Във връзка със ССК и не само бихте ли си купили...

  • 4 084
  • 126
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 4 242
Ами хайде тогава - обявявам съботна среща пред Народния театър към 11.30.Почвайте записванията,да знам колко тениски да нося Laughing
Що питаш Mr. Green, нъл знайш че съм на линия Crazy
Ама то май за тениските ставаше въпрос newsm78 карай Mr. Green

# 121
  • Мнения: 1 771
Ами хайде тогава - обявявам съботна среща пред Народния театър към 11.30.Почвайте записванията,да знам колко тениски да нося Laughing

Az sam tam Simple Smile. XXL-2 broia.(sori za 6rifta, no imam problem) Embarassed

# 122
  • Германия
  • Мнения: 8 099
аз също бих искала тениска, но ако yosarian се навие да ми я вземе и като се прибера в БГ да се видим с нея ..

# 123
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
Вдигам темата, защото:
- имам адреси и поръчани количества тениски за следните градове: Варна, Сопот, Стара Загора и Габрово.
- ако има още поръчки - сега е момента!!
- аз отсъствам, затова помолих добричката Хедра да довърши финално поръчването на тениските. Други заявки, адреси и прочие - към нея. Не забравяйте да ги давате сбито, например "За Горно Нанадолнище еди-колко си броя на този и този адрес", а не безкрано "И аз", "И още една", "Хайде още една", все пак тя е заета с куп други неща, да я улесним максимално.
- размерът ще е XXL за всички, тъй като М е доста малка.

Благодаря!

# 124
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
А М-ки изобщо ли няма да има, Хапката искаше за син си, а той е доста малък (около 10 Mr. Green)

# 125
  • Мнения: 2 274
Аааааа и АЗ искаммммммм (тъкмо съм заминала, когато е била акцията  Cry)
Искам 1-на.
Значи - да пиша РС на Хедра, нали?

# 126
  • Мнения: 1 622
До Хедра:) Разписвам се и в темата...да ме имаш предвид Peace

Общи условия

Активация на акаунт