® E-bay - тема 21

  • 36 287
  • 744
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 3 219
Направих голям шлем
4 писти Hot Wheels + 1 Macqueen +15 колички hot wheels за 82 euro

Mesecina, mesecina,
joj, joj, joj, joj
Sunce sija ponoc bije,
joj, joj, joj, joj


Eеее, стига си пял де Whistling, дразниш тука само народеца.

# 721
  • Мнения: 5 255
Цял ден пее - една кора яйца е изпил на закуска....и с редбула е прекалил  Joy

# 722
  • Мнения: 1 650
Djindji - rindji bubamaro
ciknije shuzhije
ajde more koj romesa. x2
Chavale romalen x3
Chavalen romalen ajde te khela

http://www.youtube.com/watch?v=Qg44qKSbsdQ&feature=PlayList& … DEF84&index=8
 ooooh! ooooh! ooooh!
И СПРЕТЕ С ТАЗИ ЧАЛГА !!!

# 723
  • Мнения: 125
Някой да ми помогне да попълня адреса на Емпреса. къде какво да пиша? Не мога да се оправя  Praynig

# 724
  • Мнения: 3 219
Альона, по същия начин както се попълва  и другия адрес, нищо сложно няма.

# 725
  • Мнения: 1 650
аз щото одавна не съм си купувал кола
много ме сърбят пръсчетата
знам че момента не е подходящ, криза жена ми ще ме прати да живея при кучето и т.н.
ама ...
http://cgi.ebay.com/ebaymotors/Cars-Trucks___08-FORD-MUSTANG-DEL … trkparms=72%3A317|65%3A12|39%3A1|240%3A1308
много ми се иска Grinning
ако беше и кожен салон ...

# 726
  • Варна
  • Мнения: 686
Спечелих един търг и минута след това получих следното съобщение от продавача
Hi I am really sorry but for some reason this item was listed twice. You and another person have won the same item. Since the other person was the highest bidder I am going to give it to them.
I am really sorry about this I do not know why it listed as if I have 2 sets of the jumpers. Please do not pay for this item as im affraid I cannot give them to you. If you have any more questions please ask. Thanks and sorry again

Ясно е, че блузките няма да дойдат при мен. Какъв feedback да оставя /нямам много опит, имам около 5-6 поръчки и се чудя горното достоверно извинение ли е?/ и какво се прави за да ми изчезне съобщението I need to pay for 1 item.

# 727
  • Мнения: 777
Май не ми стана ясно, тъй като не стигнахте до консенсус относно P&P Shipping...  newsm78 Ясно ми е, че безплатен когато ясно си пише To Bulgaria - Free Shipping... но това P&P Free shipping, не разбрах как трябва да го разбирам  Rolling Eyes

# 728
  • Мнения: 5 790
Postage & Package

# 729
  • Пловдив
  • Мнения: 26
Здравейте, тъй като не съм пазарувала от И-бей, а страшно много ми хареса един модел обувки, дали някоя от вас не би могла да ми ги поръча  Rolling Eyes Аз съм от Пловдив  newsm78

# 730
  • Мнения: 1 883
Какъв тел и как сте го изписали , за да променя профила с името си в ибея ?Пробвах 20тина варианта не става и не става  ooooh!

# 731
  • Мнения: 209

pinka222, наистина е безплатна доставката до България, НО имай впредвид, че това което виждаш на картинката сигурно няма да има нищо общо с това, което ще получиш в действителност (тия от Хонг Конг са големи мошеници, да знаеш). А и до края на търга има още два дена, цената е вероятно да се вдигне още.
[/quote]

Леле,ти направо ме стресна.Току що успях най-после да си направя първата поръчка,с ваша помщ за което Благодаря на всички!
Поръчах една страхотно изгжлеждаща рокличка за рожденния ден на дъщеря си и тя е Хонг Конг и ти сега казваш че неизглеждат така и направо се стреснах.Моля тези които са получили такава стока/от Хонг Конг/ дайте си мнението!

# 732
  • varna
  • Мнения: 1 012
Спечелих един търг и минута след това получих следното съобщение от продавача
Hi I am really sorry but for some reason this item was listed twice. You and another person have won the same item. Since the other person was the highest bidder I am going to give it to them.
I am really sorry about this I do not know why it listed as if I have 2 sets of the jumpers. Please do not pay for this item as im affraid I cannot give them to you. If you have any more questions please ask. Thanks and sorry again

Ясно е, че блузките няма да дойдат при мен. Какъв feedback да оставя /нямам много опит, имам около 5-6 поръчки и се чудя горното достоверно извинение ли е?/ и какво се прави за да ми изчезне съобщението I need to pay for 1 item.
ами маркираш ,че е платено в май ибея,а на продавача какъв фийдбек-аз бих му сложила неутрален,ама не и положителен.преди време по погрешка играх за едни обувки и ги спечелих,ама като съм се объркала и няма какво да ги правя и срам не срам писах на продавачката че е станало объркване,ако може да ме извини и тн,момичето ми прати инвойс-празен,ама на другия ден беше със сумата попълнен.аз си го маркирах като платено,на нея и оставих един прекрасен фийдбек и славабогу се размина работата,ама в твоя случей е обратното тъй че никаккъв положителен фийдбек. Peace ама не и отрицателен Wink че не се знае

# 733
  • Бургас
  • Мнения: 1 762
Момичета търся да си купя едно нещо което представлява нещо като престилка за задната част на седалката на колата, т.е. като дребния е в столчето и рита да не ми каля цялата седалка ами тази престилка, преди време бях гледала имаше страхотни ама някъде погубих линка. Молбата ми е някой ако е мяркал скоро да даде линк илипоне как се казваха тез работи?

# 734
  • Мнения: 5 255
Момичета търся да си купя едно нещо което представлява нещо като престилка за задната част на седалката на колата...
Нещо такова? - на Грако е. Виждала съм и на други фирми. Органайзер се води  Wink

Общи условия

Активация на акаунт