Ла Редут КОДОВЕ - 22

  • 48 541
  • 709
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 3 423
Ето и един код от мен 57010
http://m-laredoute.pprnl.net/nl/jsp/m.jsp?c=bdc150fc7275e9beef
Дано на някой му свърши работа, и да не е персонален.
и аз получих същия код Simple Smile

# 676
  • Мнения: 8 242
Спрете се малко деееееее...
Не е нужно всеки да се отчита всеки ден кой код е получил и да се тюхка, че няма еди кой си ..
Един път като го има в темата е достатъчно..
101 вече е абсолютно ненужно  ooooh!

# 677
  • Мнения: 438
 Solar Wind - и аз получих същия код,но изобщо не знам как да го използвам.
Ще съм много благодарна,ако някой ми обясни как мога да го използвам.

# 678
  • Мнения: 44
Явно кода е личен при мен -нито подарък нито намаление smile3516
А сложи ли в кошницата нещо с марката дори и да е намалено newsm78
Първо пробвах с тези:http://www.laredoute.fr/vente-default.aspx?presCode=8751790& … ue&ksource=-1
 не стана , след това с тези от новата колекция :http://www.laredoute.fr/vente-escarpins-anne-weyburn.aspx?produc … tegoryid=22907261  Аз ли  греша  някъде или  просто при мен несе получава ?

# 679
  • Мнения: 8 242
Няма как да ги намалиш вече намалени Simple Smile

# 680
  • Мнения: 44
Добре ,благодаря  за първите  да , но вторите не са намалени ,освен това и подаръка не се хваща?

# 681
  • Мнения: 8 242
Добре ,благодаря  за първите  да , но вторите не са намалени ,освен това и подаръка не се хваща?

Защото ще са налични след 3 седмици..

# 682
  • Мнения: 60
В крайна сметка, нови код, който го пращат на пощата май е голяма зарибявка  smile3508,този с одеалцето, безплатната доставка и намалението на -20 евро, лошото е, че не ти намалява от новата колекция, а то в момента май няма друго  Mr. Green

em4eto колко се намаляват електроуредите?
Намаля от новата колекция,но като вкараш референтните номера от каталога,аз така намалих детски дрешки.То иначе всичко е намалено с 15-20% и не се хваща.
ах, че брилянтна идея, аз тъкмо се пукам от яд, че ми трябват детски неща, а са намалени и не ги лоби кода- Благодаря! Heart Eyes  bouquet
Ще ме подсетите ли от къде се влизаше в електронния каталог, моля!
харесах едни маратонки от новата колекция докато се мотая те ги намалили с 15% и сега кода не ми работи, може ли да ми помгнете с линк към ел каталог и по точно спорт., че съпружеското тяло ще остане без подарък. Благодаря

# 683
  • у нас
  • Мнения: 1 870
доста инте … 82;од
Той вече бил известенSimple Smile

# 684
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
Добре ,благодаря  за първите  да , но вторите не са намалени ,освен това и подаръка не се хваща?


При мен дава подаръка без да имам каквото и да било от марката

# 685
  • Мнения: 2 108
Правих какво ли не. Не ми го хвана Sad

# 686
  • Мнения: 0
и аз опитвах днес няколко пъти не ми хвана  Thinking

# 687
  • Мнения: 44
 Духи благодаря ти , това ми беше убегнало , но  опитах с други  и пак не се получава - здраве да е !

# 688
  • Мнения: 8 242
Духи благодаря ти , това ми беше убегнало , но  опитах с други  и пак не се получава - здраве да е !
Пиши ми на скайпа ако искаш Simple Smile да разгадаем мистерията -> ocakateh

# 689
  • Мнения: 678
отивам да чета за кодовете
аз направих първа поръчка и ползвах кода за сака на Лафума с помоща на mini_79 - благодаря й още веднъж за вминаминието   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт