Ще гласувате ли за парламент?

  • 6 395
  • 250
  •   1
Отговори
# 240
 Thinking Задължително. Нито съм без мнение, нито безхаберна. Но този път ще гласувам не по убеждение, а на инат. Малко ми писна да гледам една точно определена физиономия, на която всяка първа дума е извадена от учебниците, а останалото е плюене по опонентите. Чак толкова глупава не съм!  #Cussing out

# 241
  • Мнения: 183
Може да гласувате във вашата секция след като сте си извадили уверение,и по тв и по радиото няколко пъти го казаха  Peace Аз до сега винаги със студ.книжка гласувах и на място попълвах декларация и винаги има и др.декларации там,което ме навежда на мисълта,че може и в деня на изборите в избраната от вас секция(в др.град) да гласувате,без да е нужно да си вадите уверение предварително(но не съмн сигурна,понеже не прочетох останалите 5-6 декларации какви точно са и на какви условия трябва да отговаряте).

# 242
  • Мнения: 2 386
Възможно е толкова да е разбирала, не споря.

# 243
Всички тряба да гласуваме, не гласуването е глас за фесовете. Бих искала да призова всички български майки да стъпят в урните и да дадът гласа си за една по добра и европейска България

# 244
  • Мнения: 4 916
Съжалявам, но грешите. Вчера си вадих такъв документ и служителката изрично ме предупреди за промените, които казах по-горе;


Не могат да ти откажат да гласуваш в собствената си секция - ако са те зачеркнали от списъка, просто те дописват на ръка под чертата и ти прибират удостоверението за гласуване на друго място.

# 245
  • Мнения: 4 785
Съжалявам, но грешите. Вчера си вадих такъв документ и служителката изрично ме предупреди за промените, които казах по-горе;


Не могат да ти откажат да гласуваш в собствената си секция - ако са те зачеркнали от списъка, просто те дописват на ръка под чертата и ти прибират удостоверението за гласуване на друго място.

Питах днес, защото си вадих и аз - така е.


Ева в асансьора явно някой от служителите е бил недоразбрал  Peace

# 246
  • Мнения: 183
Възможно е толкова да е разбирала, не споря.
То,тези там много не разбират,сега последния път им разяснявах къде и какво да гледат в студ.книжки,кой знае преди мен колко с незаверени бяха минали  ooooh!
 

# 247
  • Мнения: 4 585
Галеви щели били да поискат снемане на имунитета, ако станат депутати.
Хаа, то и Софиянски тъй казваше.

# 248
  • София
  • Мнения: 1 783
Софиянски го съдиха, Вълк. Няколко дела минаха. Всичките приключиха в негова полза.

# 249
  • Мнения: 4 585
Знам. Значи спокойно можем да гласуваме за Галеви.
Акцентът беше върху това, че обеща.

# 250
  • някъде другаде
  • Мнения: 629
В анкетата не мога да се включа , но да ще гласувам. Поне това мога да направя , тъй като не ми харесва сегашното управление

Общи условия

Активация на акаунт