Приех повикване от непознат номер...

  • 108 833
  • 152
  •   1
Отговори
# 105
И на мен току що ми звъннаха ама аз знам за гадната им схемичка на тия мошенници!!!!Не отговаряйте на непознати номера който има зор ще ви намери!!!! Shocked

# 106
  • Мнения: 46 518
На телефона на мъжа ми звъннаха преди малко от  + 99990048  newsm78 от Мтел направиха проверка и казаха, че не могат да определят от къде е Shocked

... И като ми надигнаха един вой и рев в слушалката, в чудо се видях. "Мамоо"... веднага ми стана ясно, що за обаждане е това, и се включих по темата: "Кажи бе, мамо"  Laughing

А онази пак:
- Мамооо... *рев* *хълцане* и пак *рев* ... - Катастрофиииирах... пак рев, пак хълцане
Накрая се разкикотих като идиотка, и оная ми затвори ...

Същото нещо при колежката ми преди 2 дни, а тя даже и дете няма  Simple Smile

# 107
  • Мнения: 2 388
И мен вчера ме "уважиха" и то за втори път.
Първият път даже не успях да вляза в роля, защото този, който звънеше ми каза "лельо", а аз съм много чувствителна към това обръщение. Crossing Arms

# 108
  • Бургас
  • Мнения: 1 411
Карат телефоните наред. В една обща къща сме с мои роднини и телефоните ни завършват на поредни числа накрая, като последният е на дядо ми - 87 годишен. Миналата седмица звънят подред и докато се усетя да сляза до дядо ми да го предупредя, той вече беше започнал да се облича и да ходи до банката  #Crazy. Изкарал си спестовната книжка и ще тръгва човека. Накрах му се едно хубаво, после съжалих, какво ми е виновен той.
Вчера пак се обаждаха и докато стигна до неговия етаж го чувам от коридора как ги нарежда - вече се усетил  Mr. Green

# 109
  • Мнения: 195
Явно вчера е имало някакъв бум на такива обаждания, защото и на мен ми звъннаха.  Twisted Evil Само като го чух това "мамооооо" и хлипането веднага ми светна и като им казах, че са измамници веднага се затвори.  Но явно все още доста хора се хващат на тази въдица. Повиквания от Италия или други страни досега не съм имала, но дори и да видя пропуснат непознат номер не бих го набрала.

# 110
+393193269039 днес. При приемане на обаждането последва съобщение на дисплея на телефона "No Connection". Не отговорих.
Вече видях, че има подобен номер, с 49 накрая.

# 111
  • Мнения: 4 514
На телефона на мъжа ми звъннаха преди малко от  + 99990048  newsm78
На мен от подобен номер, уж от Токио ми звъня някъв. Странното е, че каза името на фирмата, в която работя. Т.е. не е странно де, ама ме сложиха на изчакване и аз веднага затворих. Втория път, като видях този номер, изписан на екрана, хич не си направих труда да вдигна.

# 112
  • Мнения: 212
Аз пък получих три sms-а с текст "Моляте обади ми се спешно на тои номер".Телефонът ми беше изключен почти цял ден и преположих, че е брат ми защото трябваше да се чуем по-рано. Embarassed Наивно си се обадих, а на среща ми някакъв тип, койт говореш като типичен манга- чак смешно ми стана Laughing Както и да е, затврих.И чак тогава се сетих, че може да е някаква табутвация.Но не ми се отраи на сметката, така че явн е било грешка.И все пак, повече няма да се обаждам на непознати номера, ако някой иска да се свърже с мен- ще ми се обади Confused

# 113
  • Мнения: 1 517
Аз наскоро имах обаждане от италианския номер, който авторката е посочила. Слава богу не успях да вдигна, прекъснаха ми те. Естетсвено не си направих труда да ги набирам. Повече не са ме търсили.

# 114
 Аз също имах повикване от непоазнат номер 393193260040, като видях веднага позваних , никой не ми вдигна. И се набутах страшно много.
Кви са тия бе хора?

# 115
  • София
  • Мнения: 630
Е, сега ми стана ясно  Laughing. В събота на служебния телефон (през почивните дни го оставям в работата)  имам пропуснато повикване от +970599276162. Проверих и това е кода на Палестина.

# 116
  • Варна
  • Мнения: 57
E, не....нямат отказване! За 3-ти път звънят в рамките на 1 месец!!! Днес от +393193260019 #Cussing out

# 117
  • Мнения: 92
Миналата седмица няколко пъти имах неприето обаждане от някакъв непознат белгийски номер.Когато реших да проверя дали не е някой познат,но с нов номер,позвъних,но не ми вдигнаха.След това просто си проверявах сметката-беше с 6,00лв отгоре!!!Два дни след това отново ме търсиха от този номер,този път вдигнах-затвориха ми моментално.Не ги набирах повече,понеже ми стана ясна работата,но те упорито звъняха.Много е изнервящо всичко това.

# 118
# 119
  • Мнения: 52
Я да се оплача и аз. Последните два дни ми звънят над 10 пъти от един Испански номер (голямата ми дъщеря живее там) и два пъти реших да дигне после вдиях че сметката на телефона ми е + 25лв.
А преди една седмица ми се обади момче и ми хлипаше че е катастрофирал,накрая му съобщих че аз син няма и му  затворих.

Общи условия

Активация на акаунт