Бебо БОЛЕН ние на ТРЪНИ!!!!!!!

  • 7 661
  • 86
  •   1
Отговори
# 75
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Честити ви ходещи крачета  bouquet!
И това да е последната болест, която ви навестява Peace!

# 76
  • София
  • Мнения: 619
 smile3539 newsm74 браво на вас...това си е страхотна новина!Аз не бях тук известно време т.к. комп. нещо не беше в норма.Как е душичката?Нямам време да прочета всичко...но хванах от части.  bouquet

# 77
  • Мнения: 46
ronkis,надявам се по-добре е .Взе че проходи човека. Mr. GreenГолям ми е сладурчо!Много е упорит.И на главата си падна днес.Милото как му се насъбра и от чудо проходи Heart EyesВече сме на трети курс лекарства и като,че ли е по-добре.забелязах днес,че киха и пак се притеснявам да не го повтори.вече се хванах в чудо.трябва да го заведем на преглед отново да видим как се развиват нещата.
Mari_eta,благодаря за пожеланията! Laughing Hug

# 78
  • Мнения: 1 484
Как  се.Дано  да  сте  оздравели  вече.Изчисти  си  съобщенията  ,че  ти  е  пълна  кутията.

# 79
  • Мнения: 46
Привет!По-добре сме,но все още не напълно!Вече минаха 2 седмици от нашата ''настинка''.Последния преглед беше в петък и лекарката каза,че дробовете са добре,но гърлото е зачервено и носните секрети се изтичали назад,появявала се храчка и оттам едно хъркане.Утре сутрин отново ще го водим да видим как е .дано този път финализирам темата с добър отговор.Незнам когато се оправи напълно дребосъка как да го предпазя .Сега се разболя за пръв път и го влачи повече от 2 седмици като директно скочи на бронхит,ами ако се повтори ooooh!ще стана луда калинка #Crazy,пък не искам да го гледам под похлупак все пак newsm78да се изнежва Thinking

# 80
  • Мнения: 1 484
Как  мина  прегледа.Не  се притеснявай  ще  оздравеете.

# 81
  • София
  • Мнения: 619
Е,хайде и ние болни!Contessa,винаги след едно боледуване седиме на тръни,после...става навик.Някак влизаш в крачка и си по смел в действията си.Човек се бори до край.Господ да го пази.Дейвид е с яка хрема,защочва да понакашля вече,но ще изчакам още един ден и ако до утре не се подобри,ще го заведа при педито да му види гърдите.Той обикновенно само с хрема откарва,но...знам ли го.Блъскам го с клеева тинктура и дано тя помогне за бързото му оздравяване.Днес спи вече 4 часа....  Shocked Отивам да го будя.....

# 82
  • Мнения: 46
Не мога да повярвам:НИЕ СМЕ ЗДРАВИ!!!!!!!!!!! newsm18  uraТакава радост!!!!Бях я забравила!Днес педито казала,че нищо няма на дребосъка.Аз не успях да ида,че нещо пък съм се сецнала като  стара баба Joy,но определено бях на живо на тел.линия докато преглеждаха бебчо.
Ronkis, миличка,дано твоя сладур да се оправи по-бързо и да е само хремата.Питах педиатъра,който всъщност ни излекува заа клеевата тинктура и тя ми каза,че не я препоръчва за дете под година,каза все пак е спирт и ни изписа изопринозин,който утре приключваме.Обаче аз май съм се наканила да давам профилактично по 1 капка на ден. Wink

# 83
  • Мнения: 1 820
Не мога да повярвам:НИЕ СМЕ ЗДРАВИ!!!!!!!!!!! newsm18  uraТакава радост!!!!Бях я забравила!Днес педито казала,че нищо няма на дребосъка.Аз не успях да ида,че нещо пък съм се сецнала като  стара баба Joy,но определено бях на живо на тел.линия докато преглеждаха бебчо.
Ronkis, миличка,дано твоя сладур да се оправи по-бързо и да е само хремата.Питах педиатъра,който всъщност ни излекува заа клеевата тинктура и тя ми каза,че не я препоръчва за дете под година,каза все пак е спирт и ни изписа изопринозин,който утре приключваме.Обаче аз май съм се наканила да давам профилактично по 1 капка на ден. Wink
Заповядай! Wink http://mama.btv.bg/forum/viewtopic.php?t=1587 Може и Оксилококциум веднъж седмично  Hug
Радвам се че вече сте здравички  Hug

# 84
# 85
  • Мнения: 1 484
Радвам  се  за  вас.

# 86
  • Мнения: 1 820
Радвам  се  за  вас.
Стигха си дигала рейтинаг си бе момиче,какво се радваш като се включи вчера  Outta Joint Outta Joint Outta Joint Outta Joint

Общи условия

Активация на акаунт