След СЕКЦИО..........

  • 20 097
  • 50
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 4 784
Няколко месеца след операцията, 3 -4 може би, усещах дискомфорт при допир около нея, но болка и подутини не съм имала, по - скоро усещането беше като че ли самото място е изтръпнало.

# 46
  • Мнения: 1 305
Няколко месеца след операцията, 3 -4 може би, усещах дискомфорт при допир около нея, но болка и подутини не съм имала, по - скоро усещането беше като че ли самото място е изтръпнало.
  Peace

# 47
  • Мнения: 318
не съм имала нито болка нито подутина  Naughty,от време на време лекичка болка, при натоварване,но нищо повече  Peace

# 48
  • Мнения: 242
На мен ми правиха секциото преди 8 дни и със сигурност мога да кажа,че абсолютно нищо нито ме боли,нито ме опъва.Единственото,което е по-различно е,че и аз имам подутина от днес от лявата страна на разреза и въобще цялото място около  разреза стои като изтръпнало.И аз се притесних за момент да не би нещо да е станало,но все пак излязох от болницата преди два дни и ако е имало нещо със сигурност щеше да бъде забелязано от някой лекар...

# 49
  • Мнения: 571
Исках д попитм и аз.Проблеми нямам със секциото,но когато прокарам пръст по белега усещам на някои места малки топченца,колкото лещени зърна newsm78има ли някой с подобни  Hug

# 50
  • Мнения: 153
Всичко това ще изчезне от самосебе си. Но за твое успокоение се консултирай с лекар. Ако има сраствания може да си поискаш направление за физиотерапия. Peace

Общи условия

Активация на акаунт