През февруари любов навред,а през АВГУСТ пита с мед! N14!

  • 15 260
  • 288
  •   1
Отговори
# 15
  • На плажа
  • Мнения: 1 107
Добре дошли на новите мами и от мен  bouquetБия,благодаря за темата страхотна е.Аз миналата седмица ходих на преглед и основно разпитах докторката за ФМ. и БХС.Тя сподели с мен,че сега масово се спекулира със тези неща в интернет и ,че тези изследвания са главно за жени над 35 год. при които рискът е по-голям.Не ми каза да не ги правя,посъветва ме сама да реша и аз смятам да отида само на 3D ,за сега.Не искам да разубеждавам никого или да налагам мнение,просто споделям,че за мен са пресилени нещата,още повече ,че с първата ми бременност докторът ми не ми е споменал дори за тези изследвания,макар,че и тогава са се правили,сигурна съм.Това е от мен за сега лека вечер на всички Hug
Захира нещо се изгуби.Надявам се всичко да е наред при нея.

# 16
  • Мнения: 2 374
Значи аз не съм точно на същото мнение,според мен трябва да направиш поне едното,аз съм решила да не правя БХС,ако има нещо ще ми го кажат на ФМ,просто решавам да си спестя БХС,за мен това е не толкова точно изследване.Мое мнение.

# 17
  • Мнения: 735
Аз искам да попитам мен кога ще ме добавите?Вярно, че още не мога да ви кажа точен термен, но все пак съм от бременеещите.

Sosmy, и аз имам болки в яйчниците.Моята докторка ми каза да пия но шпа.Болките ми не са постоянни, а от време на време.Във вторник съм на преглед и ще попитам пак.Инъче и моето коремче е големичко, и аз съм някъде в 13-тата седмица, но и аз мисля, че е от обмяната на веществата.
Пожелавам на всички нас лека бременност!

# 18
  • Мнения: 2 374
Аз искам да попитам мен кога ще ме добавите?Вярно, че още не мога да ви кажа точен термен, но все пак съм от бременеещите.

Sosmy, и аз имам болки в яйчниците.Моята докторка ми каза да пия но шпа.Болките ми не са постоянни, а от време на време.Във вторник съм на преглед и ще попитам пак.Инъче и моето коремче е големичко, и аз съм някъде в 13-тата седмица, но и аз мисля, че е от обмяната на веществата.
Пожелавам на всички нас лека бременност!

Ами трябва да кажеш някаква дата за да те добавим,иначе няма как,освен да те сложа при майките с неопределен термин?
Ако искате можете да качите снимки на коремите,а и ваши в албумчето за да ги видят всички.

# 19
  • Мнения: 140
А има ли желаещи за среща в София?
Ще се радвам да се запознаем, нищо чудно да се засичаме по прегледи и да се разминаваме.

А за големината на коремчето, моето не е нараснало много, ама то покрай това гадене...няма как. Важното е че бебата расте нормално, явно си намира място.

# 20
  • Мнения: 735
КАк мога да получа парола и потребителско име за да видя албумчето?

# 21
  • Мнения: 2 374
А има ли желаещи за среща в София?
Ще се радвам да се запознаем, нищо чудно да се засичаме по прегледи и да се разминаваме.

А за големината на коремчето, моето не е нараснало много, ама то покрай това гадене...няма как. Важното е че бебата расте нормално, явно си намира място.
napetia,готова си мила включих те.Аз съм съгласна за среща,даже мислех да предлагам вече./i]

# 22
  • Мнения: 140
Благодаря за включването Биа!
Дано за срещата да има и други желаещи майчета  Wink

# 23
  • Мнения: 2
Здравейте !
Добре дошли на новите мами и от мен Hug
Биа'темата  е чудесна.
Днес ходихме на разходка в планината и много добре ми се отрази ,че напоследък въобще не се движа-от колата на работа и след това пак в колата и вкъщи.Затова искам да  ви попитам вие правите ли някакви упражнения или въобще спортувате ли нещо.
Иначе аз много добре се чувствам -нищо  не ме боли и не повръщам.Даже на моменти си задавам въпроса дали въобще съм бременна Simple Smile
Хубава вечер от мен Simple Smile
И аз съм за срещата

# 24
  • Мнения: 735
boj777, много се радвам за теб ,че нищо не те боли и не повръщаш.
На мен ако не ми е лошо ме боли някъде.Направо съм станала като една пенсионерка само да се оплаквам!
А за упражненията и аз искам да питам какви могат да се правят, защото водя много заседнал живот в моемнта и съм се обездвижила.Отивам само до училището да заведа детето и да го взема.После пак в къщи.То с това гадене никъде не ми се ходи.Надявам се до седмица, две вече да е отшумяло.
Лека вечер на всички!

# 25
  • Мнения: 3 010
tina1801, споко имаш един на твоето мнение  Peace

# 26
  • Мнения: 224
Добре дошли на всички нови мами.
За упражненията - мисля да започна да правя леки, но като вляза в 4 месец, че сега все ме наболява някъде или ме опъва или ми прилошава. Бях гледала в някой от сайтовете на първата страница клипчета с упражнения, но....не се сещам в кой. Аз от петък съм на диета-само варено, печен хляб и натурален сок пия, че доста се бях подула и поизплашила, че може нещо да му има на бебето. За капак на всичко и гинеколожката ми беше извън града, което ми "съдейства"да се шашна още повече, но ходих на частен преглед за мое успокоение и слава богу всияко е наред. Лека вечер на всички!!!

# 27
  • Пловдив
  • Мнения: 41
Здравейте на всички Grinning Аз пак мнооого време не съм писала,защото много работих тези дни.Ходих на лекар онзи ден и с моите близнаци всичко е наред.Вече са по 3.50 см много се зарадвах като разбрах че има и други мами с две бебета.
Бия.Аз знам че когато си бременна с близнаци не се прави БХС защото показателите никога не са реални заради многоплодната бременност.

# 28
  • Мнения: 2 382
Добре дошли на новите мами Hug!Няма да изброявам, че да не пропусна някой Laughing!
Биа, благодаря за темата.Пълна е с настроения и много зарежда Hug
Кате, успех утре на ФМ!
И аз съм станала едно мрънкало, но вече не ми останаха сили ooooh!.Вече направо съм доволна, че ме спряха от работа, защото едва си стоя на краката.
Коремът ми спадна толкова , че сутрин си закопчавам старите панталони без проблем,  а следобед разкопчавам копчето.Взех си един панталон за бременни, но май си надцених размерите Laughing и ще го нося най-рано след месец.
Имам един въпрос.Слагате ли колан, като шофирате или се возите?Преди няколко дена се наложи едно много рязко спиране и коланът така ми се заби в корема, че си изкарах акъла.И сега не смея да сложа Sad.

# 29
  • Мнения: 2 374
Здравейте на всички Grinning Аз пак мнооого време не съм писала,защото много работих тези дни.Ходих на лекар онзи ден и с моите близнаци всичко е наред.Вече са по 3.50 см много се зарадвах като разбрах че има и други мами с две бебета.
Бия.Аз знам че когато си бременна с близнаци не се прави БХС защото показателите никога не са реални заради многоплодната бременност.
Да и аз също съм чувала така,но все пак лекарят най-добре ще ти каже,била ли си вече на ФМ? Hug

Общи условия

Активация на акаунт