Ще гласувате ли за парламент?

  • 6 389
  • 250
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 5 370

Какво означава категоричното НЕ?

Моята лична позиция означава, и само това.
От 1990 година гласувам, зеленият ми паспосрт беше пълен с печати от-до. И квоооооо? newsm78

# 31
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
Не,не гласувам.Не вярвам в политиците от никоя партия,парламент....в нищо българско не вярвам.Не съм родолюбка,напротив.Срам ме е от противната ни малка държавица!И не,пак повтарям не гласувам.Никога.

# 32
  • Мнения: 712
Ще гласувам. С отвращение, дето има една приказка, но ще гласувам. Само че още не съм решила за кого  Thinking
Само да не гледам омразните ми червени хрантутници, заедно с турскоезичния им придатък в парламента, или поне да са по-малко на брой...
Поне ще ми е чиста съвестта  Whistling

# 33
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Ще гласувам, както винаги! И както винаги избора ми ще е с "особенно мнение"!

# 34
  • Мнения: 372

[/quote]И квоооооо? newsm78
[/quote]
И квооо ако не гласуваш? Все тая ли ти е?

# 35
  • Мнения: 5 370


И квооо ако не гласуваш? Все тая ли ти е?
Абсолютно вече да. Други въпроси?
Не ви ли е ясно едно-че от 20 години в политиката се въртят едни и същи мутри, в различни опаковки? Какво, да нахраним и неродените им правнуци ли?
Аз НЕ УЧАСТВАМ повече в тази игра.

# 36
  • Мнения: 372
А имаш ли друго предложение?
И не, нямам други въпроси.
Мислех, че дискутираме, ако не ти е приятно да ти задават въпроси не отговаряй.

# 37
  • Мнения: 5 370
Въпроси нямам никакви, нито предложения, пълен нихилист съм, скоро ще почна да клоня и към анархист.

# 38
  • Мнения: 372
 Joy Ами може пък и това да е начинът.
Но знаеш ли никак не ти вярвам, че ти е все тая, защото знам, че всеки вътрешно, тайно или по-явно се бори за нещо по-добро и ако сега си на фаза " няма да си дам вота" искрено се надявам, че ще дойде времето, в което ще виждаш смисъл да го дадеш отново.

# 39
  • Мнения: 6 993
Да, но тези, за които ще гласувам, едва ли дори ще влязат в парламента.

# 40
  • Мнения: 4 300
Винаги гласувам, с изключение на някои местни избори. Възнамерявам и сега да гласувам.

# 41
  • Мнения: 22 431
Да, ще гласувам, както гласувах и за предишният.
В крайна сметка това е наше задължение. Не да се помотваме в къщи в деня на изборите, а после 4г да плюем по правителството.

# 42
  • Мнения: 22 431
Desert`Rose, като не ти харесва държавицата, тогава какво правиш тук?

Пъзел, като не участваш останалите 5%, които участват ти определят кой ще е вътре и кой не. Ако ще и с 1000гласа, правителство ще има, но трябва ли 1000човека да определят съдбата на целият народ?

# 43
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Отговорих, че все още не съм решила, но ако е все така положението - НЕ, ще продължа да НЕгласувам.
Мотивацията ми или по-скоро липсата на такава се покрива с тази на магнолиам и на Пъзел.

# 44
  • Мнения: 372
Отговорих, че все още не съм решила, но ако е все така положението - НЕ, ще продължа да НЕгласувам.
Мотивацията ми или по-скоро липсата на такава се покрива с тази на магнолиам и на Пъзел.

Ами за какво протестираш тогава?

Общи условия

Активация на акаунт