Какво вършите докато носите бебето?

  • 1 582
  • 43
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 013
Ние не се разнасяме newsm78
Всичко си правя с две ръце  Joy
Слинга май е най-доброто решение в твоя случай!

# 31
  • Мнения: 200
Не съм я носила много на ръце, но веднъж ми се наложи да я кърмя както е в кенгуруто  Laughing   

# 32
  • На топло...
  • Мнения: 584
Ами туй-онуй, ама обикновено спрягам глагола "мотаме се" Laughing...

Почти всичко можем да правим двамата (със слинг), но много бавно... А налага ли се да се навеждаме, клякаме, протягаме, е тежко - после боли гръб...
... но и в тоалетната Embarassed сме си ходили комбина...

Последна редакция: ср, 04 фев 2009, 00:25 от nanunana

# 33
  • Мнения: 718
Аз докато го държа нищо не мога да свърша, ама нищичко  Confused Той и на 1 място не ми дава да седя, иска да се разхождаме, е тежък случай сме ние, ама това е друга тема. Най-много да седна да чета книга докато спи в мен, ако не спя до него на спалнята ( и на това държи). А към момичетата ползващи слинг - много ви се възхищавам как домакинствате с него, аз нищо не мога да свърша, някакси не ми е комфортно, даже и ми натежава ( слагам го достатъчно високо, но въпреки това). Обмислям да си взема слинг шал и да го връзвам на гърба младежа като стане достатъчно голям да сяда, аз имам слинг  с халки и не знам при него каква е техниката за слагане на детето отзад  Blush. Малко не съм по темата и се оплаках даже, извинявам се  Embarassed.

# 34
  • Мнения: 27 524
Кенгуру ползвах от първия ден от изписването и всичко си вършех без проблем  Peace

# 35
  • Мнения: 5 577
Всичко върша спокойно, защото не нося бебето на ръце. И то не плаче, защото просто не му липсва нещо, което незнае какво е.

# 36
  • Мнения: 260
аз не съм я носила никога Naughty
или в шезлонгче в същата стая в която сме и ние-да усеща присъствието ни
или на спалнята с гиманстика за бебе-повече гледаше шарените играчки разбира се Peace

Последна редакция: ср, 04 фев 2009, 08:19 от reni-pld

# 37
  • Мнения: 2 587
Ама защо трябва да го носиш ooooh!
аз не съм я носила никога Naughty
пишеш че бебето ти е 4кг-мъничко е и защо ти го учиш на ръце не разбирам ooooh!

И аз това се чудя  newsm78
Не съм я носила - всичко си вършех с две ръце.

# 38
  • Мнения: 7 474
Не съм разнасяла детето си Laughing
Слагах я на дивана с играчки и тя си стоеше кротко.

# 39
  • Мнения: 8 999
Нищо не мога да върша с една ръка, защото и дясната ми е лява. Затова не съм разнасяла бебета на ръце. Ако се наложи да го пренеса някъде - да, ако го кърмя - да, ако се гушкаме - използвам и двете си ръце, активно,  осъзнато и целенасочено. После оставям бебето в креватчето и също така целенасочено използвам и двете си ръце, за да върша други неща. Дори и на компютъра пиша с две ръце, затова разнасянето на бебета беше сведено до необходимия минимум.

# 40
  • Мнения: 1 240
Нищо не съм вършила докато съм носила бебето си. Не се налагаше често да я люшкам на ръце, за да се успокои. А в твоя случай защо не пробваш със слинг или кенгуру?

# 41
  • Мнения: 396
Днес например се гримирах с бебето на ръце , като през цялото време той се опитваше да ми изяде молива!

# 42
  • Мнения: 90
Разнасяла съм я само при колики, гушкане,преобуване и т.н.ежедневни неща. Иначе-в шезлонга, на дивана; не съм я държала в кошарата,и сега тя не обича да стои там за съжаление,понеже не мога да я оставя там на сигурно, за да свърша нещо. Но пък столчето за хранене става Simple Smile

# 43
  • Мнения: 6 274
Всичко...
Не е удобно, ама като се размрънка, какво да го правиш ?

Общи условия

Активация на акаунт