Миете ли шишета и бибероните с веро?

  • 12 006
  • 223
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 94
още от първия ден

# 181
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Предимно с много гореща вода и четка, отвреме - навреме с Пур като после изплаквам продължително.

# 182
  • Sofia
  • Мнения: 194
Миех само с бебешки сапун и след това стерилизирах- смятам, че верото наистина се изплаква по-трудно, но аз съм от "маниаците' Wink

# 183
  • София
  • Мнения: 276
Да, мия ги с веро и изплаквам добре Peace  Четох някъде че Бочко имат препарат специално за бебешки съдове, но не съм виждала никъде да се предлага Sad

# 184
  • Мнения: 498
Мия с нашият препарат за веро

# 185
  • Мнения: 266
  Мия  с "Пур" изплаквам добре и стерилизирам.

# 186
  • Мнения: 468
Аз мия с препарата на Бочко и стерилизирам после. Мисля да ползвам този препарат поне до над годинка, а стерилизацита до 7-8 месеца. Но ще видим.

# 187
  • Мнения: 141
съседката, която има бебче на 3 месеца ги мие с един специален препарат за миене на бебешки съдове " Бочко" на Лавена. Каза, че е много доволна, така че като му дойде времето смятам и аз да си купя от него.
Освен това знам, че шишетата могат да се мият и в съдомиялна:)

# 188
  • Мнения: 638
Всички съдове за бебето мия с "Бочко"  Peace

# 189
  • Мнения: 607
Миех ги с бебешки сапуни после ги слагах в стерелизатор.

# 190
  • Мнения: 55
Все пак имам съмишленици,които не използват препарати за миенето на шишетата.Не  че  ако нямаше други това би променило мнението ми  Grinning Намалила съм химията на бубката до минимум(и в прането и в козметиката),макар че започнах да  й мия приборите от пюретата с веро...

# 191
  • Мнения: 275
Аз мия нещата на бебето с Бочко. Виждала съм и още един специален препарат за бебета - Surcare. И двата не са скъпи - под 3 лв. са. Освен това ги стерилизирам - за 2 мин. в стерилизатор за микровълнова. Много е бързо и лесно.

П.С. Играчките и гризалките не го стерилизирам - тях само ги мия с Бочко.

# 192
  • Мнения: 346
Izpolzvam samo gore6ta voda,ve4e ne q i prevarqvam.

# 193
  • София
  • Мнения: 30 206
използвам бебешкия препарат за миене на съдове на Surcare. Доволна съм, отмина се лесно.

# 194
  • Мнения: 5 026
Да,само с веро мия.

Общи условия

Активация на акаунт