и сме пак заедно,вече тримата Heart Eyes

# 109
  • Мнения: 3 929
Това са два типа любов, които нямат нищо общо помежду си. Да, определено много обичам сина си и го изразявам, докато преди да се роди не умеех да изразявам любовта си и това ми беше проблем. А с появата на сина си се научих да израдявам любов, което много ми помага и в отношенията с мъжа ми.

# 110
  • Мнения: 223
В ляво под никнейма ми пише: "влюбена в двама мъже". Влюбена съм в сина ми, разбира се, направо ще го изям. Това не ми повлия на чувствата към мъжа ми, имам нужда от близост с него и едната любов няма как да ми замени другата.

# 111
  • Мнения: 668
Влюбена съм в децата си но по по-различен начин.

# 112
  • Мнения: 411
Тук става въпрос за две различни неща...
А съпруга си не съм пренебрегвала или
изоставяла заради детето.
Вниманието е по равно за всички.
Така трябва да е в едно здраво,любящо семейство!

# 113
В края на първата ми бременност с мъжо бяхме раделени за няколко месеца, а след като се роди синът ни, аз бях ангажирана много с него и не обръщах внимание на съпруга ми... Резултатът беше плачевен- бяхме почти разведени, докато не осъзнах какво губя, а и той също... Сега мога да се похваля с прекрасно и много сплотено семейство, а не след дълго ще се роди и четвъртият член на семейството ни... Не спирай да обръщаш нужното внимание и на двамата, за да бъдат щастливи и да не се чувстват пренебрегнати- това е моят съвет.   bouquet

# 114
  • Мнения: 149
и двамата с таткото сме влюбени в нашето детенце Two Hearts

Общи условия

Активация на акаунт