Лунна диета-03 Февруари 2009(вторник) 01:14 ч.-луна-първа четвърт

  • 6 192
  • 97
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 52
И аз така си помислих,но да попитам,опасенията ми бяха заради сметаната в него.Към 16ч.имах леко чувство на глад ,но отмина,сега смятам да си направя айрян.Довечера ще изям варен картоф и това е.Изцяло на течности имам чувството,че няма да издържа.Лунувам за втори път,може би по-нататък,като свикне организма.

# 76
  • Мнения: 1 420
Как върви диетката? Аз вече доста чувствам глад, но съм се заканила, че ще издържа  Peace Прегрешения за днес нямам  Mr. Green За съжаление, малката счупи кантара ни и няма да мога да се претегля, но се надявам, че все пак ще има минусче  Rolling Eyes

Лека вечер!

# 77
  • Мнения: 473
Аз съм инат и като си кажа нещо го правя, вече четири пъти лунувам и не съм имала големи проблеми в смисъл голям глад. винаги съм издържала, но този път не успях след обед може би ми падна кръвното и хапнах, а преди това като се наливах с вода винаги ме пронизваше ужасна болка по нагоре някъде под гърдите. Направо се свивах от болка. Може би защото се канех даже на двудневка  Mr. Green идиотка. Да се бях държала за 24ч. ама нееее.
Е други пък пак ще съм на линия  Peace

# 78
  • Мнения: 1 258
Аз пък хапнах малко пържени картофи.просто не устоях на изкушението Blush

# 79
  • Мнения: 3 963
 Weary Weary Weary И аз и аз...всичко оплесках. Не с пържени картофи, ама с една филийка. Уф що така вечер всичко се обърква. И стомахът ме заболя и...обаче няма пък да се откажа. Ще си продължа с плодовете и чайовете и утре.

# 80
  • Мнения: 298
Аз съм на зелева супа, но днес бях само на водичка и 1 фреш от грейпфрут. Обаче много ме натисна глада, докато другите вечеряха и си пасирах 1 купа супа. Тайничко се надявам, да не е отишло всичко по дяволите с тази супа, но сама се успокоявам, че като е пасирана, не е голям грях.  Вие какво мислите?

# 81
  • Мнения: 3 963
Какво да мислят?  Grinning Grinning Grinning Тези, които са успели (браво на всички!) сигурно са си легнали, за да се справят по-леко с глада заспивайки. Тука сме си само неуспелите. Да си търсим сродни души по неуспех.  Laughing Laughing Laughing Сега сериозно. Една супа нищо нее според мен. Да видиш мен. Аз филия. И одеве забравих да кажа и за едно мъничко десертче.  Weary Голяма работа съм. И все пак вече една седмица и повече не ям еклери в обедната си почивка, не ям манджи, пържени работи. И Макдоналдс например. Пак казвам браво на успелите.

# 82
  • Мнения: 7 760

ааааааааа......... някой от успелите още не спят  Twisted Evil

този път, незнам и аз защо, беше лесно

два фреша, две кафета, чай и много вода

лека нощ на всички пробвали се  Hug

# 83
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Тук съм  Wink

тоя път удържх фронта  newsm44

вероятно 'щото вече съм и на работа  Sunglasses Laughing


Ади момичета ...да видим  кой с колко ........се е разделил  Wink (свалени килца де )

# 84
  • Банкя
  • Мнения: 823
И аз устисках newsm44

Сутринта кантарът ме показа - 0,9 кг. Утре сутрин ще се премеря пак контролно, да видя, колко ще задържа. Peace

Определено обаче снощи ми беше доста трудно да не хапна нещо, а днес ми падна кръвното и изядох 2 мандарини набързо. Сега съм по-добре и обмислям, с какво да се захраня. Wink

# 85
  • Мнения: 473
Браво на вас  smile3501

# 86
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
......1,5 кг. newsm68

# 87
  • Мнения: 6
И аз съм от успешно издържалите. 2фреша, 3 чая и вода. Даже не бях глладна и на вечеря седях на масата със семейството докато те хапваха.
Сутринта обаче кантара не отчете нищо. Само 1 кг от предишния ден. Но и днес е ден и ще съм на плодчета. Утре ще се тегля пак и дано се смили.  Hug

# 88
  • Мнения: 7 760

-0.9   Flutter

лентичката ми вече е актуална  Blush

# 89
  • Мнения: 206
 И аз успях Party

Две кафета, три чая с мед и много вода. Кантарът ми показва -1 кг, но ми се вярва да си остане Mr. Green
Днес мисля да съм на лек режим - чай, плодове и кис. мляко

Браво на успелите  bouquet
А, на другите успех следващия път Peace

Общи условия

Активация на акаунт