Вечер като се прибирам от офиса, ме питат "какво ще правим сега?"

  • 2 914
  • 41
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 148
 Hug спокойно мамчета, ние сме на 6 години и все още ме чака да му имислям заниманията... Ще ви следя, ако мога и аз да бъза полезна Peace

# 31
  • Мнения: 56
Все си мислих ,че като поотрасне малко ще почне да се занимава повече сам, ама може би не е така Simple Smile

# 32
  • София
  • Мнения: 204
Моят син е почти на 6,но непрекъснато играем и се забавляваме заедно-"не се сърди човече",шах,рулетка,карти,рисуване,писане,изрязване и пр.Давам му и по един час на компютъра,за да мога и аз да отдъхна Mr. GreenОтделно с баща си имат "мъжки"игри-борят се,играят футбол,правят лицеви упори,коремни преси,бият се с мечове,пистолети и пр.оръжия.
Когато съм уморена,пускам негови записи от времето,когато е бил по-малък и гледа с голям интерес.
Но преди всичко държа всеки ден да прекарваме някакво време навън(освен,когато вали дъжд).
А събота и/или неделя си правим разходки в планината,ходим за риба,на пикник,на село,на някоя вила на приятели...
С две думи-не скучаем Simple Smile

# 33
  • Мнения: 56
Аз, още не му давам да седи на компютъра, той знае, че там само се работи- така докато може  Simple Smile

# 34
  • Мнения: 42
Идва Св. Валентин, някакви идеи с ножичка и боички?
Знам че не е български празник, но си е празник на любовта все пак.

# 35
  • Мнения: 56
Добро утро Simple Smile

# 36
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 295

Благодаря за сайта. Вече отпечатах няколко занимавки за довечера.

# 37
  • Мнения: 1 849
http://papertoys.com/
Днес попаднах на това, мисля, че за повечето деца ще е интересно.

# 38
  • Sofia
  • Мнения: 576
Гледала съм ги, но всичко което разпечатвам е на английски. Няма на български такива Printables игри.
аз намерих едни на Български виж го

http://www.krokotak.com
И аз много ти благодаря за полезният сайт!  bouquet
Вече разпечатах на малката  и тя остана много доволна!

# 39
  • Варна
  • Мнения: 407
Много благодаря за споделената информация за сайтовете   bouquet! Моят син много си пада по такива занимания. Почвам да разпечатвам  Grinning.

# 40
  • София
  • Мнения: 1 324
Ето нещо много полезно за по-големи дечица.

# 41
  • Мнения: 636
При мен - не, просто защото са двама и се забавляват заедно (общо взето затова съм на мнение, че 2 деца се гледат по-лесно от едно). Пак се занимавам с тях, но доста по-малко, отколкото ако детето беше само 1.

Подкрепям. Вече ми е най-лесно, когато са двамата заедно, защото се занимават и не ме закачат  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт