Да си на Дюкан хич не е шега - сланините изчезват от нашите тела -151

  • 23 997
  • 453
  •   1
Отговори
# 420
  • Щастлива мама на 3 слънца
  • Мнения: 2 169
Неда и от мен добре дошла   bouquet
... ревност се прокрадва май във вашите слова  Joy Joy

момичета , благодаря за посрещането bouquet  Hug
Разгледах и снимките -страхотни резултати  Peace  Надявам се скоро да се похваля и за  Praynig
Имам един въпрос на първия етап Кола лайд разрешена ли е ??
Mиличка хубаво е да се прочете книгата или 1 страница.Ако мислиш ,че е толкова лесен режима грешиш.ТРябва хубаво да си наясно с какво се захващаш.Аз съм се вманиачила до безобразие ,но няма как.Отдели повече внимание за да се запознаеш с режима.Да може да се пие колата лаит. Успех не се сърди,но наистина трябва да се постараеш ако искаш резултат.

# 421
  • там където ме зове сърцето!!!
  • Мнения: 2 092
*АДРЕНАЛИНКА* , далеч съм от мисълта , че ще е лесно ! Hug Ако мислех , че ще се справя и сама нямаше да пиша тук!Първата страница  я прочетох и книгата си взех (не съм я отваряла още  Blush ).Проблема ми е със сладкото  Embarassed и затова се чудех в началото дали мога да се залъгвам с Кола . Embarassed

Висока съм 170см. и в момента съм  65кг. ,целта ми са  56 кг.

# 422
  • Мнения: 850
        VIVKA  , щом си решила давай смело напред ! На първа страница има и сайт с много рецепти , там има и много сладки неща , можеш да си приготвяш от тях ! Успех!   bouquet  chef

# 423
  • Щастлива мама на 3 слънца
  • Мнения: 2 169
*АДРЕНАЛИНКА* , далеч съм от мисълта , че ще е лесно ! Hug Ако мислех , че ще се справя и сама нямаше да пиша тук!Първата страница  я прочетох и книгата си взех (не съм я отваряла още  Blush ).Проблема ми е със сладкото  Embarassed и затова се чудех в началото дали мога да се залъгвам с Кола . Embarassed

Висока съм 170см. и в момента съм  65кг. ,целта ми са  56 кг.
в този режим има толковааааааааааааааа много кремове и торти и какво ли още не.Аз съм от 100 дена някъде и отскоро открих магията на сладките неща.МН вкусно и лесно ако те интересува най-вкусните неща, който съм правила а пиши на лични сега пак преписвам рецепти и всичко това можеш да го ядеш в п дните и в ударния ако съм знаела по рано  ехееее... мн по лесно щеше да бъде не се ограничавай само да ядеш триците с кисело или прясно мляко аз си правя реване и съм луда по него, успех

# 424
  • Мнения: 31
dorchester, iv mikova ( стискам палци всичко да е наред при кардиолога), shushy80, vichi95, tatianka, Tumba lumba, aynur (не Дюкан, а Дюкян е магазин Wink Hug), vesito5, ФИЛЮДКА, mi6i76 ("стартирах" от 71 кг) - БЛАГОДАРЯ ВИ ОТ СЪРЦЕ!

nelsun -  Hug

maia at, VIVKA, Neda - добре дошли при нас, винаги сме насреща да помагаме с каквото можем!

Боби1973 - е не, супер разлика в двете снимки, БРАВО за резултата! Все едно себе си гледам преди и сега. Joy Фръц!

# 425
  • Мнения: 45
Тунинг,предизвиквам те:
http://www.foto.bg/data/500/medium/scan00052.jpg - преди
http://www.foto.bg/data/500/medium/2262.jpg - след (за тези снимки навремето благоверния  bash, но ако успях да те предизвикам - ок  Wink)
Брей , Боби! Супер си #Crazy Hug! За такава промяна и аз си мечтая! За колко време се преобрази?
Аз съм решена да настоявам, докато не се появят резултати, ако ще и една година да съм във втора фаза!
Още веднъж приеми моите адмирации!  bouquet

# 426
  • Мнения: 2 425
Вивка, добре дошла  Hug
Не се притеснявай за сладкото  WinkВиж тук колко много има  Wink. И аз имах проблеми със сладкото, но се издържа  Simple Smile. Пробвай да пиеш кола лайт, но виж дали няма да задържаш от нея  Wink. Аз също така пия и от безалкохолните, тия дето са на "Дерби". Ама виж хубаво, защото не всички са без захар  Peace. Ще успееш, няма страшно, щом аз успях Mr. Green

Боби 1973, страхотна си   bouquet Туни, ти си на ред  Mr. Green

Гюлбенурче, е да де  Joy.

Дорчестър, оправяй се бързичко мила  Hug

# 427
  • Мнения: 959
браво на Боби 1973  Party Party Party и аз мечтая за това  Tired

# 428
  • Мнения: 92
Цитат
ККП (кожа косми и пишка)

Цоцииии голяма си скица.....да знаеш, че ако нещо не ми е на кеф като вляза и прочета само твоя пост и съм... newsm62

специално за теб....

# 429
  • Стара Загора
  • Мнения: 214
Здравейте банда!!!!
Някой ме помнят ,други не ме познават ,но аз да си кажа добре дошли на новичките (че и талантливи).Успех момичета.
Цоци искрено ти съчувствам и за болките и за сумата.
Боби браво момиче и аз искам такава промяна  ,ама сами повече годинките и едва ли ще успея .
Нареждам се и аз да чакам снимки на Туни .
Аynur как си  днес ?
Честито на свалилите и лек ден.

Забравих да благодаря на Боби за рецептата на тортата но нали съм готвач я префасонирах и сложих всички яйца в блата а млякото направих с фрути ананас.

# 430
  • Мнения: 788
Здравейте, дами и Туни  wavey
Включвам се само да ви поздравя, не съм чела, след малко се връщам да наваксам и ако има нещо ще допълвам. При мен вчерашния + е елиминиран, сега работим за още  Simple Smile
gulbenur мила  Hug (вчера забравих, прости ми)
*tan4eto* поздравления
asq_90 благодаря много Simple Smile)
Kristina23 знаех си аз, не стисках напразно, браво на теб Simple Smile
rien супер ти е златния гердан, дали и аз да не се наредя...
pina, gulbenur честита 3 месечинка!
Боби1973 аз наистина нямам думи, още седя опулена, невероятно!
vesito5 мерси, мила. Споко, знам си границата, още малко остана. Big hug:)

Ооо, гледам си имаме и нова поетеса. Добре дошла...
VIVKA и аз оттам тръгнах, но целта ми е 57. Дано при теб стане по-лесно, но имай предвид, че може и да се забави, защото не са много килограмите, които искаш да свалиш. Трябва само да си търпелива и режимна. Успех.
Лелее, те две били. Ей на к'во праЙ тоз чичко с нас, изкарва ни наяве талантитеSimple Smile
Бургазлийкиии  55  remybussi

Хубав ден на всички  Hug

Последна редакция: вт, 03 фев 2009, 14:18 от lipstick

# 431
  • Мнения: 605
Добър ден  Simple Smile
Днес изпих първото в живота си на кафепиещ човек кафе без захар (пия кафе със захар сутрин от има-няма 15 години). Трудничко беше, но явно не и невъзможно.
Включвам се в редиците със следните мерки и теглилки: ръст 168 см; тегло 58кг; обиколки не съм мерила още.
Цел - 52-53 кг
Срок - не съм поставила  Simple Smile
Ще се включвам, за да контролирам себе си, следейки (в хубавия смисъл) вас.

Хич не ме бива в римите, затова ще си пиша в телеграфен или епистоларен стил  Laughing.

# 432
  • Мнения: 2 425
suzana63   Kissing Heart помним те, помним  Laughing
Благодаря ти Hug, сякаш днес по-имам настроение. Големият ми син има довечера родителска среща, само за там ми е малко напрегнато и все още се чудя дали да отида, ама ще видим как ще съм и ще реша. То ме хваща изведнъж и не мога да кажа нищо.

Raffaello, можеш да си слагаш в кафето подсладител вместо захар  Wink

# 433
  • Мнения: 0
Здравейте и от мен!
Боби, страхотен резултат, невероятна си.  smile3501 smile3501 smile3501 Толкова много се надъхах като те видях! А и все забравям: сърдечни благодарности за тортата, просто е невероятна, само нея си правя  newsm20
Аз вече 4-ти ден не мърдам. Знаех си, че правя огромна грешка като си купих тоя кантар, все на него стоя, добре че през деня съм на работа и не мога и тогава да се тегля. Дано по-скоро да ми дойде МЦ, а пък и утре е последен ден ПЗ, че вече ще се гръмна  #2gunfire smile3511. Ама аз съм си такава припряна, а пък и съм страшно самокритична, но ще се оправя. Но стига за мен! Просто исках да споделя с някой, който ще ме разбере!
На всички с поводи, честито!
Пожелавам ви хубав и отслабващ ден (а не като мен)!
 smile3525

# 434
  • в сърцето на моето Слънце
  • Мнения: 708
Стел, няма се шашкаш, както вече знаем това с плюсовете е нормално, но както казват момичетата този плюс ще изчезне още преди да си усетила. Бъди си режимна и смело напред, а аз имам наблюдения, че ти си страшно стриктна и ентусиазирана и ще се справиш, изобщо не се съмнявам newsm10.

Hug Hug Hug Няма да проявявам излишна скромност и ще кажа че правилни са наблюденията ти! Старая се много, а резултатите са нещото което ме мотивира още повече. Знам добре, че да съм режимна е единственото което се иска от мен, а останалото си идва само.
Между другото утре става месец, откакто съм на Дюкан.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт