Ще гласувате ли за парламент?

  • 6 396
  • 250
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 6 886
Да, ако съм жив.

# 196
  • Мнения: 45
Правото на избор е голяма отговорност! Последствия има и като се използва, и като не се използва. Лошото е, че когато оставяш на някой друг да избира вместо теб, нямаш право да се оплакваш след това от резултатите.

# 197
  • Мнения: 298
Разбира се  Peace

# 198
  • София
  • Мнения: 221
Да, ще гласувам

# 199
  • Луната ни пази
  • Мнения: 3 008
Задължително!

# 200
  • Мнения: 1 715
Да, ще гласувам

# 201
  • София
  • Мнения: 4 253

E, че не е нужен кой знае колко акъл за да си напишат програмите...
Въпросът е, че ми писна от демагогстване, от междупартийни игрички, от лъжи в очите, от нарочно разединяване на народа.
Аз съм от хората, които ще подадат ръка на добрата идея, без значение кой я е произвел.
За съжаление, истината е, че изгубих вяра във всичко в България, и в самия ни целокупен народ.
Скачайте колкото искате, но мисля, че хора, които само рушат от момента, в който им се даде възможността за това си заслужават и управлението, и съдбата.
Да, ще гласувам, въпреки, че като цяло съм много разочарована.
И да, ако събера сили и смелост, ще изчезна от тук.
Двадесесет години лъжи, безхаберие и безредие ми дойдоха в повече.
Не вярвам.
Те и цитираните от Луда Мара се поупражниха върху нас, но хубавото е , че хората са устроени бързо да забравят Laughing

# 202
  • Мнения: 1 470
Определено ще гласувам!И този път съм сигурна във вота си!

# 203
  • София
  • Мнения: 3 064

E, че не е нужен кой знае колко акъл за да си напишат програмите...
Въпросът е, че ми писна от демагогстване, от междупартийни игрички, от лъжи в очите, от нарочно разединяване на народа.
Аз съм от хората, които ще подадат ръка на добрата идея, без значение кой я е произвел.
За съжаление, истината е, че изгубих вяра във всичко в България, и в самия ни целокупен народ.
Скачайте колкото искате, но мисля, че хора, които само рушат от момента, в който им се даде възможността за това си заслужават и управлението, и съдбата.
Да, ще гласувам, въпреки, че като цяло съм много разочарована.
И да, ако събера сили и смелост, ще изчезна от тук.
Двадесесет години лъжи, безхаберие и безредие ми дойдоха в повече.
Не вярвам.
Те и цитираните от Луда Мара се поупражниха върху нас, но хубавото е , че хората са устроени бързо да забравят Laughing

Кого съм цитирала и какво е забравено?

# 204
  • Somewhere...over the rainbow - where troubles melt like lemon drops
  • Мнения: 2 672
Ами елементарно е да се види кого,
а на който му се иска - или е забравил, или е недоразбрал.

# 205
  • София
  • Мнения: 3 064
Аз нищо не съм забравила. И се гордея с това.

# 206
  • София
  • Мнения: 4 253
Уважавам позицията ти, но в политически дебат няма да влизам, така че позволи ми да не отговоря на втората част на въпроса ти Wink

# 207
# 208
# 209
  • Мнения: X
Задължително!

Общи условия

Активация на акаунт