малък Сечко днес дойде, ГОЛЕМИ РАДОСТИ ДА ДОНЕСЕ!

  • 18 815
  • 494
  •   1
Отговори
# 480
  • Мнения: 3 621
Зори, дано Жорката скоро да оздравее  Hug
Лейди честита ви месечинка
Ние днес купихме количка на Шошко и направихме първата 20-минутна разходка
купих и кана Брита, да му пречиствам водата преди да я преваря, Ася мерси за идеята, наистина е много вкусна водата
ето и малко снимки от днес

http://www.silnite.snimka.bg/album.php?album_id=312511&pid=10809901

# 481
  • София
  • Мнения: 3 123
Нефче,много е хубаво Митачето и едно такова миличко,нежничко!Да го цункаш от нас с Жори! Heart Eyes
А количката е чудна ,със здраве да я ползвате! Hug

# 482
  • Мнения: 827
Благодаря Нефертити.
Много е сладък малкия Шошко. Grinning Да си ползвате количката със здраве.
Ето една почерпка от мен за месечинката ни:

# 483
  • Мнения: 794
Честито, Нефертити!
Нашата количка е същата и ще си я ползваме. Маг Ингланд Принсес Рол. Ето я: http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=5329402

# 484
  • Варна
  • Мнения: 2 305
Лейди, честита месечинка на пораснало Мишенце!   party006

Нефче, количката изглежда голяма и стабилна, Митето има мноооого да расте и се разхожда с нея.  Simple Smile

# 485
  • Мнения: 651
Честита месечинка на Мишлето.

Честита количка на Митето. Сладкиш - пу пу пу.

Зори, бързо оздравяване на Жори.

От сутринта и Бобо е болен и ще се гръмна вече. Засега е без температура и прокашля отвреме навреме, но е много сополив и киха почти непрекъснато. За капак на обяд падна от креватчето и направо незнам как да го опазя от него самия  Confused.

# 486
  • Мнения: 827
Благодаря за честитките. Hug
Весе , защо така тоя Бобчо бре.Уф много е гадно сигурна съм.Малката като се усъмня че е болна и аз почвам да се разбоялвам.Слава на бога (само като израз) още не ми е боледувала.

# 487
  • Мнения: 1 409
Айде,и ние в кюпа.От сутринта Марти е с разстройство.Вече направо откачих.Дупето му е червено като на маймунче.Като се наака,и казва аки и в момента,в който усети,че ще сменям памперса и ще го мия,настава страшен рев и викове"не аки". ooooh!Тук успя дя езкара всички възможни вируси.До сега успявам да удържа положението без антибиотик,дано и този път се размине,че много ги мразя.
Местита месечинка на Мишето.Леле,как минава времето,кога стана на 4 месеца.
Нефертити,малкия Шошко е страхотен.Толкова е мъничък и мил,че ми идва да го намачкам през монитора. Heart Eyes
Асе,количката е страхотна.Много ти се радвам,че си започнала с покупките,само така  Hug
Бързо да се оправят болните мъници  Hug

# 488
  • Мнения: 1 369
 Привет от нас! Май отдавна не съм писала.

 Бела е здрава за сега/ пу-пу/ обаче от около седмица е ужасно зачервена в областта на интимните си части, не е подсечена, понеже не е в гънките, а точно напротив- гънките са чисти, а е червена по местата, които се опират в памперса, вкл. и отстрани, на крачето. След като от ден на ден взе да става все по-зле, а и аз си знам, че нищо не сме променяли- хранене, памперси, прием на лекарства или нещо друго, та в четвъртък я завдох при педиатърката. Тя като видя и ми вика- Искаш да кажеш, че това дете с това нешо е спокойно Shocked  Каза, че е гъба и ми изписа един крем. От 2 дни я мажа и сякаш намалява, ама все още си изглежда страховито. Поне не се увеличава вече... Дано й мине по-скоро...

 Не знам дали ви се похвалих, след рождения ден на Жорката й избиха двата долни зъба tooth Те прозираха доста дълго време, но като се прибрахме и я гледам как си извива езичето и проверява нещо си там Mr. Green И като бръкнах с пръста, вече драскаха:)) Явно  големия зор и рев на път за рождения ден са дали резултат... И като загледах снимките си дадох сметка, че в цялата тая лудница в колата изобщо забравихме да купим цветя на Зори Embarassed Снимките са много хубави:) Зори, много беше хубаво! Дано Жори бързо оздравява!  И Бобчо и Марти също!

 Желая ви хубави празници!

# 489
  • София
  • Мнения: 3 123
Добро утро! Hug

Честит Рожден Ден , Вики !Да си здрава  ,красива ,умна и много щастлива!Да имаш много приятелчета и весели игри!



Шерче,да ти е жива и здрава ,много радост да ви носи!Весел празник!
  bouquet

vihrogonche , честит рожден ден !Да си здрава,щастлива и много обичана!



Честита Баба Марта !Нека донесе здраве и късмет за всички ни,дано не забравя да достави и по едно вързобче на очакващите го! Praynig Hug



Ники,честита ти озъбена красавица! HugДа се оправя бързо милото! Praynig

Честит имен ден на Марти (май е днес  Blush ),да е здраво и много щастливо детенце!
Бързо оздравяване за Бобче и Марти!

И да ви кажа,че много си ви обичам и ако с нещо някой съм наранила или обидила е било неволно и моля за ПРОШКА!

# 490
  • Мнения: 493
Честита Баба Марта на всички,много здраве и късмет

# 491
  • Мнения: 3 016
                                            Честит Рожден Ден ,Вики!!!
                  Да си здрава щастлива и послушна дъщеричка !Много усмивки и весело прекарване на празника!


                   

Шерче, честит празник мила !Да те радва все така !-

Честит Рожден Ден и на Вихрогонче! Много здраве  любов и всичко най-хубаво!

               

                             

Ники, честити Ви зъбчета !

Честита месечинка и на малкото Мишле!


                         

                

# 492
  • Мнения: 3 621
                                                 
Честит рожден ден ВИКИ, пожелавам ти щастливо и безгрижно детство
Шерче, да ти е жива и здрава рожденничката, да радва и теб и татко си


Честит имен ден Марти, с пожелание за щастливо детство

Честит рожден  ден и на Вихрогонче, с пожелание за много здраве късмет и любов, а скоро да е най-щстливата леля

Честита баба Марта на всички

А сега да ви благодаря на всички че ви има, и да ви поискам ПРОШКА, ако някога с нещо което съм казала или направила съм засегнала някой, обичам ви

# 493
  • Мнения: 1 008
Благодаря ви много  Hug Много е приятно да празнуваш рожден ден на детенцето си  Heart Eyes

Честита Баба Марта! Бъдете много, много здрави вие и семействата ви  Hug

Снощи празнувахме с бабите, дядовци, лели. Не е хубаво предварително ама нали все трябва на всички да се угоди  ooooh! Сега пък чакаме свеки, че снощи установила, че в детския център днес не може да дойде  ooooh!
Рожденичката получи много подаръци и сега е заета. Пере с една пералня и глади после  Laughing
Ники, мила  Hug Heart Eyes Много приятно ме зарадва твоя sms тази сутрин! Честито ви зъбчета. Да излизат лесно всички.

Деси, честит рожден ден! Бъди здрава, много обичана и късметлийка    bouquet

И да ви кажа,че много си ви обичам и ако с нещо някой съм наранила или обидила е било неволно и моля за ПРОШКА!

  Peace

# 494
  • Мнения: 827
Честита Баба Марта.

Общи условия

Активация на акаунт