Ще гласувате ли за парламент?

  • 6 416
  • 250
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 274
Категорично ДА-ще гласувам! Peace

# 181
  • Пазарджик
  • Мнения: 49
Да! Peace

# 182
  • Мнения: 337
Да разбира се!

# 183
  • Мнения: 4
Всеки трябва да гласува!

# 184
  • Мнения: 9
Така - българите не гласуваме, турците - да  - и си вземат властта. Действат, развиват се, ние блеем. Те са единни, имат си само ДПС, всички за ДПС-то и готово. Ние обаче нещо не се понасяме, всеки си е тарикат за себе си и си направихме 100 партии. 40% гласуваме, разпръснати на 100 страни и така гласовете ни не са достатъчни да си направим парламент. И понеже сме чепати отвсякъде, няма да поканим пак наши си и ние да си управляваме, взехме, че се  коалирахме с Д**  /че ме е яд да го пиша/.
..... разсъждавам си просто лаишки.......
Сега какво - еми ще избирам от двете злини по-малката. Не ща Д**   да са толкова активни във властта и колкото и да ме е яд на наще и да ги псувам, 'ми ще гласувам, криви-прави наши са си.
И понеже ако си остана в къщи, кифлите ще ме изманипулират и ще ми цапцаросат гласа за който им е удобно, ДА -  ще гласувам.

# 185
  • София
  • Мнения: 3 064
И зимата казах, и сега - да, ще гласувам. Длъжни сме да гласуваме, ако не искаме "помолените" работници на Ковачки и още "по-любезно" помолените турци на Доган да решават как ще живеем. Ако на парламентарните избори има 60% активност, техният дял ще намалее и имаме някакъв шанс за човешко управление без Доган. Ако ли не - тежко ни. Ще стане още по-зле.

# 186
  • Мнения: 156
ще гласувам, но имам малко затруднение да избера за кого.

# 187
  • sofia
  • Мнения: 7 477
оооооооооооо,ДА Peace

# 188
  • София
  • Мнения: 3 064
ще гласувам, но имам малко затруднение да избера за кого.

Имаш почти месец да решиш! Следи кампании, чети програми и си избери. Достатъчно кандидати има за всеки вкус.

# 189
  • Мнения: 156
ще гласувам, но имам малко затруднение да избера за кого.

Имаш почти месец да решиш! Следи кампании, чети програми и си избери. Достатъчно кандидати има за всеки вкус.
моя вкус явно е някакъв по-завъртян Crazy. не искам да звуча като баба ми, но не мога да не кажа "и едните, и другите са маскари" Grinning

# 190
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
И зимата казах, и сега - да, ще гласувам. Длъжни сме да гласуваме, ако не искаме "помолените" работници на Ковачки и още "по-любезно" помолените турци на Доган да решават как ще живеем. Ако на парламентарните избори има 60% активност, техният дял ще намалее и имаме някакъв шанс за човешко управление без Доган. Ако ли не - тежко ни. Ще стане още по-зле.
Цитирам твоето мнение, Луда Мара, но се отнася за всички в същия дух на аргументация, защо трябва да се гласува.
Аз в тази тема съм отговорила, че не съм решила, вече почти съм взела решение, само трябва да обмисля добре вота си.
Но не ми харесват този род изказвания, ако не гласувате, ще стане черно. Ами дайте положителното, черното го знаем и виждаме всички. Аз искам да прочета, след като гласувам, какво хубаво ще стане. Щото да речем, че съм гласувала някога и сега искам да бъда положително настроена, а не с негативизъм, т.е. да гласувам за 'по-малкото зло".

# 191
  • София
  • Мнения: 3 064
И зимата казах, и сега - да, ще гласувам. Длъжни сме да гласуваме, ако не искаме "помолените" работници на Ковачки и още "по-любезно" помолените турци на Доган да решават как ще живеем. Ако на парламентарните избори има 60% активност, техният дял ще намалее и имаме някакъв шанс за човешко управление без Доган. Ако ли не - тежко ни. Ще стане още по-зле.
Цитирам твоето мнение, Луда Мара, но се отнася за всички в същия дух на аргументация, защо трябва да се гласува.
Аз в тази тема съм отговорила, че не съм решила, вече почти съм взела решение, само трябва да обмисля добре вота си.
Но не ми харесват този род изказвания, ако не гласувате, ще стане черно. Ами дайте положителното, черното го знаем и виждаме всички. Аз искам да прочета, след като гласувам, какво хубаво ще стане. Щото да речем, че съм гласувала някога и сега искам да бъда положително настроена, а не с негативизъм, т.е. да гласувам за 'по-малкото зло".


Тук политическата агитация е забранена. Но мога да ти дам извадки от предизборна програма, без да казвам чия е.

За коя от тези области искаш да прочетеш? Ето, съвсем позитивно, при това реалистично, а не популистко!

Икономическа политика срещу кризата .
Върховенството на закона – постижима цел .

Българската природа – гарант за качество и висок стандарт
на живот.
Здравеопазването – качествено и солидарно.
Образованието – модерно и конкурентоспособно.
Земеделието – с европейски правила.
За свободно движение на хора, стоки и капитали.
Война с мафията и организираната престъпност.
Регионалната политика и местното самоуправление –
ефективна децентрализация
Социалната политика – ефективен социален модел.
България – надежден и стабилен партньор в Европейския
съюз и НАТО.....
Силна европейска политика за българските граждани

# 192
  • Мнения: 1 507
Да, май не съм пропускала до момента Peace

# 193
  • Мнения: 2 590
Задължително ще гласувам. Винаги го правя от както имам тази възможност (на всички избори). И нямам намерение да спра.
Изявявам си гражданската позиция. Според мен, който не го прави, няма право да се оплаква. Peace

# 194
  • Somewhere...over the rainbow - where troubles melt like lemon drops
  • Мнения: 2 693

E, че не е нужен кой знае колко акъл за да си напишат програмите...
Въпросът е, че ми писна от демагогстване, от междупартийни игрички, от лъжи в очите, от нарочно разединяване на народа.
Аз съм от хората, които ще подадат ръка на добрата идея, без значение кой я е произвел.
За съжаление, истината е, че изгубих вяра във всичко в България, и в самия ни целокупен народ.
Скачайте колкото искате, но мисля, че хора, които само рушат от момента, в който им се даде възможността за това си заслужават и управлението, и съдбата.
Да, ще гласувам, въпреки, че като цяло съм много разочарована.
И да, ако събера сили и смелост, ще изчезна от тук.
Двадесесет години лъжи, безхаберие и безредие ми дойдоха в повече.
Не вярвам.

Общи условия

Активация на акаунт