Часовникът!!!

  • 60 786
  • 535
  •   1
Отговори
# 510
  • Мнения: 22
И аз да си покажа моя. Той ми е подарък най-любимия човек, но няма такова бижу : http://www.rado.com/en/Watches/Sintra/Pages/sintra.aspx?ref=152.0577.3.190 . А така стои на ръката ми(съжалявам за лошото качество на снимките, но видях темата в движение и реагирах на момента с телефона): http://www.snimka.bg/album.php?album_id=395675&pid=13290747


    Страхотен е, както и този на ах' Не!   bouquet Карате ме да се замисля за обогатяване на колекцията ми.  Whistling

# 511
  • Мнения: 431
Totally*Av4e , не виждам снимката, но аз имах и все още имам единия(другия полетя от 8я етаж Mr. Green) часовник на Пиер Карден. Много са добри, и двата ми бяха с камъчета, и нито едно не ми е падало. А относно Кипрос, ако идвате на сам, свиркайте, добре дошли сте с Ани Hug

# 512
  • Мнения: 4 435
Totally*Av4e , не виждам снимката, но аз имах и все още имам единия(другия полетя от 8я етаж Mr. Green) часовник на Пиер Карден. Много са добри, и двата ми бяха с камъчета, и нито едно не ми е падало. А относно Кипрос, ако идвате на сам, свиркайте, добре дошли сте с Ани Hug

Не знам защо не я виждаш снимката, пробвай така- http://www.stanwatch.com.pl/albums/pc-damskie/024_PC100732F05_d.jpg 
Иначе мен да ти кажа камъчетата не ме притесняват особено. Имам камъчета по всички часовници, и досега нямам паднало нито едно. bowuu А това при положение, че не съм от пазещите ги, даже напротив. Обаче винаги си имам едно на ум, че може да падат, и да трябва да оправям- ама това ще го преживея. Важното е самият часовник да не е някой боклук, и след два месеца да не става вече.
Иначе стиига да дойда скоро, с удоволствие бих свирнала. Hug

# 513
  • Мнения: 162
Невероятен часовник, Madleine  bouquet Направо ми останаха очите на него Crazy За колко парички е дали знаеш? newsm78

# 514
  • Бургас
  • Мнения: 211
Невероятен часовник, Madleine  bouquet Направо ми останаха очите на него Crazy За колко парички е дали знаеш? newsm78

Благодаря ти, Man_7_Utd  Hug.  Знам Simple Smile, но цената няма да ти допадне  Money. Купен е от Лондон и струваше 3,500-4,000 Британски паунда   Shocked , заради пустите му диаманти, но нали "ме обича" (дай Боже още дълго де) и се жертва миличкия ми той.

# 515
  • Мнения: 4 435
Невероятен часовник, Madleine  bouquet Направо ми останаха очите на него Crazy За колко парички е дали знаеш? newsm78

Благодаря ти, Man_7_Utd  Hug.  Знам Simple Smile, но цената няма да ти допадне  Money. Купен е от Лондон и струваше 3,500-4,000 Британски паунда   Shocked , заради пустите му диаманти, но нали "ме обича" (дай Боже още дълго де) и се жертва миличкия ми той.

Добра цифра. Mr. Green Но пък е страхотен наистина.
Виж аз като се знам каква съм, как не мога да пазя, и как губя, направо не искам да слагам такова нещо. За Гучито, което имам доста се шашкам понякога, макар че не е чак 10хиляди и нагоре.

# 516
  • Мнения: 1 813
Часовникът ти наистина е прекрасен !

# 517
  • Бургас
  • Мнения: 211
Totally*Av4e , аХ`Не! , искам да ви кажа, че съм на 25 години и за първи първи имам здрав часовник на ръката си. Потрошила съм еднодневки около 100тина, ако не и повече. Този хем е от любимия, хем като видях цената и не можах да го понеса, защото знам каква прахосница съм и сегаааа  Shocked съм не на 4, ами на 10 да го пазя. Simple Smile

# 518
  • Мнения: 4 435
Totally*Av4e , аХ`Не! , искам да ви кажа, че съм на 25 години и за първи първи имам здрав часовник на ръката си. Потрошила съм еднодневки около 100тина, ако не и повече. Този хем е от любимия, хем като видях цената и не можах да го понеса, защото знам каква прахосница съм и сегаааа  Shocked съм не на 4, ами на 10 да го пазя. Simple Smile

Пу, пу, все така да си го носиш, и с нови да те радва половинката. Heart Eyes

# 519
  • Мнения: 118
 Laughing Ето го моя :
http://www.swatch.com/xx_en/watches/ss2009_corecollection.product-YSS222G.html

Последна редакция: пт, 03 юли 2009, 11:43 от TANITAFRESH

# 520
  • Бургас
  • Мнения: 211

Не се вижда нищо, миличка. Показва само държавите...

# 521
  • Мнения: 118
А при мен се вижда.

# 522
  • Мнения: 22
Totally*Av4e , аХ`Не! , искам да ви кажа, че съм на 25 години и за първи първи имам здрав часовник на ръката си. Потрошила съм еднодневки около 100тина, ако не и повече. Този хем е от любимия, хем като видях цената и не можах да го понеса, защото знам каква прахосница съм и сегаааа  Shocked съм не на 4, ами на 10 да го пазя. Simple Smile

Пу, пу, все така да си го носиш, и с нови да те радва половинката. Heart Eyes


    Да, по-добре един, но качествен, отколкото много еднодневки. Със здраве!   bouquet

# 523
  • Мнения: 4 435
Естествено, че е така. Но качествени не са само тия от 10хил.лв нагоре. Все пак не всеки може да си го позволи. Grinning
Аз винаги съм била на мнение, че часовника и 200лв да е, но да е оригинален. Т.е. разни реплики на часовници от 20-30хил лева, дето ги продават за по 300долара, са си точно пари на вятъра.
Моят летният часовник е на Фосил, едно че като модел е страхотен, второ качеството е чудесно, цената му е съвсем прилична, и има 11 години гаранция. Е, не е ли прекрасно. Предпочитам оригинален на някоя по-малка фирма, не от ранга на Радо примерно, но да знам че си ми е оригинален, не някой китайски.

# 524
  • Мнения: 1 813
Напълно съм съгласна с Авчето.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт