Споделете хубав филм, драма, ромнтика - 4

  • 28 286
  • 286
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 2 131
А снощи гледахте ли "Гейшата..."?
Аз го гледам сигурно за 3-4-ти път, но мога поне още толкоз да го гледам. Готин филм.
Не го гледах целия, но докато малкият заспиваше изгледах финала само на надписи, без звук.
Мнооого хубав филм!  Heart Eyes Гледала съм го преди.

# 76
  • София
  • Мнения: 5 289
Veronica Guerin (2003) Този филм ще ви разтърси ...Аз все си падам по филми ;по действителен случаи; И звинявам се ако е споменаван Embarassed
Субтитри има ли, че аз го бях свалила, ма нещо не беше наред и го изтрих. newsm78

Да ви кажа, вчера гледах два изключителни филма, доста тежки и доста истински, още ме държат.
Единият е  Human Trafficking / Трафик на Хора (2005)
знам не е романтика, но го препоръчвам като много силен филм.

За вторият много се чудих дали въобще да давам линк, тъй като има доста кървави сцени и то с кучета, затова предупреждавам, който е със слаби нерви да не го гледа.Наистина е доста въздействащ филм, нооо имайте го напредвид.
Amores Perros / Кучешка любов (2000) , той също е от типа 2-3 филма в едно.

# 77
  • София
  • Мнения: 4 966
Относно Гейшата, на мен повече ми хареса книгата.
Сигурно ми има нещо, само на мен ли P.S. I Love You не ми харесал Гледах го , но определено не е моя филм.
И на мен не ми хареса.Две хубави сцени не правят филма чудесен.

За вторият много се чудих дали въобще да давам линк, тъй като има доста кървави сцени и то с кучета, затова предупреждавам, който е със слаби нерви да не го гледа.Наистина е доста въздействащ филм, нооо имайте го напредвид.
Amores Perros / Кучешка любов (2000) , той също е от типа 2-3 филма в едно.
Значи да го изтривам от компа,преди да съм го гледала?Ако се мъчат кучета,няма изобщо да го пускам...Thinking

# 78
  • В светлото бъдеще на своята приказка...
  • Мнения: 222
Относно Гейшата, на мен повече ми хареса книгата.
Напълно съм съгласна, който е чел книгата няма начин филма да му хареса и аз останах безкрайно разочарована, че много ключови моменти не са представени във филма.  Crossing Arms
Ето едно забавно и разпускащо филмче от мен:
Just My Luck (Лош късмет) http://DMCA-removal-from-Google/details.php?id=121805&hit=1

# 79
  • Мнения: 12 666
Относно Гейшата, на мен повече ми хареса книгата.
Напълно съм съгласна, който е чел книгата няма начин филма да му хареса и аз останах безкрайно разочарована, че много ключови моменти не са представени във филма.  Crossing Arms

  bouquet Споделям. Американците не могат да направят филм за Япония. Въпреки че авторът на книгата също е американец. Много интересно е да прочетеш предговора към книгата.

# 80
  • Мнения: 1 710
Явно аз съм единствената, която е с противоположни чувства към филма и книгата - Мемоарите на една гейша. Книгата ми шеше скучна, безинтересна, безумно разтеглена, едва я прочетох, а обичам да чета. Филма напротив - гледала съм го няколко пъти и винаги ми доставя удоволствие.

# 81
  • София
  • Мнения: 5 289
Значи да го изтривам от компа,преди да съм го гледала?Ако се мъчат кучета,няма изобщо да го пускам...Thinking
Ами има бой с кучета придружен с доста кръв и съответно трупове на кучета, тва е кофтито в целия филм, но пък можеш да си го превъртиш, защото другите части са интересни.Незнам, аз предупредих, решението си е ваше

Много е забавно филмчето, гледала съм го.

# 82
  • София
  • Мнения: 5 289
Mean Girls / Гадни момичета (2004)- много свежо и забавно филмче,е....и тийнейджърско. Laughing

# 83
  • Мнения: 413
Знае ли някой филм , ама нещо балканско............
Нещо, като бял котка, черен котарак, май така беше, на Емил Костурица.
Гледа ми се нещо от ориента, скоро гледах откъс от филм с песента Едерлези....но незнам заглавието Tired
Абе, дано ме разбира те Sunglasses

# 84
  • Мнения: 1 190
Знае ли някой филм , ама нещо балканско............
Нещо, като бял котка, черен котарак, май така беше, на Емил Костурица.
Гледа ми се нещо от ориента, скоро гледах откъс от филм с песента Едерлези....но незнам заглавието Tired
Абе, дано ме разбира те Sunglasses

Виж тук може да намериш нещо.

# 85
  • Мнения: 212
Първият филм е малко романтика,малко рев,но аз много го обичам- казва се If Only (2004)/Ако само...
Охх много хубав филм, уж се държах ама....поревах и аз Cry.Благодаря, че го сподели с нас.  bouquet
Радвам се,че са ти харесали Simple Smile Ако ми попадне нещо подобно пак ще споделям thumbsup

# 86
  • Мнения: 1 243
Знае ли някой филм , ама нещо балканско............
Нещо, като бял котка, черен котарак, май така беше, на Емил Костурица.
Гледа ми се нещо от ориента, скоро гледах откъс от филм с песента Едерлези....но незнам заглавието Tired
Абе, дано ме разбира те Sunglasses

Черна котка, бял котарак е, ТеТинка  Laughing Няма такъв филм!
А този гледала ли си го: Recep Ivedik ? Турски! УникаТен. Сааамо глупости, така съм се смяла, от сърце  Joy

# 87
  • В светлото бъдеще на своята приказка...
  • Мнения: 222
Знае ли някой филм , ама нещо балканско............
Нещо, като бял котка, черен котарак, май така беше, на Емил Костурица.
Гледа ми се нещо от ориента, скоро гледах откъс от филм с песента Едерлези....но незнам заглавието Tired
Абе, дано ме разбира те Sunglasses

Борат: http://DMCA-removal-from-Google/details.php?id=81609

# 88
  • Мнения: 2 131
А този гледала ли си го: Recep Ivedik ? Турски! УникаТен. Сааамо глупости, така съм се смяла, от сърце  Joy
Има и един друг - "Гора", пак турски. Не е по темата - драма, романтика. Но е страхотна комедия.

# 89
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Току-що изгледах АВСТРАЛИЯ. Много добре играеше бившата Крузовица  Laughing
Невероятне филм е, но си заслужава да се гледа на кино. Иначе се губят голяма част от ефектите и изображението.

Общи условия

Активация на акаунт