Безвъглехидратна диета - тема № 7

  • 27 721
  • 425
  •   1
Отговори
# 390
  • dobrich
  • Мнения: 13
ДОБРО УТРО ХУБАВИЦИ! АЗ НЕ СЪМ ПИСАЛА КОЛКО СЪМ СВАЛИЛА ЗАЩОТО ОТ ДВА ДНИ НЕ МОГА ДА ИДА ДО WC-то. АБЕ ГОЛЯМ ЗОР- ДАЙТЕ ИДЕЯ ЗА НЯКОЕ ХАПЧЕ ДА ПИЙНА ЧЕ ДА СЕ ИЗТЕГЛЯ НАЙ-НАКРАЯ. БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО!

# 391
  • София
  • Мнения: 5 255
Добро утро,

виждам, че се е заформило малко скандалче тук Rolling Eyes Е не е нужно да обръщаме внимание на всички груби забележки Hug

Поздрави на всички за минусчетата, при мен няма разлика Cry, но и от събота съм в почивка, а какви неща съм си замислила, за 14.02 (това ще е единствения ден, който ще ям каквото си искам- най-вече плодове (ягодите, които ме съблазняват от 10 дни, кисело мляко и кренвиршка.... Blush) След това минавам на разделно. Тъй като ще съм на ски лагер на софийския за 10 дни, моята почивка ще е по-дълга. Не се притеснявам, че ще ям повече, защото от ските много бързо свалям килограми Whistling

Лаленце: спанак с месо ми е едно от любимите ми ястия. Мога да споделя аз как го правя (не слагам яйце вътре обаче) и става адски вкусно Peace Е то месцето трябва за мен да е или агнешко или млечно телешко.
Като го каза, май и аз ще си приготвя такова събота/неделя  Crazy

Поли: Аз нямам проблеми с това, но знам за тва кафе витаголд и момичетата бяха споменали някакви чайчета пак с подобно действие. Ако искаш да е сигурно отиди в аптека и питай - сигурна съм, че ще получиш добър отговор Peace

# 392
  • Мнения: 19
абито не мисля че сега като почиваш не си една от нас.ще ти се карам значи Naughty
нали и ние новачките имаме нужда от съвети точно от хора които са минали през трудния етап отслабване  bouquet
снощи ако знаете какво сънувах как захапвам една шоколадова бисквитка и като я сдъфках и се сетих че съм на диета и я изплюх newsm78 сигурно затова съм днес на плюс Grinning Grinning Grinning
ей абито ели докато се състезавате двете за килцата аз изотзад да не ви мина   smile3533(боже че се размечтах)
поли ако имаш зелен чай ако ли не съм чувала топла вода

# 393
  • Мнения: 2 131
polinakoleva  , аз започнах да пия чай от майчин лист. Продават по аптеките, има го и в кутийки с пакетчета вътре. Вярно, действието е малко зверско  Sick и на мен ми предизвика страшни болки в корема, но пък има ефект.
Преди пиех от онзи чай в зелените кутии "Сание", но вече не ми действа.
 

# 394
  • Мнения: 793
да се запиша и аз след 4 дни, кантара показва - 1.200 кг.,
май през втория етап, по трудно се свалят килограмите, а при мен са доста Grinning

# 395
  • Мнения: 1 620
Нещо ми става с компа Crossing Arms 3 път пиша този пост и все го няма, та:
Воденичките станаха супер, не сложих гъбите понеже нямах време да ги нарежа.  Само воденичките ги озапържих в зехтин с разни подправки. Облизах си пръстите  Grinning мъжо и той  Party

# 396
  • Мнения: 94
БЛАГОДАРЯ ВИ ЗА ОГРОМНАТА И СТАБИЛНА ПОДКРЕПА  МОМИЧЕТА!ОБИЧАМ ВИ ВСИЧКИ МНОГО!!!
На работа съм и не мога да пиша дълго.
Поли, аз като имам подобен проблем пия едни билкови хапчета (сега не помня името,но са подобни на д-р Тошков..Сетих се - Лаксит се казват.

# 397
  • Мнения: 57
Здравейте момичета, от вчера и аз съм с вас! За отчет: закуска-2 сварени яйца с 1 домат+кафе, обяд и вечеря- варено пиле + задушени зеленчуци. Днес се събудих с МЦ, така че ще се претегля за първи път като ми свърши, т.е най-рано понеделник. За днес менюто е следното: кафе и шунка за закуска, за обед мисля да спретна едно омлетче, а вечерята ще е пържолка със салатка. Сега пия зелено чайче и се връщам да ви чета. Вашите минуси и воля са ми голям стимул. Поздравления за всички и най-вече на "лунатичките" smile3501. Лек и усмихнат ден на всички Hug

# 398
  • Мнения: 601
Здравейте момичета. Hug
Поздравления за свалените гамчета.  bouquet
Не съм се теглила, изкарах ужасна нощ. Малката е болна и почти не съм спала. Сутинта ходихме по доктори и пак не съм закусвала. Направо ще обядвам. Взех си от вкъщи салатка зеле и пържена риба трицона. Това и вечерях снощи.
Чувствам, че съм отслабнала, по-леко ми е.
Четох за заяждамето от страна на .........забравих и името.
Искам да кажа, че такива злобни постчета на злобни незадоволени женички винаги са ме дразнили супер.
Еди си коя си там .....не ти запомнох името, Twisted Evil искам да ти кажа, че не си добре дошла в нашата темичка. И ако обичаш не пиши тук  Stop

# 399
  • Мнения: 13
Добро утро и от мен ! Едно кафенце изпих докато ви изчета -
Елица ,защо изобщо отговаряш на тази дама .Не мисля,че някой има право да държи сметка на друг ,още по-малко непознат! Ти си знаеш през какво си минала ,пък и да не си ако имаш желание ще качваш и ще сваляш по 40 килограма,ей така за спорта! Какви са тези хора бееее,не се научиха да си гледат в своята паница! Stop
polinakoleva ,аз цял живот съм била със лениви черва ,да не говорим когато съм на диета,но да ти кажа какво открих -цитросепт-за мен е вълшебен продукт стига да можеш да си го позволиш-около 14 лв е малкото шишенце-можеш да прочетеш за него в нета ,за да не отегчавам всички тук.
Аз продължавам да свалям и е излишно да казвам колко съм щастлива newsm68,така искам да падна по 80 !  Sad Но този път мисля ,че ще успея!
Прекрасен ден на всички! Hug

# 400
  • Колоколамск
  • Мнения: 11 440
Отварям форума тая сутрин и какво да видя enze "Добре,Елица,като си тооолкова веща в диетите,защо пак напълняваш?.......Много "Мъдри" съвети даваш,но явно твоите резултати са доста краткотрайни.........."
Това ли получаваме, когато сме съпричастни и всеодайни.
Е не мога да не бъда вулгарна. Еnze, като не си почитателка на бързото отслабване сваляй на година по 500 гр и си влачи гъза. Аз съм без думи. Толкова съм вбесена в момента, че няма какво да кажа.
Поли направо го шитна тоя лалугер Ензе в дупката му.

Ели, не разбрах какво искат от нас-да се отдръпнем и да не пишем ли тук-като сме толкова "вещи в занаята".
Азда ви кажа от неделя всеки ден свалям средно аритмитично 600 гр., а денс съм 77,4 кг (виж в подписа). Момичета, знам че не ми е мястото тука с този режим, който съм палнувала за 2 седмици-но няма да ме изгоните така лесно. Като ви чета кой какво месце ще яде ми се ревеееееее ако щете ми вярвайте-колко ми липсва месото само след 4 дни без него.


Аз отдавна нямам какво да свалям,скъпа,тежа 55 кг. при ръст от166см......Което е доста добро тегло.......И мислиш ли,че аз имам какво да науча от вас??????Аз съм на безвъглехидратна диета(своеобразна,но вса пак БЕЗвъглехидратна).Та мога да кажа само,че нужда от вманиачаване няма.......Да сваля 10 кила за месец?????После нали ще се ужася,като се погледна голичка......Бавното сваляне, поне отчасти,гарантира реакция от страна на кожата,особено при по-млади хора,към които се числя,все още.Няма да давам акъли......макар че има какво да се научи от мен,особено що се отнася до поддържането на килограмите.......Айде стига съм писала,че Елица ме обсипа с такива заплахи.....заради един пост.......Айде сега,възрастни сме,не сме в детската градина,да се хвалим с каки и батковци......

# 401
  • Мнения: 94
СПЕЦИАЛНО КЪМ ENZE!
ТРЯБВА ЛИ ВСЯКА ОТ НАС ЕДНА ПО ЕДНА ДА ТИ КАЖЕ,ЧЕ ЗАЯДЛИВИТЕ ТИ ПОСТОВЕ НЕ СА ЖЕЛАНИ В НАШАТА ТЕМА???
Ти бавнозагряваща ли сииииииииии,какво чудо сиииииии...Не разбирам....И друго не разбирам - сега от какъв зор (под достойнството ми е да те наричам с обидни думи,но ако се наложи няма да ти ги спестя) се заяждаш  с нашата обичана Абито???Хайде вече размърдай си закърнелия мозък и се сети,че попадаш точно където не ти е работа!В случай,че ти е трудно да схванеш  точно идеята ми ще ти го кажа в прав текст:
ПРИ ОЩЕ ЕДИН ПОДОБЕН ПОСТ В НАШАТА ТЕМА (ОТ ТЕБ) ЩЕ ПОМОЛИМ ДА ТЕ БАННАТ ПО IP!!!И СЧИТАМ ,ЧЕ МОЛБАТА НИ ЩЕ БЪДЕ УДОВЛЕТВОРЕНА!!!

# 402
  • Мнения: 94
И такааааааааааа...Да забравим въобще за ...тази...как и беше името(Innocent много готино го беше казала) и да продължим по същество Hug.
Днес задържам,но то не може все на минус всеки ден.То нашата лакомия никъде я няма Embarassed...Та за закуска (както из за вечеря) печена пържола на фурна в плик с Пикантина и алабаш(ядене на корем).За обяд..Около 150 гр, дробчета на фурна(купени от топлата витрина на един магазин) и съвсем малко печено бутче с разкошна зачервена кожица(Аби,миличка - слюнките ти чак до нашия град са се проточили - айде стига с таз почивка Joy)
bubolina_17 - абсолютно си права,но мен  не ме е срам да споделя.Всичко отдавна е наред в живота ми и сега остава само тази корекция с килограмите да направя ,за да се чувствам щастлива.Имаме си отдавна нов татко,детенце расте здраво и щастливо...По-скоро бих се хвалила,вместо да се оплаквам.Всеки има такива препятствия и дупки в живота си,но всичко отминава-колелото се върти Wink..и кръвната захар ми е нормална и с помощта на този режим падна опасността от диабет Flutter.
Полинкааааа,не забравяй сутрин на гладно да пиеш чаша чай за онзи "запечен" проблем - адски помага и изчиства.
Лек ден на всички !Внимавайте кой какво яде и се отчитайте (това задължава и дава резултат Peace)

# 403
  • Мнения: 19
оф пак злобни бележки smile3515защо ли избиваме комплекси???
явно с тез бележчици сме нежелани в никоя темичка и се включваш тук там да всяваш раздори
ели и аз задържам но ми предстои МЦ-то може и заради това
направих си една закуска обяд от вчерашното ядене свинско с лук и сигурно това ще ми е и за вечеря да си го доям

# 404
  • Мнения: 2 131
Уффф, кофти ми е...  Tired Нищо не съм яла. Отидох в магазина с намерението да си купя някакво месце. Обаче само като го погледна и ми се отщя и в крайна сметка не си купих.
Да не говорим, че една колежка ми поръча да й купя вафличка, а колегата гризе сиренка под носа ми  Embarassed
Тук прочетох за миш-маш и съм решила довечера да набъркам. Никога не съм правила, но се надявам да се справя. Че с това месо...  Sick
Така, споделих и малко ми поолекна на диетичната душица  Blush

Общи условия

Активация на акаунт