малък Сечко днес дойде, ГОЛЕМИ РАДОСТИ ДА ДОНЕСЕ!

  • 18 838
  • 494
  •   1
Отговори
# 450
  • София
  • Мнения: 1 098
ladybebi, вие не се ли пазите? Ние си се пазим най-старателно, тъй като след секциото ни казаха, че трябва да изчакаме поне година и четири месеца за да почнем. Ники друго може да каже по този въпрос.
Рончо, аз съм бетер дете, аз от малка все си се търкалям по земята. Като тинейджърка си спомням че дънките ми се протъркваха на гъзето, не от килограмите , а от това че постоянно седях по тротоарите или в градинката... , какви времена си бяха.  newsm78

# 451
  • Мнения: 1 163
Зори всички сте много хубави,а малък Жори е направо бонбон.Толкова много чар има във вас Heart Eyes

ladybebi внимавайте,пазете се.Аз знам,че след секцио 2год.трябва да се пазите.

Силви,Денис е страхотен Hug Hug Hug

тъжна мама Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover newsm10

Ние вече имаме климатик-при това работещ Mr. Green
И нали тази седмица е прошка и се ходи при кумовете,а ние сме били два пъти Crazy Crazy,та петък и събота ще посрещам гости.Малко ще се побъркам от приготвяне ама здраве да е.
Гуш-цун

# 452
  • Мнения: 827
Абе ние уж се пазим ама малко сгафихме на 14 февруари ( и 16 пак Embarassed) и за това се бях притеснила - въпреки че смятах че тогава не съм в уво ама нали знаете за каръщината. Rolling Eyes
Сега мъж ми каза че ще купи един кашон с презервативи  hahaha, въпреки че досега не ползвахме такива неща ама вече ще се свиква май. Crazy

# 453
  • Мнения: 3 621
rit@_zit@, много ми харесва новия ти аватар
Лейди, внимавай миличка, че след секциото наистина е добре да се изчака поне 8-12 месеца, а съм сигурна че ще ти е много трудно да направиш аборт
тъжна мама, дано скоро да се похвалиш с положителен резултат

# 454
  • Варна
  • Мнения: 1 003
Зори снимките са много хубави, много голяма компания сте, всички сияете. Страхотен рожден ден се е получил  Heart Eyes
Бени много ще се радвам ако имаш възможност да се видим. Засега не планувам нищо за уикенда и ще те чакам да се включиш на лични.
тъжна мама успех в бебеправенето  Hug

# 455
  • Варна
  • Мнения: 2 305
Хубави снимки, от весел рожден ден на пораснало момче с пънкарска прическа и от един дългокрачко малък бебчо. Simple Smile

Исеписе, радвам се, че дупчицата се затваря. Все така!

Рони, абе душко, каква е тая кашлица? Я иди чети в темата за ГНМ от какво е предизвикана такава упорита кашлица, та дано й намериш цаката и скоро да се смееш на глас, а не да кашляш!

Рита, да си нацункаш красивия аватар. Божее, какви хубави деца има!

Тъжна мама, аз и лейди дружно ще ти завидим на бебеправенето, което означава липса на презервативи. Не мога да ги трая, ужасно неприятно ми миришат на гума всичките. С удоволствие и много любов да създадете едно прекрасно здраво бебенце!

Днес стават година и четири месеца от смъртта на Криси. Сутринта бях забравила. Не че не си мислех за него по всяко време през деня, но явно вече съм спряла да се вторачвам в датата и да броя. Излязох в обедна почивка и се чудех накъде да се поразходя. Нещо в мен каза - иди да запалиш свещичка в църквата. Чак тогава се сетих коя дата е...

# 456
  • Мнения: 572
Може ли и аз да се включа в темата?
Искам да ви прегърна една по една всяка от вас, да прихванете от моето щастие!
......
Днес стават година и четири месеца от смъртта на Криси. Сутринта бях забравила. Не че не си мислех за него по всяко време през деня, но явно вече съм спряла да се вторачвам в датата и да броя. Излязох в обедна почивка и се чудех накъде да се поразходя. Нещо в мен каза - иди да запалиш свещичка в църквата. Чак тогава се сетих коя дата е...
Хубаво е  да имаш вяра и да се утешаваш!  smile3525
Мен още ме боли и не мога да го преодолея!

# 457
  • Мнения: 1 409
Исе,Марти много се радва на делфините.Пещеше от кеф и им ръкопляскаше.Колко разбра какво гледа незнам,но определено му беше интересно,защото изкара 30 минути,докато свърши представлението без да мръдне,което при него е абсолютно невъзможно.
Тъжна мама стискам палци скоро да се похвалиш.А аз ще чакам да видя резултата от изяденото сладко от мъжа ти и ако има ефект,започвам да го тъпча и моя  Mr. Green
Фивърче,ще ти пиша на лични да се разберем.

# 458
  • Мнения: 245
Зори, снимките са супееееер. Да сте живи и здрави. Сега поотделно ще цъкам и ще се дивя:
1) Ти си много елегантна, украсата ви е супер, с мъжа си изглеждате много щастливи - пу-пу-пу, зло да ви забрави.
2) Жори е много сладък малък пънкар.
3) Бела има страхотни очи ("Еей, ти знаеш ли, че имаш страшни очи"  hahaha) и още по-прекрасни кичурчета отзад на главичката.
4) Любимата ми снимка е с кодово назнание "Тримата мускетари" - Жорко, Бобчо и Борко, улисани в мъжки игри.
5) Лорина-бивша Щъркелина е сладурка безподобна.

Исе, много се радвам за новините от прегледа.

Тъжна мама, стиснати палци и от мен. Рони го е казала най-добре - да смениш скоро ника.

Рони, да минава кашлицата. Ти да не правиш алергия към нещо?

Бени, а какво стана с твоята хрема? Как й подейства варненска влага и вятър  Mr. Green?

Шерче, 1 година е платеното майчинство, както искаш си го разпределяш преди и след раждането. Ама аз си взех 2 месеца преди, заради кръвното, пък и много се бях изнервила на работа, ставах опасна за клиентите. Та затуй сега остава още малко с хубавите пари и после само детски.

Красуна, много се радвам за добрите новини около теб. Дай Боже всичко да върви по вода докрая и без притеснения да си дочакаш най-специалния ден. Аз преди няколко дни си мислех за теб, за списъка от миналата година се бях замислила. Наминавай тук като имаш време.

ЛилибонHug

# 459
  • Мнения: 1 409
Мече,преди а дойдем тук ходих на лекар и ми изписаха разни хапове,които ми оправиха хремата,за сега съм ок.Успокоих се,че не е синузит.Марти обаче я лепна след мен и тръгнахме от София със сополи,чието производство тук надмина очакванията ми.Изкупих всички възможни капки от Варненските аптек,но въпреки това откара повече от две седмици с течащ нос.Вече май изчезнаха,ама не смея да се похваля,да не тръгнат пак,че ми писна.Голяма мъка.

# 460
  • Виена
  • Мнения: 1 247
Страхотни снимки, Зори! Жорко е невероятен бонбон (това е една от думите, която Филип казва абсолютно правилно bowuu )
И Денис е много сладък! Изглежда ми възмъжал някак  Heart Eyes
Рони, имам преведените материали по ГНМ, да пращам? В тая връзка, Аги, пуснала съм най-после имейла  Peace Дано си го отворила, че нямам потвърждение.
Бени, завиждам ви от все сърце за делфините. Ние ги гледаме само по телевизията и е голяма радост. Казва им "дини"  Crazy, ама аз си го разбирам детето  Mr. Green
Отивам да ви чета, че с нетърпение първо разгледах снимките от купона и не прочетох за малко и само по диагонал  Flutter

# 461
  • Мнения: 3 621
Днес стават година и четири месеца от смъртта на Криси. Сутринта бях забравила. Не че не си мислех за него по всяко време през деня, но явно вече съм спряла да се вторачвам в датата и да броя. Излязох в обедна почивка и се чудех накъде да се поразходя. Нещо в мен каза - иди да запалиш свещичка в църквата. Чак тогава се сетих коя дата е...
Лилибон, знам че малкия Криси е постоянно в мислите и в сърцето ти, какво са тъжните дати ... не ни носи успокоение отбелязването на датата на която ти е отнето най-скъпото, защото успокоение няма.
Знам че малкия ти герой те чака някъде там на онова по-хубаво място където ще бъдете заедно вечно...

# 462
  • Мнения: 1 512
Днес имам повод да почерпя - моят племенник Цветомир става на 1 годинка!





За мен неговото раждане беше един от най-щастливите ми дни - сякаш се роди мое дете, защото толкова силно исках и аз да имам бебе... (на този ден цикълът ми дойде за последно Simple Smile)Тогава зълва ми ми пожела скоро и аз имам едно такова малко вързопче като нейното... И то се сбъдна Heart Eyes
И понеже ми е много празнично, пожелавам на всички много, много усмихнати дни и много, много сладки малки вързопчета! Heart Eyes

# 463
  • Мнения: 1 008
шушу, да ви е жив и здрав рожденика . Весел празник   bouquet
силви, много е сладък Денис, дългичък ми изглежда  Rolling Eyes Определено е пораснал и по различен  Heart Eyes Още ли се цедиш? малеее, като знам какво е... и те мисля и съчувствам  Crazy  Ако така продължавате мога да ти разкажа какви схеми правех аз, доколкото си спомням де...
Зори, какво да кажа? Страхотни сте? Всички малки познати буболечки са разкош. Ти си много, много хубава и си личи колко си щастлива  Heart Eyes Харесах си снимка, само да остане време и мисля да я рамкирам, надявам се нямаш против да ви изтипосам в блога ми  Laughing
лилибонHug И на мен ми се е случвало. Близо до нас има църква. Понякога отивам до магазина и се озовавам в църквата...
Аз не обичам 26ти. На 26 февруари, преди 17 години почина дядо ми. Бях на 13, и беше точно на рождения ден на баба ми. На 26ти почина братовчедка ми, точно на рождения ден на майка си  Sad
мече, дано стане с новата работа и си доволна  Praynig
ренка, може ли и на мен да пратиш vanya_pr@abv.bg  Heart Eyes
Филип е прекрасен. На теб прилича и още как  Wink таткото да се спасява  Mr. Green
Ние сме притеснени, че всички близки деца от квартала са болни. Най важното разбира се е да се оправят, но се страхувам Вики да не остане разочарована от рождения ден. Толкова го чака. То ще има и други деца... но най близките и май няма да дойдат  Sad

# 464
  • на дъното
  • Мнения: 1 549
Първо Честит Рожден Ден на Цветомир.Да ви е много здрав Шушу .
cher ами цедя се какво да се прави по-вкусно от на мама млякото няма.Не отказвам на съвети.Аз ги редувам двете помпи ту с Авента ръчната или ел.на Медела.Дано да имам поне до захранването кърма.
Лилибон и аз много често покрай ежедневието с Дени забравям за датите свързани с моя Криско и после се самообвинявам,но винаги ще са в сърцата ни след като мозъкът се опитва по някакъв начин да не ни напомня.
Прегръдки и целувки за всички от мен слончето Сиси  Grinning и Денис белята  Laughing Hug Hug лек ден.

Общи условия

Активация на акаунт