За т.нар. "Животно" в Кой е по-по-най

  • 12 675
  • 131
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 3 715
Къци и бате Енчо имат роднинска връзка - братовчеди май бяха newsm78 - нещо такова ми се върти в главата.

Тц! Naughty
Доколкото ги познавам единственото общо между тях е, че и двамата са русенци...

Тцъ, не са русенци, а са от около Русе.

# 46
  • Мнения: 5 877
е... "децата го харесват" - то въобще няма български детски предавания, а това се повтаря тъпо и упорито вече колко години - ще го харесат, де ще идат, като няма друго.
Поздрав с откъс от едно друго детско предаване. Ама истински детско.
http://www.youtube.com/watch?v=5BDVvB7Xx1w

# 47
  • Мнения: 22 887
Едно не мога да си обясня.
Защо толкова родители си водят децата там!
Ние тук каквото и да си говорим за бате Енчо и дебелашкия му хумор, за идиотското животно и т.н, желаещи за това съмнително приключение има! Tired
Peace това се чудя и аз.

# 48
  • Мнения: 9 973
синът ми го гледа предаването,радва се,пляска на децата и съм в шах дали ще го заведа като порасне още малко Thinking

# 49
  • София
  • Мнения: 1 252
Какъв "Бати" е тоя 50 годишен пръч за невръстните участници. Изглежда смешно, говори тъпотии и се мисли за духовит. Животното плаши децата и не веднъж са го казвали в ефир.
Синът ми само като чуе позната песничка се спира пред телевизора. Но това не е причина да пусна и да гледам това предаване.
Ако водещите са деца ще е в пъти по-добро.
Голям съм фен на "Бонбоните". Peace

# 50
  • Мнения: 523
Здравейте , мами и честита нова година на всички . Пускам нова тема за това предаване , а ето и линк към старата тема  :
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=368179.0
Та ето какво : моите деца и двете много харесват предаването , гледат го с много голям интерес и много искат да участват . Въпросът ми е към мамите , които са по - запознати с условията за участие , как става и т.нат. Има ли тук сред нас майки , които са водили децата си в шоуто и какви са ви впечатленията ?
Не искам да разочаровам децата си , принципно имам желание да ги заведа .
Благодаря ви   bouquet

# 51
  • Мнения: 2 100
Не съм ходила на По по най, но чух водещия да казва, че трябва да сте в публиката, за да участвате, не се знае предварително кои деца ще изберат. Ще има този месец и записи. А, ето го и сайта:

http://bateencho.info/?view=events&id=46

# 52
  • Мнения: 4 593
към тези родители които водят деца си там - какво им обяснявате като подготвяте песен или стих пък не се знае дали ще ги изберат?
малко ми е тъпо това незнам как бих обяснила - ти сега подготви песен пък може и да не излезеш да я изпееш и да седиш и гледаш другите деца , не че не я казваш добре , ама може и да не те изберат
според мен това би трябвало да се знае предварително, а не там на място

# 53
  • Мнения: 1 734
То цялото им предаване не струва. А т.нар. `бати Енчо` е най-противното нещо в него  Close

# 54
  • Мнения: 7 418
и някой от нещата които казва и прави са унизителни за децата. Както и репликата на бате Енчо накрая на предаването - "Ще се омъжиш ли за ...." и "целувенете се". Абе става въпрос за чалки деца, какви са тези бракове и целувки ooooh!
  Това наистина е супер тъпо!
  Никога не съм могла да разбера,как може да занимават децата с такива глупости.Звучат ми адски пошло. newsm11

# 55
  • Мнения: 991
Този Енчо не знам за какво става, но за настоящата си работа абсолютно не става. Изобщо не умее да общува с деца. Да не говорим, че наистина концепцията на предаването е такава, че искат да изкопчат "бисери" от децата, за да им се смеят. Нарочно ги карат да говорят за неща, които не разбират, за да ръсят "бисери". Също се дразня, че накрая карат победителите да се целуват. Няма какво да натискаме децата да порасват. Има време да се целуват.

# 56
  • Мнения: 678
И моето дете не харесва това предаване,случвало се е в събота сутрин да прескачам по каналите,когато попаднем на него веднага ме кара да го махна от екрана.

# 57
  • Мнения: 1
Животното е ОК Енчо малко се излага, поизтъркаха се нещата.

# 58
  • Мнения: 22
Предаването е много елементарно и няма какво друго да е като се има предвид кой е продуцента и автор на предаването. Поне Къцко не се появява вицове да разказва Wink А бате Енчо вместо да развива кариера на клоун, плаши и се подиграва на децата.

# 59
  • София
  • Мнения: 17 592

Не мога да понасям водещия. Иде ми да скокна в телевизора и да му вкарам няколко крошета. Как не го правят родителите често се чудя... ама сигурно се притесняват от камерите и адвокатите. Този човек се изживява като А.А. Милн, а не разбира, че е просто жалък - и нивото му е далеч под това на децата, с които се подиграва.  Sick Crossing Arms Naughty #Cussing out #2gunfire Twisted Evil

Общи условия

Активация на акаунт